Zapraszamy na III eliminacje do finału akcji „Warmia i Mazury Pływają". Zawody odbędą się jutro o godz. 11.00 na pływalni w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Gołdapi. Biuro zawodów czynne będzie w godz. 9.00-10.00, rozgrzewka rozpocznie się o godz. 10.30. Start w zawodach może zapewnić jedynie zarejestrowanie się na stronie „Warmia i Mazury Pływają". Należy wybrać konkretne miejsce oraz datę zawodów. Proszę też pamiętać, że rejestracji należy dokonać tylko raz!

 

 

W zawodach obowiązywać będzie system wyścigów seriami na czas w stylu dowolnym na dystansie:

  • dzieci do lat 6 - 12,5m
  • 10-19 lat - 25m
  • 20-39 lat - 50m
  • 40 i powyżej - 25m

w ustalonych kat. wiekowych z dodatkowym podziałem na kobiety i mężczyzn. Zawodnicy mogą rozpoczynać start od skoku do wody ze słupka, z brzegu lub ze startu z wody przy ścianie basenu.

Zawodnicy startujący co najmniej w 3 (trzech) eliminacjach w danej kategorii i zajmujący miejsca pomiędzy 1 a 12 w klasyfikacji generalnej akcji (łącznie 4 edycje) mają prawo do startu w zawodach finałowych. Odbędą się one w Olsztynie 18 czerwca. Podczas finału uczestnicy będą rywalizować o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który to jest patronem całej akcji.
Wyszukiwarka

Loading