W dniach 30 i 31 października odbyła się II runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach w Kościerzynie. W imprezie wystartowało łącznie około 150 zawodników z całej Polski. Podczas imprezy siedmioosobowa reprezentacja Gołdapi wywalczyła aż 15 medali. Nasza sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Julek Walkiewicz, Antek Kisielewski, Karol Nowak i Oskar Kozłowski była bezkonkurencyjna i dopłynęła do mety pierwsza, jednak z braku dwóch zawodników w kat. E i dwóch w kat. D byliśmy liczeni Pk. Jednak wynik 3:59:62 to jest mega wyczyn.

• Karol Nowak: brązowy medal 400m BF

Dodatkowo Laura Kozłowska została najlepszą zawodniczką całych zawodów w kat. E. W klasyfikacji generalnej w swoich kategoriach Laura zajęła 1 miejsce, Karolina 2 miejsce, Oskar 2 miejsce, Antek 3 miejsce, Karol 4 miejsce, Julek 5 miejsce, Hania 7 miejsce.

Wszyscy znacząco poprawili swoje życiowe czasy. Wszystkim zawodnikom gratuluję osiągniętych wyników, a kibicom dziękuję za wsparcie i doping.