Dziś przez cały dzień mocno wiaaaAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁłłłłoooooo... i zastanawialiśmy się, czy o 17:00 ktoś się pojawi przy zegarze słonecznym, by wziąć udział w kolejnej przejażdżce w ramach „Rowerowego lata w Gołdapi”. Jak zawsze nas nie zawiedliście.

Do Puszczy Rominckiej wyruszyliśmy w dziesięcioosobowym składzie. Z planowanych niespełna trzydziestu kilometrów wyszło ostatecznie ponad trzydzieści. To dlatego, że jeden z uczestników zaproponował, by nasza trasa zahaczyła dziś również o „drugą” stronę Jeziora Gołdap. Reszta się zgodziła, więc popedałowaliśmy także na nasz gołdapski akwen, po drodze robiąc fotkę przy kamieniu poświeconym Fritzowi Skowronnkowi.

Do Gołdapi wróciliśmy po trzech godzinach, choć tak naprawdę minęły one błyskawiczne. Tak to jest, że czas w fajnym towarzystwie płynie zawsze szybko.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym wyjeździe, który zaplanowany jest 10 sierpnia. Tym razem będzie to krótki wyjazd przeznaczony dla całych rodzin. Szczegóły już wkrótce na naszym facebooku.

ℹ  Zadanie publiczne „Rowerowe lato w Gołdapi” jest realizowane przez Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap i finansowane ze środków otrzymanych z budżetu gminy Gołdap.

  Odwiedź naszą stronę internetową:  https://www.rowerowa.goldap.info
🚴‍♂   Wesprzyj darowizną działalność Rowerowej Gołdapi (BLIK, szybki przelew za pośrednictwem PayU): https://rowerowa.goldap.info/darowizna/
🚴‍♂   Zajrzyj na prowadzoną przez Rowerową Gołdap mapę atrakcji: https://www.atrakcje.goldap.info

✍️ Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.