Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że weryfikacja projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego gminy Gołdap dobiega końca.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, pociechy z wnucząt, długich lat życia oraz wszelkiej pomyślności.

Tomasz Rafał Luto, Burmistrz Gołdapi
Wojciech Hołdyński, Przewodniczący Rady Miejskiej

Zimowe ferie w województwie warmińsko-mazurskim zaczynają się 20 stycznia. Urząd miejski w Gołdapi zaprasza do skorzystania z ciekawych propozycji zajęć przygotowanych na ten czas przez gołdapskie instytucje.

Burmistrz Gołdapi przekazał dziś na ręce dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi sprzęt muzyczny sfinansowany ze środków gminy Gołdap.

W związku z ogłoszonymi przez gminę Gołdap i powiat gołdapski konkursami ofert na realizacje zadań publicznych, Urząd Miejski w Gołdapi zaprasza organizacje pozarządowe na bezpłatne szkolenie.

Nabór zadań do budżetu obywatelskiego gminy Gołdap w 2020 roku jest już zakończony. W wyznaczonym terminie wpłynęło osiem wniosków, o trzy więcej w stosunku do roku ubiegłego.

2020 to rok, w którym Gołdap obchodzi jubileusz 450-lecia nadania praw miejskich. Wydarzenia poświęcone tej szczególnej rocznicy odbywały się będą cały rok.

Burmistrz Gołdapi ogłasza nabór na stanowisko ds. obsługi Rady Miejskiej i jednostek pomocniczych gminy w Urzędzie Miejskim w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14, 19-500 Gołdap.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie działań w ramach profilaktyki uzależnień.

Do 7 stycznia 2020 r. można składać wnioski do budżetu obywatelskiego gminy Gołdap na 2020 rok. Formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej www.goldap.pl w zakładce "Budżet Obywatelski” oraz w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

Urząd Miejski w Gołdapi przedstawia zarządzenie nr 466/XII/2019 burmistrza Gołdapi z dnia 31 grudnia 2019r. w sprawie przeprowadzenia naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi.

Do gołdapskiego szpitala trafił sprzęt zakupiony przez miasto o wartości 35.532,00zł. Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto przekazał go 31 grudnia.

2020 to rok, w którym Gołdap obchodzi jubileusz 450-lecia nadania praw miejskich. Wydarzenia poświęcone tej szczególnej rocznicy odbywały się będą cały rok. Uroczyste obchody zaplanowano w terminie: 13-17 maja.


Wyszukiwarka

Loading