Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w województwie warmińsko-mazurskim obchodzono oficjalnie w Olsztynie, w hali Szkoły Podstawowej nr 7. Składał się w z dwóch zasadniczych części.

W pierwszej kilku zawodników superligi zaprezentowało pozostałym uczestnikom spotkania w specjalnym pokazie najciekawsze zagrania, które komentował trener reprezentacji Polski i drużyny Morliny Ostróda Tomasz Krzeszewski. Selekcjoner kadry narodowej opowiadał też o swojej pracy z zawodnikami, którzy osiągnęli już najwyższy poziom.

Druga część to zawody. Gołdapianie wywalczyli pięć punktowanych miejsc: Hanna Gulczyńska (czwarte miejsce, kategoria skrzat) Maja Sowa (trzecie miejsce, kategoria żak), Julia Jankowska (drugie miejsce, kategoria junior), Mateusz Marcinkiewicz (drugie miejsce, kategoria junior), Marek Różycki (piąte miejsce, kategoria plus czterdzieści).

Prezes UKS Gołdap Zdrój Marek Chilicki zaprasza wszystkich chętnych do rozpoczęcia treningów w sekcji tenisa stołowego, które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi. Telefon kontaktowy 609-992-701.