2 kwietnia w Olecku odbył się XIII Memoriał Ignacego Jasieluna i Franciszka Pietrołaja w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodniczek i zawodników z województw podlaskiego, warmińsko-warmińskiego, mazowieckiego. UKS Gołdap Zdrój reprezentowała liczna grupa młodzieży. Gołdapianie wywalczyli 11 miejsc na podium. Znakomicie zaprezentowała się Maja Sowa zajmując dwie pierwsze lokaty w kategorii żaczka oraz młodziczka.

W kwietniu gołdapianie wystartują w memoriale Grzegorza Kokochy w Węgorzewie oraz mistrzostwach województwa żaczek i żaków w Olecku. (MR)



Wyniki końcowe:

  • niepełnosprawni:
    1. Trochim Krzysztof - Olecko
    2. Chyczewki Leon - Węgorzewo
    3. Woroniecki Jacek - Węgorzewo
    4. Chrapek Grzegorz - Węgorzewo
    5. Woroniecki Grzegorz - Węgorzewo
    6. Wegner Cezary - Węgorzewo
    7. Pardo Kazimierz - Węgorzewo
    8. Skindzier Andrzej - Węgorzewo

  • zerówka (ur. 2015 i młodsi) dziewczęta
    1. Czarnecka Dominika - Działdowo
    2. Trzcińska Lena - Gołdap
    3. Borkowska Dominika - Pisanica
    4. Szyłkiewicz Róża - Olecko
    5-6. Bielecka Julia- Stary Folwark
    5-6. Borkowska Laura - Pisanica
    7. Krawczuk Amelia - Stary Folwark

  • zerówka (ur. 2015 i młodsi) chłopcy
    1. Łaban Dawid - Gołdap
    2. Gulczyński Karol - Gołdap
    3. Milewki Maciej - Gołdap
    4. Szpaczko Filip - Pisanica

  • skrzatki (ur. 2013-2014) dziewczęta
    1. Czarnecka Dominika - Działdowo
    2. Kaczmar Hanna - Giżycko
    3. Jurczuk Lena - Białystok
    4. Bućko Amelia -- Pisanica
    5-6.Murawska Maja - Giżycko
    5-6. Moroz Sylwia - Stary Folwark
    7-8. Hajdukiewicz Laura - Giżycko
    7-8. Dembińska Lena - Działdowo
    9-12. Sokół Oliwia - Gołdap
    9-12. Chartuniewicz Zuzanna - Olecko
    9-12. Lachowicz Nadia - Giżycko
    9-12. Radzewicz Klara - Stary Folwark
    13. Bielecka Natalia - Stary Folwark

  • skrzaci (ur. 2013-2014) chłopcy
    1. Brodowski Tobiasz - Olecko
    2. Karczewski Szymon - Olecko
    3. Trzciński Wojciech - Gołdap
    4. Klejno Maciej - Białystok
    5-6. Łaban Damian - Gołdap
    5-6. Danowski Alan - Pisanica
    7-8. Andruszkiewicz Karol - Stary Folwark
    7-8. Tomaszewski Patryk - Stary Folwark

  • żaczki (ur. 2011-2012) dziewczęta
    1. Sowa Maja - Gołdap
    2. Baniewska Iga - - Giżycko
    3. Czarnecka Natalia - Działdowo
    4. Pietszak Milena- Działdowo
    5-6. Szydłowska Oliwia - Olecko
    5-6. Bronk Aleksandra - Giżycko
    7-8. Jurczuk Lena - Białystok
    7-8. Święcka Kornelia - Gołdap
    9-12. Andruszkiewicz Weronika - Stary Folwark
    9-12. Borkowska Wiktoria - Pisanica
    9-12. Milewska Julia - Olecko
    9-12. Remiszko Alicja -- Stary Folwark
    13-15. Gulczyńska Hanna - Gołdap
     13-15. Kobuszewska Paulina - Gołdap
     13-15. Gościńska Maja - Stary Folwark

  • żaki (ur. 2011-2012) chłopcy
    1. Szczepański Fabian - Działdowo
    2. Walasek Michał - Działdowo
    3. Tworkowski Szymon- - Białystok
    4. Saulewicz Jan- Olecko
    5-6. Brodowski Tobiasz - Olecko
    5-6. Sokołowski Fabian - Pisanica
    7-8. Orzoł Bartosz - Giżycko
    7-8. Bielecki Karol - Olecko
    9-12. Karczewski Szymon - Olecko
    9-12. Markowski Hubert - Gołdap
    9-12. Sienkiewicz Krystian - Giżycko
    Singh Sobiti Maks - Grajewo
    13-15. Karłowicz Mikołaj - Ełk
    13-15. Łaskowski Kacper - Ełk
    13-15. Łaban Dominik - Gołdap

  • młodziczki (ur. 2009-2010) dziewczęta
    1. Sowa Maja - Gołdap
    2. Wysocka Gabriela - Olecko
    3. Gajewczyk Magdalena- Pisanica
    4. Czarnecka Natalia - Działdowo
    5-6. Czaplejewicz Lena - Olecko
    5-6. Pietszak Milena - Działdowo
    7-8. Baniewska Iga - Giżycko
    7-8. Milewska Julia - Olecko
    9-12. Jarmułowicz Weronika - Stary Folwark
    9-12. Andruszkiewicz Amelia - Stary Folwark
    9-12. Bronk Aleksandra - Giżycko
    9-12. Krawczuk Julia - Stary Folwark
    13-15. Florek Nadia - Gołdap
    13-15. Stankiewicz Martyna - Stary Folwark
    13-15. Mruczkowska Gabriela - Kolno

  • młodzicy (ur. 2009-2010) chłopcy
    1. Zdanuczyk Mateusz - Białystok
    2. Tworkowski Szymon - Białystok
    3. Szczepański Fabian - Działdowo
    4. Walasek Michał - Działdowo
    5-6. Zubrzycki Dominik - Ełk
    5-6. Kresin Kamil - Giżycko
    7-8. Zera Krzysztof - Giżycko
    7-8. Fiedorowicz Szymon -Olecko
    9-12. Bronk Jan - Giżycko
    9-12. Zduniak Sebastian - Ełk
    9-12. Sokołowski Fabian - Pisanica
    9-12. Prusinowski Aleks - Kolno
    13-16. Orzoł Bartosz - Giżycko
    13-16. Topolski Tomasz - Stary Folwark
    13-16. Bielecki Karol - Olecko
    13-16. Nasewicz Dorian - Gołdap
    17- 20. Koncewicz Krzysztof - Giżycko
    17- 20. Hołubowicz Filip - Stary Folwark
    17- 20. Abrycki Marcel - Gołdap

  •  kadetki (ur. 2007-2008) dziewczęta
    1. Gajewczyk Magdalena - Pisanica
    2. Skarżyńska Maria - Pisanica
    3. Czaplejewicz Lena - Olecko
    4. Wysocka Gabriela - Olecko
    5-6. Szyłkiewicz Lena - Olecko
    5-6. Fiedorowicz Maja - Olecko
    7. Ułanowicz Katarzyna - Gołdap

  • kadeci (ur. 2007-2008) chłopcy
    1. Karol Szeszko - Białobrzegi
    2.Piszczatowski Łukasz - Białystok
    3.Święcki Kacper - Gołdap
    4. Zdanuczyk Mateusz - Białystok
    5-6. Tworkowski Dawid - Białystok
    5-6. Saliński Piotr - Olecko
    7-8. Zubrzycki Dominik - Ełk
    7-8. Fiedorowicz Szymon - Olecko
    9-12. Zubrzycki Kacper - Ełk
    9-12. Zduniak Sebastian - Ełk
    9-12. Zduniak Jakub - Ełk
    9-12. Daniłowicz Filip - Olecko
    13.Jadeszko Kacper - Gołdap

  • szkoły średnie (ur. 2003-2006) dziewczęta
    1. Skarżyńska Maria - Pisanica
    2. Jankowska Julia - Olecko
    3. Prostko Elżbieta - Ełk
    4. Fiedorowicz Maja - Olecko
    5. Szyłkiewicz Lena - Olecko

  • szkoły średnie (ur. 2003-2006) chłopcy
    1. Marcinkiewicz Mateusz - Gołdap
    2. Święcki Dominik - Gołdap
    3. Piszczatowski Łukasz - Białystok
    4. Karol Szeszko -Białobrzegi
    5-6. Malinowski Mikołaj - Ełk
    5-6. Gajewski Wojciech - Ełk
    7-8. Saliński Piotr - Olecko
    7-8. Janiszewski Sebastian - Białystok
    9-12. Daniłowicz Filip - Olecko
    9-12. Zduniak Jakub - Ełk
    9-12. Święcki Kacper - Gołdap
    9-12. Zubrzycki Kacper - Ełk

  • open, kobiety
    1. Jasińska Marzena - Olecko
    2. Jankowska Julia- Kozaki.
    3. Bogdziun Agata - Korsze
    4. Zalewska Anna - Reszel
    5-6. Czaplejewicz Lena - Olecko
    5-6. Śmiechowska Barbara - Reszel
    7-8. Kubiak Teresa
    7-8. Celej Agnieszka

  • open, mężczyźni
    1. Jarkowski Marcin - Białystok
    2. Żołądkowski Jarosław - Białystok
    3. Bobek Weronika - Lidzbark Warmiński
    4. Kubic Marcin - Lidzbark Warmiński
    5-6. Markowski Michał - Warszawa
    5-6. Domalewski Damian - Słobódka
    7-8. Reucki Adam - Białystok
    7-8. Chwojko Marcin - Białystok
    9-12. Święcki Dominik - Gołdap
    9-12. Stefanowicz Oleg - Lidzbark Warmiński
    9-12. Bronakowski Michał - Białobrzegi
    9-12  Skrzekut Roman - Białobrzegi
    13-16. Rodziewicz Marek - Białystok
    13-16. Omelianiuk Tadeusz - Augustów
    13-16. Różycki Marek - Gołdap
    13-16. Marcinkiewicz Mateusz - Gołdap
    17-24. Bronakowski Maciej - Białobrzegi
    17-24. Szeszko Karol - Białobrzegi
    17-24. Wieliczko Robert - Gawliki Wielkie
    17-24. Gąsior Stanisław - Kruklanki
    17-24. Jasińska Marzena - Olecko
    17-24. Śwircz Zdzisław - Giżycko
    17-24. Rososiński Janusz - Giżycko
    17-24. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
    25-32. Gnap Krzysztof - Gawiliki Wielkie
    25-32. Dobrzyński Jarosław - Białobrzegi
    25-32. Bronk Mariusz - Giżycko
    25-32. Skrocki Tomasz - Lenarty
    25-32. Winikajtis Dariusz - Ełk
    25-32. Kudraj Mateusz - Białystok
    25-32. Pietrołaj Tadeusz - Olecko
    25-32. Nawrot Jan - Olecko
    33-43. Zdanuczyk Paweł - Ełk
    33-43. Pajewski Artur - Olecko
    33-43. Szupieńko Robert - Olecko
    33-43. Kubuj Maciej - Babki Gąseckie
    33-43. Gulczyński Mariusz - Gołdap
    33-43. Moroz Marek - Słobódka
    33-43. Fiedorowicz Paweł - Olecko
    33-43. Ruszczyk Paweł - Ełk
    33-43. Motybel Jacek - Białobrzegi
    33-43. Benzef Krzysztof - Giżycko
    33-43. Szczepankowski Michał - Kolno
    33-43. Siekaniec Leszek - Gawliki Wielkie

  • weterani 50+
    1. Żołądkowski Jarosław - Białystok
    2. Reucki Adam - Białystok
    3. Różycki Marek - Gołdap
    4. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
    5-6. Karniej Andrzej - Olecko
    5-6. Rodzewicz Marek - Białystok
    7-8. Skrocki Tomasz- Lenarty
    7-8. Motybel Jacek - Białobrzegi
    9-11. Benzef Krzysztof - Giżycko
    9-11. Siekaniec Leszek - Gawliki Wielkie
    9-11. Dobrzyński Jarosław - Białobrzegi

  • weterani 60+:
    1. Nawrot Jan - Olecko
    2. Gąsior Stanisław - Kruklanki
    3. Śwircz Zdzisław - Giżycko
    4. Pietrołaj Tadeusz - Olecko
    5-6. Wieliczko Robert - Gawliki Wielkie
    5-6. Omelianiuk Tadeusz - Augustów
    7. Szeszko Henryk - Białobrzegi

  • weterani 65+
    1. Rosiński Janusz - Giżycko
    2. Szczepanik Bogusław - Giżycko
    3. Trochim Adam - Olecko
    4. Jankowski Henryk - Ełk
    5-6. Konopczyński Zbysław - Lenarty
    5-6. Polakowski Józef - Olecko

  • Gry podwójne deble :
    1. Jarkowski Marcin, Markowski Michał - Białystok / Warszawa
    2. Bobek Weronika, Stefanowicz Oleg - Lidzbark Warmiński
    3. Żyliński Kazimierz, Skrzekut Roman - Burdeniszki / Białobrzegi
    4. Jasińska Marzena, Szeszko Karol - Olecko / Białobrzegi
    5-6. Omelianiuk Tadeusz, Święcki Dominik - Augustów / Gołdap
    5-6. Żołądkowski Jarosław, Reucki Adam - Białystok
    7-8. Bronakowski Michał, Bronakowski Maciej - Białobrzegi
    7-8. Rodziewicz Marek, Chwojko Marcin - Białystok
    9-12. Wieliczko Robert, Gąsior Stanisław - Gawliki Wielkie / Kruklanki
    9-12. Marcinkiewicz Mateusz, Różycki Marek - Gołdap
    9-12. Nawrot Jan, Skrocki Tomasz - Olecko / Lenarty
    9-12. Gnap Krzysztof, Siekaniec Leszek - Gawliki Wielkie
    13-16. Winikajtys Dariusz, Ruszczyk Paweł - Ełk
    13-16. Pajewski Artur, Szupienko Robert - Olecko
    13-16. Domalewski Damian, Moroz Marek - Słobódka
    13-16. Śwircz Zdzisław, Bronk Mariusz - Giżycko
    17-19.  Trochim Adam, Trochim Krzysztof - Olecko
    17-19.  Benzef Krzysztof, Rososiński Janusz - Giżycko
    17-19. Motybel Jacek, Szeszko Henryk - Białobrzegi

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!