Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że w związku z obchodami Święta Policji część parkingu na pl. Zwycięstwa będzie zamknięta.


 Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie
oraz najbliższym zmarłego Zdzisława Truchana
składają
Tomasz Rafał Luto Burmistrz Gołdapi wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi.  


Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto wraz ze skarbnik gminy Joanną Łabanowską podpisali 11 lipca w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie umowę na dofinansowanie zadania realizowanego w sołectwie Kośmidry  „Kośmidry Razem”.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto podpisał umowę na udzielenie dotacji parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem św. Leona i Św. Bonifacego w Gołdapi. Wysokość dofinansowania to 32.500zł.

Urząd Miejski w Gołdapi zaprasza do konsultacji regulaminu budżetu obywatelskiego gminy Gołdap. Będą prowadzone w terminie od 17 lipca do 2 sierpnia 2019r.

Mieszkańcy mogą składać wnioski o dofinansowanie przedsięwzięcia pn. „Demontaż, transport i unieszkodliwienie azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna”.

Budynek Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi oraz budynek Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi zostaną poddane termomodernizacji.

Już wkrótce o Gołdapi usłyszymy w ogólnopolskiej telewizji! Transmisje odbędą się 13 i 14 lipca, w TVN 24 oraz TVN 24 BIS, a prezenterem będzie Tomasz Zubilewicz, zapowiadając pogodę na żywo z Gołdapi.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że parking na pl. Zwycięstwa będzie zamknięty od środy, 3 lipca, od godziny 16:00 do piątku, 5 lipca, do godziny 15:00.

Urząd Miejski w Gołdapi serdecznie zaprasza na tegoroczne Dni Gołdapi. W piątek zagrają zespoły Panzelflower, Róże Europy, Strachy na Lachy, natomiast w sobotę usłyszymy zespół Vinyl, a także Martę Podulkę oraz Ewę Farnę.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto podpisał umowę na realizację inwestycji pn. „Budowa Zakładu Przyrodoleczniczego wraz z rozbudową Promenady Zdrojowej w Uzdrowisku Gołdap” – część II Rozbudowa Promenady Zdrojowej.

Pierwsze instytucje już przystąpiły do programu „Weterani są wśród nas – Gołdap przyjazna Weteranom”.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że Stowarzyszenie Uzdrowisk Warmii i Mazur zostało wpisane już do Sądowego Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych, Zawodowych oraz Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom oraz gronu pedagogicznemu życzymy wspaniałych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji.
Za Wami dziesięć miesięcy ciężkiej pracy, zasłużyliście na pogodne i ciepłe lato. Bawcie się dobrze!


Wyszukiwarka

Loading