Loading

Wiosną Burmistrz Tomasz Luto poprosił mieszkańców o zgłaszanie barier architektonicznych na terenie gminy. Czasami takie bariery to efekt nieuwagi, czasami braku wyobraźni. Część ze zgłoszonych utrudnień udało się usunąć od ręki, inne przynajmniej złagodzić, jeżeli w przypadku, gdy okazały się trudne do usunięcia.

W związku z planowanym w niedzielę, 6 sierpnia w Gołdapi Regionalnym Festiwalem Pogranicza KARTACZEWO informujemy, że od piątku od godz. 16.00 do godz. 21.00 w niedzielę parking na pl. Zwycięstwa będzie wyłączony z ruchu. Za utrudnienia przepraszamy.

Wczoraj komisja powołana przez burmistrza do przeprowadzenia konkursu na projekt konstrukcji przestrzennej złożonej z napisu "GOŁDAP" dokonała ostatecznej oceny zgłoszonych koncepcji.

Burmistrz Gołdapi zaprasza na upamiętnienie 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W związku z planowanymi na wtorek 1 sierpnia w Gołdapi obchodami 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego informujemy, że od godz. 16.00 w poniedziałek do godziny do godz. 18.00 we wtorek zachodnia część parkingu na pl. Zwycięstwa będzie wyłączona z ruchu. Jednocześnie we wtorek zapraszamy mieszkańców i gości na wydarzenia związane z obchodami tej rocznicy w naszym mieście.

Burmistrz Gołdapi podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej składającej się z działki o pow. 2036 metrów kwadratowych, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi, położonej na Osiedlu I nr 41 w Gołdapi.

Burmistrz Gołdapi podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej składającej się z działki o pow. 1541 metrów kwadratowych, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz trzema budynkami gospodarczymi, położonej przy ul. Źródlanej 3 w Gołdapi.

Gołdapska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki otrzyma dofinansowanie w wysokości niecałych 418 tys. zł.


Wyrazy głębokiego współczucia
Ryszardowi Zielińskiemu
z powodu śmierci MAMY
składają Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego
oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Pianka wraz z Radnymi..