9 maja w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Żuław w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - Bitwa o Północ.

Zawody organizowane przez Stowarzyszenie Sportów Siłowych Smoła odbyły się z podziałem na kategorie wagowe, wiekowe i służby mundurowe. Udział w nich wzięło dwoje mieszkańców Gołdapi.

Marlena Famulska osiągnęła wynik 70kg, co pozwoliło jej zająć pierwsze miejsce w kategorii mundurowej kobiet w wadze +65kg, oraz pierwsze miejsce w kategorii mundurowej open kobiet.

Kamil Famulski uzyskał wynik 217,5kg, co dało mu drugie miejsce w kategorii do 115kg.

Małżeństwo należało do drużyny Podziemie Bezledy, która zajęła drugie miejsce w kategorii drużynowej całych zawodów.

Kolejny start gołdapianie planują 23 maja na mistrzostwach Polski federacji WPC i jednocześnie mistrzostwach Polski służb mundurowych, które odbędą się we Wrocławiu.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info? Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.

Czytaj również inne wiadomości z kategorii "Sport"