"Festiwal Zdrowia” to impreza promująca zdrowie organizowana w jedynym w województwie warmińsko-mazurskim uzdrowisku Gołdap. Ma na celu propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych, ma zachęcać do pracy nad sobą i dbania o swoje ciało.

W dniach 2-3 oraz 16-17 czerwca na kompleksie K-430 PPC Botkuny i K-7584 Jabłońskie odbędą się zajęcia, w ramach których będą używane środki pozoracji pola walki w postaci ręcznych granatów dymnych, ręcznych granatów zapalających, ćwiczebnych granatów łzawiących, nabojów sygnałowych, petard do pozoracji ognia artyleryjskiego oraz świec dymnych, amunicji ślepej, nabojów sygnałowych.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, małym, średnim i dużym mieszkańcom naszej Gminy, życzymy samych słonecznych dni. Niech spełniają się Wasze najskrytsze marzenia.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto
Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Hołdyński


Kondolencje Panu Andrzejowi Kuśtowskiemu - Prezesowi Wojskowego Koła Łowieckiego "Granica" oraz Panu  Piotrowi Kuśtowskiemu - Wieloletniemu Radnemu Rady Miejskiej w Gołdapi
z powodu śmierci Taty 
składają
Tomasz Rafał Luto Burmistrz Gołdapi wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi
Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Gołdapi  


Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że w związku z kolejnym krokiem odchodzenia od sztywnych zasad kwarantanny społecznej, szkoły prowadzone przez gminę proponują nowe rozwiązanie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych od 2 czerwca.

Składamy wyrazy najwyższego uznania i podziękowania za trudną i pełną poświęceń służbę wszystkim weteranom oraz uczestnikom misji zagranicznych. Życzymy wszelkiej pomyślności oraz zadowolenia z dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny. Niech zawsze dopisuje Wam zdrowie, a satysfakcja z dokonań towarzyszy każdego dnia.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto
Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Hołdyński

Urząd Miejski informuje, że minister cyfryzacji ogłosił możliwość ponownego składania wniosków na zakup urządzeń do pracy zdalnej w ramach programu "Zdalna Szkoła+" dla uczniów wykluczonych cyfrowo. Gmina Gołdap skorzystała z zaproszenia, złożyła wniosek i otrzymała kolejny grant na zakup tabletów i laptopów dla uczniów szkół podstawowych.

27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Upamiętnia on pierwsze wolne wybory samorządowe z 1990 roku. Ustanowiony został przez Sejm RP, by wyrazić szacunek i uznanie „ludziom, którzy podjęli trud działania dla wspólnego dobra.

Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia wielu lat w zdrowiu, pogody ducha i dumy ze swoich pociech. Życzymy, abyście zawsze były doceniane, a miłość którą obdarzacie bliskich, wracała do Was ze zdwojoną siłą.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto
Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Hołdyński

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że od 25 maja mieszkańcy gminy Gołdap będą mogli ponownie samodzielnie dostarczać odpady na stację przeładunkową wraz z punktem dobrowolnego gromadzenia odpadów w Kośmidrach.

Z okazji Święta Straży Granicznej proszę przyjąć słowa uznania i szacunku za profesjonalizm oraz poświęcenie w czasie wykonywania tej trudnej i odpowiedzialnej pracy. Wasza ofiarna służba jest dla nas gwarantem stabilizacji i bezpieczeństwa. Niech każdy dzień przynosi nowe, pozytywne wyzwania, które będą okazją do samodoskonalenia i siłą do dalszej, owocnej pracy.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto
Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Hołdyński


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading