Dzisiejsza trasa „Rowerowego lata w Gołdapi” liczyła kilkanaście kilometrów. Wiodła z Gołdapi do Kośmidr, następnie do Bałupian i stamtąd powrót do Gołdapi. Jechaliśmy lajtowo, z uśmiechami na twarzach. Może z wyjątkiem odcinka od Kośmidr do mostu na Gołdapie. Ten fragment był wymagający z powodu sporej warstwy sypkiego żwiru. Krótki przystanek na odpoczynek był na wspomnianym moście, gdzie spotkaliśmy się z gołdapskimi policjantami. Otrzymaliśmy od nich elementy odblaskowe.

Niespodzianką dla uczestników dzisiejszego wyjazdu była wizyta na wieży ciśnień, z lodowym poczęstunkiem na jej szczycie. Wieża ciśnień jest jedną atrakcji naszego miasta, która zaprasza w swoje progi od połowy wiosny do połowy jesieni. Z tarasu widokowego na jej szczycie można podziwiać panoramę naszego miasta.

Dziękujemy wszystkim za udział w dzisiejszym wyjeździe, mamy nadzieję, że się wam podobało. Tak na marginesie - dzisiejszy wyjazd był międzynarodowej obsadzie, mieliśmy też zagranicznego uczestnika, choć mieszkającego i pracującego w Gołdapi.

Zapraszamy wszystkich do udziału kolejnych wspólnych, wakacyjnych przejażdżkach w ramach „Rowerowego lata w Gołdapi”.

ℹ  Zadanie publiczne „Rowerowe lato w Gołdapi” jest realizowane przez Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap i finansowane ze środków otrzymanych z budżetu gminy Gołdap.

🚴‍♂  Odwiedź naszą stronę internetową:  https://www.rowerowa.goldap.info
🚴‍♂   Wesprzyj darowizną działalność Rowerowej Gołdapi (BLIK, szybki przelew za pośrednictwem PayU): https://rowerowa.goldap.info/darowizna/
🚴‍♂   Zajrzyj na prowadzoną przez Rowerową Gołdap mapę atrakcji: https://www.atrakcje.goldap.info

Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.