30 października w hali Lega w Olecku odbył się turniej tenisa stołowego o puchar burmistrza Olecka Karola Sobczaka. Wystąpiło ponad 120 zawodników z województw: warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, w tym gołdapianie. Organizatorem zawodów byli: sekcja tenisa stołowego MLKS Czarni Olecko oraz MOSiR w Olecku.

  • kategoria: skrzatki
    1.Laura Hajdukiewicz GKTS Giżycko
    2.Kornelia Imierska GKTS Giżycko
    3.Hanna Kaczmar GKTS Giżycko
    4.Nikola Dudziec MLKS Czarni Olecko
    5-6. Zuzanna Chartuniewicz MLKS Czarni Olecko
    5-6. Oliwia Sokół UKS Gołdap Zdrój

  • kategoria: skrzaty
    1.Tobiasz Brodowski MLKS Czarni Olecko
    2.Szymon Karczewski MLKS Czarni Olecko

  • kategoria: żaczki
    1. Maja Sowa UKS Gołdap Zdrój
    2. Nikola Dzikońska UKS ABC Żak Pisanica
    3. Iga Baniewska GKTS Giżycko
    4. Oliwia Szydłowska MLKS Czarni Olecko
    5-6. Julia Milewska MLKS Czarni Olecko
    5-6. Aleksandra Bronk GKTS Giżycko
    7-8 . Julia Kaczmar GKTS Giżycko
    7-8. Paulina Kolbuszewska GKTS Giżycko

  • kategoria: żacy
    1. Michał Walasek Dekorglass Działdowo
    2. Jan Saulewicz MLKS Czarni Olecko
    3. Fabian Sokołowski UKS ABC Żak Pisanica
    4. Tobiasz Brodowski MLKS Czarni Olecko
    5-6. Karol Bielecki MLKS Czarni Olecko
    5-6. Bartosz Orzoł GKTS Giżycko
    7-8. Szymon Karczewski MLKS Czarni Olecko
    7-8. Krystian Sienkiewicz GKTS Giżycko

  • kategoria: młodziczki
    1. Magdalena Gajewczyk UKS ABC Żak Pisanica
    2. Alicja Krynicka UKS ABC Żak Pisanica
    3. Lena Czaplejewicz MLKS Czarni Olecko
    4. Gabriela Wysocka MLKS Czarni Olecko
    5-6. Maja Sowa UKS Gołdap Zdrój
    5-6. Iga Baniewska GKTS Giżycko
    7-8. Oliwia Szydłowska MLKS Czarni Olecko
    7-8. Nikola Dzikońska UKS ABC Żak Pisanica
    9-10. Julia Milewska MLKS Czarni Olecko
    9-10. Aleksandra Bronk GKTS Giżycko

  • kategoria: młodzicy
    1. Dominik Dzikoński UKS ABC Żak Pisanica
    2. Michał Walasek Dekorglass Działdowo
    3. Dominki Zubrzycki UKS Konieczki przy SP9 Ełk
    4. Fabian Sokołowski UKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Paweł Ciak GKTS Giżycko
    5-6. Sebastian Zduniak UKS Konieczki przy SP9 Ełk
    7-8. Szymon Fiedorowicz MLKS Czarni Olecko
    7-8. Patryk Klukowski Żarnowo
    9-10. Jan Bronk GKTS Giżycko
    9-10. Krzysztof Zera GKTS Giżycko

  • kategoria kadetki
    1. Alicja Krynicka UKS ABC Żak Pisanica
    2. Maria Skarżyńska UKS ABC Żak Pisanica
    3. Magdalena Gajewczyk UKS ABC Żak Pisanica
    4. Lena Czaplejewicz MLKS Czarni Olecko
    5-6. Gabriela Wysocka MLKS Czarni Olecko
    5-6. Lena Szyłkiewicz MLKS Czarni Olecko
    7-8. Maja Fiedorowicz MLKS Czarni Olecko
    7-8. Katarzyna Ułanowicz GKTS Giżycko

  • kategoria: kadeci
    1. Karol Szeszko UKS Białobrzegi
    2. Kacper Święcki UKS Gołdap Zdrój
    3. Dominik Dzikoński UKS ABC Żak Pisanica
    4. Piotr Saliński MLKS Czarni Olecko
    5-6. Szymon Fiedorowicz MLKS Czarni Olecko
    5-6. Dominki Zubrzycki UKS Konieczki przy SP9 Ełk
    7-8. Kacper Zubrzycki UKS Konieczki przy SP9 Ełk
    7-8. Jakub Zduniak UKS Konieczki przy SP9 Ełk
    9-11. Patryk Klukowski Żarnowo
    9-11. Błażej Klukowski Żarnowo
    9-11. Sebastian Zduniak UKS Konieczki przy SP9 Ełk

  • kategoria: szkoły średnie dziewczęta
    1. Maria Skarżyńska UKS ABC Żak Pisanic
    2. Julia Jankowska UKS Gołdap Zdrój
    3. Lena Szyłkiewicz MLKS Czarni Olecko
    4. Maja Fiedorowicz MLKS Czarni Olecko

  • kategoria: szkoły średnie chłopcy
    1. Dominik Święcki UKS Gołdap Zdrój
    2. Maciej Bronakowski UKS Białobrzegi
    3. Mateusz Marcinkiewicz UKS Gołdap Zdrój
    4. Piotr Saliński MLKS Czarni Olecko
    5-6. Kacper Zubrzycki UKS Konieczki przy SP9 Ełk
    5-6. Mikołaj Malinowski UKS Konieczki Ełk
    7. Jakub Zduniak UKS Konieczki przy SP9 Ełk

  • kategoria: 50+
    1. Stanisław Malinowski Ełk
    2. Kazimierz Żyliński Burdeniszki
    3. Marek Różycki UKS Gołdap Zdrój
    4. Jacek Motybel UKS Białobrzegi
    5-6. Krzysztof Raczyło Olecko
    5-6. Jarosław Dobrzyński UKS Białobrzegi

  • kategoria: 60+
    1. Jan Nawrot Olecko
    2. Henryk Szeszko UKS Białobrzegi
    3. Tadeusz Omelianiuk Augustów
    4. Marek Smalkowski UKS Białobrzegi
    5. Zbysław Konopczyński Lenarty

  • kategoria: open kobiety
    1. Marzena Jasińska MLKS Czarni Olecko
    2. Dominika Miezianko MLKS Czarni Olecko

  • kategoria: open mężczyzni
    1. Karol Szeszko UKS Białobrzegi
    2. Szymon Siłkowski UKS Białobrzegi
    3. Łukasz Mikucki MUKS Piłeczka Pisz
    4. Tyberiusz Królewicz Ełk
    5-6. Mateusz Marcinkiewicz UKS Gołdap Zdrój
    5-6. Marcin Czarniawski Ełk
    7-8. Kazimierz Żyliński Burdeniszki
    7-8. Dominik Święcki UKS Gołdap Zdrój
    9-12. Michał Bronakowski UKS Białobrzegi
    9-12. Maciej Bronakowski UKS Białobrzegi
    9-12. Jakub Barszczewski UKS Tygrysy Słobódka
    9-12. Marcin Zawistowski Grajewo
    13-16. Marzena Jasińska MLKS Czarni Olecko
    13-16. Tadeusz Omelianiuk Augustów
    13-16. Marek Różycki UKS Gołdap Zdrój
    13-16. Henryk Szeszko UKS Białobrzegi
    17-24.Piotr Fiedorowicz Olecko
    17-24. Patryk Klukowski Żarnowo
    17-24. Artur Pajewski Olecko
    17-24. Jan Nawrot Olecko
    17-24. Jarosław Dobrzyński UKS Białobrzegi
    17-24. Robert Szupieńko Olecko
    17-24. Mateusz Marczykowski Grajewo
    25-31. Piotr Saliński MLKS Czarni Olecko
    25-31. Błażej Klukowski Żarnowo
    25-31. Paweł Ruszczyk Ełk
    25-31. Dominika Miezianko MLKS Czarni Olecko
    25-31. Bogdan Klukowski Żarnowo
    25-31. Jacek Motybel UKS Białobrzegi
    25-31. Dariusz Winikajtis Ełk

  • gra podwójna
    1. Tyberiusz Królewicz Ełk / Marcin Czarniawski Ełk
    2. Łukasz Mikucki MUKS Piłeczka Pisz / Karol Szeszko UKS Białobrzegi
    3. Michał Bronakowski UKS Białobrzegi / Maciej Bronakowski UKS Białobrzegi
    4. Dominik Święcki UKS Gołdap Zdrój / Mateusz Marcinkiewicz UKS Gołdap Zdrój
    5-6. Marek Różycki UKS Gołdap Zdrój / Jakub Barszczewski UKS Tygrysy Słobódka
    7-8. Jan Nawrot Olecko / Robert Szupieńko Olecko
    7-8. Marcin Zawistowski Grajewo / Mateusz Marczykowski Grajewo
    9-12. Artur Pajewski Olecko / Piotr Fiedorowicz Olecko
    9-12. Jacek Motybel UKS Białobrzegi / Henryk Szeszko UKS Białobrzegi
    9-12. Dariusz Winikajtis Ełk / Paweł Ruszczyk Ełk
    9-12. Bogdan Klukowski Żarnowo / Patryk Klukowski Żarnowo