Podczas ferii zimowych zawodnicy UKS "Trójka" Gołdap uczestniczyli w zajęciach treningowych. W sumie w czterogodzinny zajęciach w szkolnej sali gimnastycznej brało udział 24 zawodników w dwóch grupach z klas od pierwszej do ósmej.

Zajęcia charakteryzowały się ćwiczeniami poprawiającymi technikę odbić i poruszania się po boisku. Uczestnicy zajęć pracowali również nad wytrzymałością i skocznością. Cześć zajęć poświęcona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry, gdyż już niebawem rusza sezon siatkarski, a wraz z nim imprezy sportowe w ramach Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Minisiatkówce "Dwójek", "Trójek" i "Czwórek" Szkolnego Związku Sportowego oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej jak również turniej rzucanki i singli siatkarskich, a także XXX Ogólnopolski Turnieju w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy od moving.

Sprawdzianem umiejętności był towarzyski turniej rzucanki, singli i dwójek siatkarskich dla najmłodszych oraz turniej dwójek dla starszych siatkarzy. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, a najlepsi zawodnicy puchary.

✍️ SP3 w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.