Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że 31 maja w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbędzie się druga edycja wojskowej gali sportów walki "Walkę mamy we krwi".

W związku z przygotowaniami gminy Gołdap do wyjazdu na XIII Festiwal Miast Cittaslow, Urząd Miejski w Gołdapi  zaprasza zainteresowane podmioty do przekazywania materiałów promocyjnych.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że burmistrz Gołdapi Tomasz Luto wraz z przewodniczącym rady miejskiej Wojciechem Hołdyńskim wzięli udział w uroczystym apelu z okazji Dnia Strażaka.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, ze dziś w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbył się finał wojewódzki rozgrywek Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce siatkowej.

Urząd Miejski w Gołdapi przypomina, że już jutro w kinie Kultura w Gołdapi odbędzie się spotkanie autorskie z Lechem Dyblikiem, a 29 maja świętowany będzie  Dzień Dziecka.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że ze względu na awarię aplikacji "Źródło" w dniu dzisiejszym nie można załatwić spraw z zakresu Urzędu Stanu Cywilnego, ewidencji ludności i dowodów osobistych.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że tereny miejskie i wiejskie naszej gminy każdego roku zyskują nową roślinną szatę. Przykłady to ul. Stadionowa, pl. Zwycięstwa czy ul. Wojska Polskiego. Sukcesem była odbudowa w 2018 roku bariery zieleni wykonanej z drzew na odcinku obwodnicy Gołdapi, zniszczonej po pożarze, w którym spłonęło ponad 70 drzew.

Z tej okazji wszystkim Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom i Pracownikom Cywilnym Straży Granicznej składamy wyrazy uznania i wdzięczności za trudną pracę na rzecz ochrony i bezpieczeństwa naszej Ojczyzny. Niech każdy dzień służby przynosi nowe wyzwania, które będą okazją do...