W sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi.

Do rozgrywek przystąpiło siedem zespołów. Celem sportowej rywalizacji była popularyzacja aktywnego trybu życia, budowanie alternatywnych w stosunku do różnego rodzaju nałogów sposobów spędzania wolnego czasu i realizacji własnych zainteresowań czy marzeń.

Sportowe wydarzenie wzbogacone zostało o elementy profilaktyki antyuzależnieniowej, którą prowadziły policjantki. Funkcjonariuszki przeprowadziły pogadanki, zabawy i konkursy, w trakcie których uczestnicy mieli możliwość wygrać gadżet promujący zdrowy tryb życia, bez uzależnień. Mówiły też o szeroko rozumianym bezpieczeństwie w świecie realnym i wirtualnym. Zachęcały do aktywnego wypoczynku w czasie wolnym od nauki i wyboru zdrowego, wolnego od używek stylu życia.

Podczas wydarzenia nie brakowało sportowych emocji i zaciętej rywalizacji. Zastępca komendanta powiatowego policji w Gołdapi podinsp. Tomasz Jegliński w imieniu komendanta podziękował wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i świetną zabawę, a następnie wręczył pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Każdy z zawodników otrzymał również koszulkę.

Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi.

✍️ KPP w Gołdapi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.