Dobiega końca rozbudowa Promenady Zdrojowej. Trwają ostatnie prace porządkowe. Ciąg komunikacyjny połączył „Osiedle pod Lasem” z dzielnicą uzdrowiskową.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora życzymy Państwu długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń. Niech każdy dzień dostarcza Wam dużo wrażeń, radości i uśmiechu.

Tomasz Rafał Luto - Burmistrz Gołdapi
Wojciech Hołdyński - Przewodniczący Rady Miejskiej

Z okazji obchodów Hubertusa wszystkim myśliwym, leśnikom i jeźdźcom składamy najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności. Niech św. Hubert otacza Was opieką w kniei, w domu jak i w pracy.

Tomasz Rafał Luto, Burmistrz Gołdapi
Wojciech Hołdyński, Przewodniczący Rady Miejskiej

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto podpisał umowę na dofinansowanie zakupu 10 kompletów ubrań bojowych i osprzętu wykorzystywanego przez strażaków ochotników podczas akcji ratunkowych.

Podczas XV posiedzenia Rady Miejskiej w Gołdapi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi przygotowali podziękowania burmistrzowi Gołdapi oraz radnym za piękny plac zabaw, który powstał przy ich szkole.

Urząd Miejski informuje, ze rusza kolejna edycja bezpłatnych szczepień profilaktycznych przeciwko grypie w ramach programu polityki zdrowotnej pn. „Program szczepień profilaktycznych przeciwko grypie osób w wieku 65+ w Gminie Gołdap w latach 2019-2022”.

Burmistrz Gołdapi informuje, że gmina Gołdap zamierza złożyć wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o dofinansowanie zadania w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrektorom, Nauczycielom, Pedagogom i Pracownikom Oświaty składamy życzenia wielu sukcesów zawodowych, wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy i kształtowania postaw młodego pokolenia.

Wojciech Hołdyński - Przewodniczący Rady Miejskiej
Tomasz Rafał Luto - Burmistrz Gołdapi


 Wyrazy głębokiego współczucia Panu Marszałkowi  Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Gustawowi Markowi Brzezinowi
z powodu śmierci Brata
składają
Tomasz Rafał Luto Burmistrz Gołdapi wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi
Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Gołdapi  


Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto podpisał dziś umowę o dofinansowanie projektu "Rehabilitacja medyczna schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu wśród mieszkańców Gminy Gołdap".

Burmistrz Gołdapi zaprasza mieszkańców gminy Gołdap, którzy borykają się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, do udziału w projekcie "Rehabilitacja medyczna schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu wśród mieszkańców Gminy Gołdap".

Już w najbliższą niedzielę Urząd Miejski w Gołdapi zaprasza na spektakl ogniowy "Kiedy gaśnie światło".


Wyszukiwarka

Loading