Burmistrz Gołdapi ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Domu Kultury w Gołdapi - zarządzenie nr 323/IX/2019 z dnia 9 września 2019 roku.

Burmistrz Gołdapi ogłosił nabór na wolne stanowiska: ds. dowodów osobistych i ewidencji ludności (umowa na zastępstwo), archiwisty - koordynatora czynności kancelaryjnych - 1/2 etatu (umowa na zastępstwo) oraz ds. kadr i płac - 1 etat (umowa na zastępstwo).

Trwają prace termomodernizacyjne budynków: Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki oraz Ośrodka Pomocy Społecznej.

20 sierpnia 2019 roku została podpisana umowa na przebudowę ulicy Spokojnej w Gołdapi. Planowany koszt zadania inwestycyjnego to 446.707,82zł.

Ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendium na rok szkolny 2019/2020. Wniosek o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Gołdapi w Punkcie Obsługi Mieszkańców do 15 września.

Uczniom, nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy w roku szkolnym 2019/2020 samych sukcesów, dużo życzliwości oraz jeszcze więcej uśmiechu i przyjemności z nauki i pracy.

Wojciech Hołdyński, Przewodniczący Rady Miejskiej
Tomasz Rafał Luto, Burmistrz Gołdapi

Pierwszego dnia września obchodzimy Dzień Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej, który został ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 1997 roku, jako wyraz hołdu składanego żołnierzom walczącym o wolność i niepodległość Ojczyzny.

Z okazji Dnia Strażnika Gminnego życzymy naszym strażnikom radości, pogody ducha i satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Dziękujemy, że od lat pomagacie utrzymać porządek w naszym mieście i dbacie o bezpieczeństwo mieszkańców. Wszystkiego najlepszego!

Urząd Miejski w Gołdapi zaprasza w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, do Gołdapi na jubileuszowy XXV Międzynarodowy Półmaraton Gusiew – Gołdap.

Urząd Miejski w Gołdapi zaprasza na dożynki gminne 25 sierpnia na Promenadę Zdrojową. Przypomina też o bezpłatnym transporcie.


 Wyrazy głębokiego współczucia 
Pani Jolancie Mogilnickiej 
z powodu śmierci Taty 
składają
Tomasz Rafał Luto Burmistrz Gołdapi wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi
Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Gołdapi  


Wielkimi krokami zbliża się kolejne wydarzenie organizowane w Gołdapi. W niedzielę, 25 sierpnia o godzinie 12 odbędą się gminne dożynki.


Wyszukiwarka

Loading