Loading

Urząd Miejski zaprasza do zapoznania się z terminami zebrań wiejskich organizowanych w celu wyboru sołtysa oraz rady sołeckiej na kadencję 2018-2023.

GOŁDAP. 16 stycznia o godz. 18 w hali OSiR odbędzie się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Urząd Miejski informuje, że sygnały dotyczące utrudnień w poruszaniu się po drogach na terenie gminy przekazywane są do instytucji odpowiedzialnych za utrzymanie dróg.

"Niech każdy o tym pamięta! Wypalanie traw zabija zwierzęta - my przyrodę kochamy, traw nie wypalamy!" - oto najlepsze hasło na kampanię edukacyjną w 2019 r., dotyczącą przeciwdziałania wiosennemu wypalaniu traw.

1 stycznia o godz. 19 odbędzie się pokaz sztucznych ogni i laserów. Poprzedzony będzie koncertem gołdapskiego zespołu Na Bank (godz.18).

Gmina Gołdap udzieliła gołdapskiej komendzie policji dofinansowania w kwocie 37 tys. złotych na zakup radiowozów (jeden oznakowany, drugi nieoznakowany). Dziś, w wigilię Bożego Narodzenia, burmistrz Tomasz Luto przekazał komendantowi Dariuszowi Stachelkowi kluczyki do obu aut.

We wtorek, 18 grudnia w Urzędzie Miejskim słuchacze Gołdapskiego Uniwersytetu III Wieku obejrzeli zwycięskie kampanie dotyczące niebezpieczeństw związanych z czadem, które realizowały szkoły podstawowe w ramach projektu "Gaszę zło, rozpalam dobro- dzieci i młodzież na ratunek społecznościom lokalnym w Gminie Gołdap".

Przedstawiamy zdjęcia ze spotkania wigilijnego u emerytów, rencistów i inwalidów w Gołdapi. Miał w niej przyjemność uczestniczyć burmistrz Gołdapi Tomasz Luto.

Kasa Urzędu Miejskiego w Gołdapi będzie czynna w dniach:

  • 24.12.2018 r. (poniedziałek) do 13:30
  • 31.12.2018 r. (poniedziałek) do 12:00
  • 02.01.2019 r. (środa) od 12:00

W związku z rozpoczynającym się nowym sezonem zimowym, Urząd Miejski w Gołdapi  podaje się do publicznej wiadomości informację, która w jednoznaczny sposób określa przynależność ulic i dróg oraz odpowiedzialność poszczególnych zarządców za ich utrzymanie.

Realizując projekt "Gaszę zło, rozpalam dobro - dzieci i młodzież na ratunek społecznościom lokalnym w Gminie Gołdap" gmina Gołdap zakupiła 300 czujników czadu (za kwotę 15498,00zł).


Wyrazy głębokiego współczucia
Marianowi Mioduszewskiemu Radnemu Rady Miejskiej
oraz jego rodzinie i najbliższym
z powodu śmierci Brata
składają Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto wraz z pracownikami Urzędu MiejskiegoWyrazy głębokiego współczucia
Marianowi Mioduszewskiemu 
Radnemu Rady Miejskiej oraz rodzinie i najbliższym
z powodu śmierci brata Mirosława Wróbla
składają Przewodniczący Wojciech Hołdyński i radni Rady Miejskiej w Gołdapi


Mikołajki w parku miejskim -  8 grudnia w godzinach 11:00-14:00.

Przez ostatni rok w Bibliotece Publicznej w Gołdapi trwała akcja "Cała Polska czyta dzieciom", którą patronatem honorowym objął burmistrz Gołdapi Tomasz Luto.