Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap zaprasza do udziału w kolejnym wyjeździe w ramach „Rowerowego lata w Gołdapi”, pierwszym w roku szkolnym 2023/2024. Odbędzie się on 7 września.

Zbiórka o 16:55 przy dworcu PKS (od strony ul. Wojska Polskiego). Przewidywany czas rajdu to około 2 godzin. Trasa o długości około 12 kilometrów będzie prowadziła po drogach publicznych asfaltowych i żwirowych. Celem wycieczki będzie gminna wiata rekreacyjna w Suczkach. Pod nią będzie przerwa, podczas której planujemy owocowy poczęstunek, a także zrobimy losowanie upominków.

W rajdzie rowerowym mogą brać udział osoby dorosłe oraz osoby niepełnoletnie pod opieką jadących osób dorosłych, pragnące aktywnie spędzić czas wolny.

Daj nam znać w komentarz na facebooku, że weźmiesz udział w rajdzie. Regulamin wyjazdu: https://www.rowerowa.goldap.info/2023-rowerowe-lato-w-goldapi-wyjazd-nr-9/

Zadanie publiczne „Rowerowe lato w Gołdap” jest realizowane przez Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap i finansowane ze środków otrzymanych z budżetu gminy Gołdap.

✍️ Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.