Zima 2023/2024 odchodzi powoli w zapomnienie, dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze. Wielu z Was wyciągnie wkrótce z piwnic zakurzone rowery, oczyści je zacznie kręcił pierwsze kilometry. Niektórzy mieliby ochotę pokręcić z kimś, ale nie mają z kim. Inni mają plan na wyjazd, ale chcieliby w towarzystwie, nie sami. Mamy na to rozwiązanie.

Założyliśmy mesengerowy czat pn. „Pojedźmy tam razem”, który ma na celu połączyć rowerowe środowisko Gołdapi i umożliwić umawianie się na wspólne przejażdżki. Dotyczy to zarówno krótkich wypadów wokół komina, jak i długich tras.

Jeśli chcesz dołączyć do czata „Pojedźmy tam razem”, wyślij nam wiadomość przez messenger lub zostaw prośbę na facebooku pod tym postem w komentarzu.

Krótkie zasady obowiązujące na czacie:

  1. Czat służy TYLKO do znalezienia kompana (kompanów) na przejażdżkę rowerową, którą planujesz dziś lub w najbliższych dniach.
  2. Publikując wiadomość napisz: datę i godzinę wyjazdu, miejsce startu, przewidywany czas i długość wyjazdu, podaj zaplanowaną trasę, określ jakim tempem planujesz jechać, a także napisz, czy dopuszczasz zmianę godziny wyjazdu lub zmianę planowanej trasy. Napisz to w jednej wiadomości, nie rozbijaj tego na kilka. Twój przekaz będzie dzięki temu czytelniejszy. Te informacje są przydatne, by każda inna osoba mogła wstępnie ocenić, czy się do Ciebie dopasuje.
  3. Jeśli nie masz pomysłu na trasę, a po prostu chcesz z kimś pojeździć, napisz, kiedy, o której i skąd chcesz wyruszyć w trasę, ile masz czasu, jakim tempem jeździsz, ile km planujesz przejechać, jakie drogi preferujesz? Napisz to w jednej wiadomości, nie rozbijaj tego na kilka. Twój przekaz będzie dzięki temu czytelniejszy. Te informacje są przydatne, by każda inna osoba mogła wstępnie ocenić, czy się do Ciebie dopasuje. Konkretną trasę omówicie sobie w miejscu startu.
  4. Dobrym sposobem zasygnalizowania innym, że dołączasz do danego wyjazdu, jest pozostawienie kciuka w górę pod danym zaproszeniem. To może zachęcić jeszcze inne osoby do dołączenia do wspólnej przejażdżki.
  5. Czat NIE SŁUŻY dyskusjom o danym wyjeździe. Szczegóły należy dogadywać w indywidualnych rozmowach. Na czacie można jedynie dopytać o jakiś ważne szczegóły, jeśli ich brakuje w opisie wyjazdu.
  6. Czat NIE SŁUŻY witaniu się, życzeniu powodzenia, szerokości. Chcesz to zrobić, zrób to w prywatnej wiadomości bezpośrednio do innego użytkownika czata.
  7. Czat NIE SŁUŻY dzieleniu się wrażeniom z wyjazdów, dzieleniu się zdjęciami. Do tego udostępnimy wkrótce naszą specjalną grupę na facebooku.
  8. Czat NIE SŁUŻY dzieleniu się ciekawostkami, komentarzami czy uwagami na tematy rowerowe czy dowolne inne.
  9. Zależy nam na porządku i przejrzystości czata, dlatego prosimy o przestrzeganie powyższych zasad i niezaśmiecanie go zbędnymi wiadomościami. Może się zdarzyć, że będziemy prosili niektórych z Was o usunięcie wiadomości, które uznamy za zbędne lub śmieci.
  10. Osoby naruszające zasady czata mogą zostać z niego usunięte. Będzie to nasza uznaniowa decyzja.

ℹ️ Podoba Ci się to, co robimy? Jeśli tak, postaw nam kawę: https://buycoffee.to/rowerowagoldap
ℹ️ Przekaż 1,5% swojego podatku dochodowego na na działania i rozwój Rowerowej Gołdapi: KRS: 0000098782, cel szczegółowy: Rowerowa Gołdap

✍️ Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.