6 listopada w Białobrzegach (województwo podlaskie) odbył się II Memoriał Waldemara Borysa w tenisie stołowym. Startowało prawie 100 osób, głównie z województwa podlaskiego, ale Warmia i Mazury też miały swoich reprezentantów (Olecko, Gołdap, Ełk, Pisz, Pisanica). Organizatorzy zadbali o świetne nagrody, poczęstunek i miłą atmosferę.

klasyfikacja końcowa zawodów

  • klasy 1-3, dziewczęta:
    1. Zińczuk Olga - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    2. Andruszkiewicz Weronika - UKS Remik Stary Folwark
    3. Remiszko Alicja - UKS Remik Stary Folwark
    4. Święcka Kornelia - UKS Gołdap Zdrój
    5-6. Sawicka Julia - Chodorówka
    5-6. Gulczyńska Hanna - UKS Gołdap Zdrój
    7-8. Kołodzińska Anna - Kolnica
    7-8. Gościńska Maja - UKS Remik Stary Folwark
    9-11. Moroz Sylwia - UKS Remik Stary Folwark
    9-11. Bielecka Natalia - UKS Remik Stary Folwark
    9-11. Radzewicz Klara - UKS Remik Stary Folwark

  • klasy 1-3, chłopcy:
    1. Sokołowski Fabian - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Brodowski Tobiasz - MLKS Czarni Olecko
    3. Bielecki Karol - MLKS Czarni Olecko
    4. Sawicki Krzysztof - Chodorówka
    5-6. Karczewski Szymon - MLKS Czarni Olecko
    5-6. Romaniuk Aleksander - UKS Dojlidy Białystok
    7. Puchlik Hubert - Kolnica

  • klasy 4-6, dziewczęta:
    1. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój
    3. Dzikońska Nikola - LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Remiszko Magdalena - UKS Remik Stary Folwark
    5-6. Andruszkiewicz Amelia - UKS Remik Stary Folwark
    5-6. Jarmołowicz Weronika - UKS Remik Stary Folwark
    7-8. Stankiewicz Martyna - UKS Remik Stary Folwark
    7-8. Krawczuk Julia - UKS Remik Stary Folwark
    9-12. Szulc Gabriela - Rutki Nowe
    9-12. Czerobska Antonina - Kolnica
    9-12. Klejps Aleksandra - Kolnica
    9-12. Jakubowska Natalia - UKS Remik Stary Folwark

  • klasy 4-6, chłopcy:
    1. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Kozłowski Szymon - UKS Dojlidy Białystok
    3. Ciborowski Bartosz - UKS Dojlidy Białystok
    4. Zubrzycki Dominik - UKS Konieczki Ełk
    5-6. Klukowski Patryk - Żarnowo
    5-6. Kowalczyk Mateusz - Rutki Nowe
    7-8. Puchlik Sebastian - Kolnica
    7-8. Zduniak Sebastian - UKS Konieczki Ełk
    9-12.Kopiczko Paweł - Rutki Nowe
    9-12. Banach Krzysztof - Rutki Nowe
    9-12. Klimko Grzegorz - Kolnica
    9-12. Niedźwiecki Patryk - Jeziorki
    13-16. Kulik Piotr - Rutki Stare
    13-16. Dąbrowski Krystian - Jeziorki
    13-16. Dzieniszewski Szymon - Jeziorki
    13-16. Rutkowski Oliwier - Kolnica
    17. Kolenda Kamil - Rutki Stare

  • klasy 7-8, dziewczęta:
    1. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Hofman Wiktoria - Kolnica
    3. Ostaszewska Karolina - Kolnica
    4. Zalewska Zuzanna - Rutki Nowe

  • klasy 7-8, chłopcy:
    1. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi
    2. Święcki Kacper - UKS Gołdap Zdrój
    3. Saliński Piotr - MLKS Czarni Olecko
    4. Jasiński Konrad - Nowinka
    5-6. Korzun Kacper - Nowinka
    5-6. Zubrzycki Kacper - UKS Konieczki Ełk
    7-8. Klukowski Błażej - Żarnowo
    7-8. Puchlik Szymon - Kolnica