Wyrazy głębokiego współczucia Pani Anicie Germaniuk oraz jej bliskim
z powodu śmierci Taty

składają
Tomasz Rafał Luto Burmistrz Gołdapi wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi
Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Gołdapi  


Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że burmistrz Gołdapi podpisał dziś umowę na realizację przebudowy drogi wewnętrznej Wilkasy - Zatyki (I etap).

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że od 1 września 2020 roku zmieniają się w gminie Gołdap zasady segregacji odpadów komunalnych. Wynika to z konieczności dostosowania się do nowych przepisów i ujednolicenia zasad segregacji odpadów.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że wzorem lat poprzednich  syreny alarmowe zostaną włączone 1 sierpnia o godzinie 17:00 i przez minutę będą emitować sygnał ciągły.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto podpisał dziś umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. "Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Nr 2 w Gołdapi – część I – branża budowlana", realizowanego w ramach projektu pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej w budynkach Szkół Podstawowych Nr 1 i 2 w Gołdapi”.

Urząd Miejski w Goldapi informuje, że w gminie Gołdap, już od roku funkcjonuje program wsparcia dla weteranów i weteranów poszkodowanych „Weterani są wśród nas - Gołdap Przyjazna Weteranom”.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej rady miejskiej burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto złożył wniosek o odwołanie Joanny Łabanowskiej ze stanowiska skarbnika gminy Gołdap w związku ze zmianami personalnymi w kierownictwie urzędu.

Zbliża się 76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto zaprasza na oficjalne uroczystości oraz koncert piosenki patriotycznej.

Z okazji Święta Policji wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Służby Cywilnej składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy dzień będzie okazją do przekazania słów uznania za trudną i pełną poświęcenia służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Życzymy sukcesów zawodowych, zasłużonych awansów, pomyślności i satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto
Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Hołdyński

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że 20 lipca br. z inicjatywy senator Małgorzaty Kopiczko i burmistrza Gołdapi Tomasza Rafała Luto w siedzibie gołdapskiej firmy Iryd odbyło się spotkanie władz samorządowych Gołdapi, Ełku, Olecka, Giżycka i Mrągowa z wiceministrem infrastruktury Andrzejem Bittelem.

Podczas XXIV sesji Rady Miejskiej Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu w 2019 roku. Radni podjęli także uchwałę w sprawie udzielenia burmistrzowi wotum zaufania.


Znajdź nocleg

Booking.com

Wyszukiwarka