20 listopada w Olecku odbył się II Grand Prix Województwa Młodzików i Kadetów w tenisie stołowym. W zawodach wziął udział jeden uczestnik z Gołdapi - Kacper Święcki, który w kategorii kadet uplasował się na miejscu 13. 

  • młodziczki:
    1. Alicja Krynicka - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Magdalena Gajewczyk - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Julia Witkowska - LKS WEL Lidzbark Welski
    4. Karolina Skuza - LKS WEL Lidzbark Welski
    5. Julia Szarmach - MLKS Ostródzianka Ostróda
    6. Anna Malewicz - EKS Mlexer Elbląg
    7. Lena Czaplejewicz - MLKS Czarni Olecko
    8. Milena Stefanowicz - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    9-12. Roksana Nadolska - LKS WEL Lidzbark Welski
    9-12. Nikola Dzikońska - LUKS ABC Żak Pisanica
    9-12. Julia Czarnomorczec - WEL Lidzbark Welski
    9-12. Gabriela Wysocka - MLKS Czarni Olecko
    13-14. Julia Milewska - MLKS Czarni Olecko
    13-14. Oliwia Szydłowska - MLKS Czarni Olecko

  • młodzicy:
    1. Dominik Dzikoński - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Rafał Piotrkowski - KS Dekorglass Działdowo
    3. Andrzej Korzeniewski - KS AZS UWM Olsztyn
    4. Remigiusz Kowalik - EKS Mlexer Elbląg
    5. Iwo Kempka - KS Dekorglass Działdowo
    6. Aleksy Stefański - EKS Mlexer Elbląg
    7. Kajetan Stachowiak - KS AZS UWM Olsztyn
    8. Fabian Szczepański - KS Dekorglass Działdowo
    9-12. Jeremiasz Filipek - KS AZS UWM Olsztyn
    9-12. Franciszek Madej - KS Dekorglass Działdowo
    9-12. Piotr Gorczyczewski - LKS WEL Lidzbark Welski
    9-12. Michał Walasek - KS Dekorglass Działdowo
    13-16. Antoni Radziszewski - KS AZS UWM Olsztyn
    13-16. Fabian Sokołowski - LUKS ABC Żak Pisanica
    13-16. Szymon Fiedorowicz - MLKS Czarni Olecko
    13-16. Antoni Szarmach - MLKS Ostródzianka Ostróda
    17-20. Szymon Karczewski - MLKS Czarni Olecko
    17-20. Tobiasz Brodowski - MLKS Czarni Olecko
    17-20. Karol Bielecki - MLKS Czarni Olecko
    17-20.Łęt Norbert - MLKS Ostródzianka Ostróda

  • kadetki:
    1. Wiktoria Kowalska -KS Dekorglass Działdowo
    2. Julia Kowalska -KS Dekorglass Działdowo
    3. Lena Rucińska - LKS WEL Lidzbark Welski
    4. Julia Witkowska - LKS WEL Lidzbark Welski
    5. Maria Skarżyńska - LUKS ABC Żak Pisanica
    6. Magdalena Gajewczyk - LUKS ABC Żak Pisanica
    7. Alicja Krynicka - LUKS ABC Żak Pisanica
    8. Dominika Bogucka - KS AZS UWM Olsztyn
    9-12. Maja Fiedorowicz - MLKS Czarni Olecko
    9-12. Karolina Skuza - LKS WEL Lidzbark Welski
    9-12. Lena Szyłkiewicz - MLKS Czarni Olecko
    9-12. Anna Malewicz - EKS Mlexer Elbląg
    13-16. Gabriela Koronkiewicz - MLKS Czarni Olecko
    13-16. Julia Szarmach - MLKS Ostródzianka Ostróda
    13-16. Roksana Nadolska - LKS WEL Lidzbark Welski
    13-16. Julia Czarnomorzec -LKS WEL Lidzbark Welski

  • kadeci:
    1. Oleg Stefanowicz - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    2. Adam Piotrowski -KS Dekorglass Działdowo
    3. Kryspin Stolarczyk -KS Dekorglass Działdowo
    4. Mateusz Smurzyński - MLKS Ostródzianka Ostróda
    5. Piotr Saliński - MLKS Czarni Olecko
    6. Dominik Dzikoński - LUKS ABC Żak Pisanica
    7. Kajetan Stachowiak - KS AZS UWM Olsztyn
    8. Igor Paździorko - MLKS Ostródzianka Ostróda
    9-12. Iwo Kempka - KS Dekorglass Działdowo
    9-12. Andrzej Korzeniewski - KS AZS UWM Olsztyn
    9-12. Bartosz Ziemba - GKTS Giżycko
    9-12. Jeremiasz Filipek - KS AZS UWM Olsztyn
    13-16. Kacper Święcki - UKS Gołdap Zdrój
    13-16. Maciej Zajul - KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    13-16. Aleksy Stefański - EKS Mlexer Elbląg
    13-16. Jeremiasz Filipek - KS AZS UWM Olsztyn
    17-23. Szymon Bartołd - KS AZS UWM Olsztyn
    17-23. Michał Dębowski - KS AZS UWM Olsztyn
    17-23. Norbert Łęt - MLKS Ostródzianka Ostróda
    17-23. Piotr Gorczyczewski - LKS WEL Lidzbark Welski
    17-23. Antoni Radziszewski - MLKS Ostródzianka Ostróda
    17-23. Antoni Szarmach - MLKS Ostródzianka Ostróda
    17-23. Remigiusz Kowalik - EKS Mlexer Elbląg