Zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności tych gruntów użytkownicy wieczyści gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe stali się z mocy prawa właścicielami tych gruntów 1 stycznia 2019 roku.


Wyrazy głębokiego współczucia Marianowi Mioduszewskiemu
Radnemu Rady Miejskiej w Gołdapi oraz rodzinie i najbliższym
z powodu śmierci mamy Jadwigi Wróbel
składają
Tomasz Rafał Luto Burmistrz Gołdapi wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi
Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Gołdapi 


Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa wszystkim Sołtysom oraz członkom Rad Sołeckich, składam życzenia pomyślności, sukcesów w pracy oraz wytrwałości w rozwiązywaniu spraw społeczności lokalnej. Dziękuję za współpracę, za zaangażowanie, a także liczne inicjatywy, które przekładają się na rozwój sołectw naszej Gminy. Niech Wasza praca dostarcza Wam satysfakcji i będzie źródłem rosnącego społecznego uznania.

Tomasz Rafał Luto, Burmistrz Gołdapi
Wojciech Hołdyński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Gołdapi

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto wraz z zastępcą Jackiem Morzym oraz starostą gołdapskim Marzanną Wardziejewską uczestniczyli w konferencji pt. „Rola rewitalizacji społecznej w rozwoju gospodarczym małych miasteczek”.

W ten wyjątkowy dzień pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha. Aby zawsze otaczały was tylko szczere i kochające osoby, to czego pragniecie niech zawsze będzie na wyciągniecie dłoni, a każde nowe wyzwanie tylko utwierdzało Was w przekonaniu, że jesteście wyjątkowe.

Tomasz Rafał Luto, Burmistrz Gołdapi

W poniedziałek, 18 lutego, zakończyło się głosowanie na projekty złożone w ramach budżetu obywatelskiego gminy Gołdap na 2019 rok. Trwało ono od piątku 8 lutego. Głos można było oddać w formie elektronicznej lub tradycyjnej. Głos elektroniczny trzeba było potwierdzić za pośrednictwem kodu sms. Tradycyjna forma głosowania wymagała osobistego stawiennictwa w Urzędzie Miejskim w Gołdapi.

Urząd Miejski w Gołdapi przypomina, że właśnie decydujemy o tym jak wydać 150 00,00 zł! Zamieszczamy link do platformy, przez którą w tym roku odbywa się głosowanie internetowe. Wystarczy kliknąć GŁOSUJ ONLINE i postępować zgodnie z załączoną instrukcją.


Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana Mariana Milewskiego,
pełniącego funkcję Sołtysa Sołectwa Jany, aktywnie zaangażowanego w życie społeczne.


Urząd Miejski w Gołdapi przypomina, że właśnie decydujemy o tym jak wydać 150 00,00 zł! Udział w głosowaniu jest całkowicie bezpłatny!

Urząd Miejski w Gołdapi zaprasza do zapoznania się z projektami zgłoszonymi do budżetu obywatelskiego na 2019. W piątek, 8 lutego o godz. 00.00 ruszyło głosowanie, które potrwa do 18 lutego do godz. 23:59.

Urząd Miejski w Gołdapi serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych budżetem obywatelskim na 2019r. na spotkanie 24 stycznia.

Komunikat Urzędu Miejskiego w Gołdapi w sprawie zimowego utrzymania ulic w mieście i dróg w gminie Gołdap w sezonie 2018/2019.


Wyszukiwarka

Loading