Podczas drugiego dnia „Ferii na sportowo z UKS Jantar" rozegrano turniej tenisa stołowego . Do rywalizacji zgłosiło się 22 zawodników z gołdapskich szkół, którzy grali systemem do dwóch przegranych. Zwyciężył Krystian Zajączkowski z gołdapskiego gimnazjum.
Klasyfikacja końcowa:
1. Krystian Zajączkowski - Gimnazjum Gołdap
2. Kuba Szczerbowski - SP2 Gołdap.
3. Wojciech Brylewski - Gimnazjum Gołdap
4. Radosław Ulewicz - SP2 Gołdap.
5-6. Michał Śmigiel - LO Gołdap
Maciej Czarniak - LO Gołdap
7-8. Adam Kamczacki - LO Gołdap
Bartłomiej Czuper - LO Gołdap
9-12. Daniel Wesołowski - SP3 Gołdap
Filip Kisłowski - LO Gołdap
Marcin Duszak - ZSZ Gołdap
Maciej Misiun - ZSZ Gołdap
13-16. Mateusz Zajączkowski - Gimnazjum Gołdap
Sadowski Lukasz - LO Gołdap
Bartek Johaniewicz - SP2 Gołdap
Jakub Kowalewicz - LO Gołdap
17-22. Urszula Galińska - Gimnazjum Gołdap
Karolina Pietrzak - Gimnazjum Gołdap
Mateusz Lubiński - LO Gołdap
Kamil Kowalewicz - Gimnazjum Gołdap
Przemysław Ciszewski - LO Gołdap
Krystian Sidorowicz - LO Gołdap
Pierwsza czwórka regularnie trenuje w sekcji tenisa stołowego UKS Jantar.




W dniach 8 i 9 listopada tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój uczestniczyli w turniejach wyjazdowych w Giżycku i Grajewie.
W dniach 13-16 listopada w Pabianicach odbyły się mistrzostwa Europy w sportach siłowych federacji WPA. Dzięki uzyskanym bardzo dobrym wynikom Karol Prawdzik zdobył trzy tytuły mistrza Europy oraz wicemistrzostwo Europy.
Zawodnicy z Gołdapi zanotowali znakomite występy w tegorocznej edycji Warmińsko-Mazurskiej Ligi Wyciskania Sztangi Leżąc, zdobywając liczne miejsca na podium zarówno w klasyfikacjach wagowych, jak i mundurowych.
W dniach 24-26 października rok tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój uczestniczyli w dwóch turniejach wyjazdowych w Słobódce i Kętrzynie.
8 listopada Gołdap stanie się stolicą boksu amatorskiego. W hali OSiR odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - „Gołdap Fight Night – X-lecie Klubu Husaria Gołdap”. To jubileuszowa, dziesiąta edycja gali, która przez lata zyskała uznanie wśród wielu sympatyków sportów walki.
W Sokółce odbył się Międzynarodowy Puchar Polski U-15 i U-17 w boksie. Wiktor Kowalewski w kategorii U-15 do 90kg nie dał szans rywalom i sięgnął po złoty medal, wygrywając wszystkie swoje pojedynki w znakomitym stylu.
Dziś w ramach 13 kolejki rozgrywek Superscore IV Ligi nasza Rominta Gołdap podejmie przed własną publicznością Pisę Primavera Barczewo.
W ubiegłym tygodniu Karol Prawdzik z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi wziął udział w siłowych zawodach we Wrocławiu i skutecznie zawalczył o najwyższe lokaty.
Z udziałem gołdapian w dniach 11 i 12 października w Pisanicy odbył się XXII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kalinowo w tenisie stołowym.