Zdecydowane zwycięstwo siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi w Mistrzostwach Rejonu VI Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci w Minisiatkówce "Czwórek" Chłopców.

8 kwietnia w hali OSiR w Gołdapi walczyli siatkarze z klas szóstych i młodszych. Zespół SP3 Gołdap w składzie: Nikodem Juklewicz, Tymoteusz Kołodziej, Dawid Jaźwiński, Juliusz Buraczewski, Radosław Rzędzian, Maciej Rawinis, Wiktor Wawrzyn, Miłosz Buraczewski, Tomasz Antoniak i Wiktor Andruszkiewicz ograł 2:0 SP4 Ełk i 2:0 SP1 Olecko. Zajmując pierwsze miejsce awansował do półfinału województwa, który odbędzie się 17 kwietnia w Szczytnie. Statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Tymoteusz Kołodziej (SP3 Gołdap). Gratulacje. Z powodu choroby nie mógł zagrać Jan Urbanowicz.

W turnieju dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki SP4 Giżycko.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Organizatorami turnieju byli: Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, Gołdapski Szkolny Związek Sportowy i UKS "Trójka" Gołdap.

✍️ SP3 w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.