PISANICA. 19 czerwca w Pisanicy odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Gminy Kalinowo w tenisie stołowym. Gołdapianie cztery razy stanęli na podium zawodów.
- kat. zerówka – dziewczęta
1. Sawicka Julia – Chodorówka Nowa
2. Weisbrod Wanessa – MLKS Czarni Olecko
3. Bućko Amelia – LUKS ABC Żak Pisanica
4. Krynicka Idalia – LUKS ABC Żak Pisanica - kat. zerówka – chłopcy
1. Weisbrod Wini – MLKS Czarni Olecko
2. Wysocki Patryk – MLKS Czarni Olecko - kat. skrzat – dziewczęta
1. Baniewska Iga – GKTS Giżycko
2. Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko
3. Zińczuk Olga – MOKS Słoneczny Stok Białystok
4. Bronk Aleksandra – GKTS Giżycko
5-6. Ziarko Justyna – LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Gulczyńska Hanna – UKS Gołdap Zdrój - kat. skrzat – chłopcy
1. Sokołowski Fabian – LUKS ABC Żak Pisanica
2. Sawicki Krzysztof – Chodorówka Nowa
3. Bielecki Karol – MLKS Czarni Olecko
4. Orłowski Hubert – GKTS Giżycko - kat. żak – dziewczęta
1. Gajewczyk Magdalena – LUKS ABC Żak Pisanica
2. Dzikońska Nikola – LUKS ABC Żak Pisanica
3. Sowa Maja – UKS Gołdap Zdrój
4. Wysocka Gabriela – MLKS Czarni Olecko
5-6. Zińczuk Olga – MOKS Słoneczny Stok Białystok
5-6. Baniewska Iga – GKTS Giżycko
7-8. Bronk Aleksandra – GKTS Giżycko
7-8. Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko - kat. żak – chłopcy
1. Dzikoński Dominik – LUKS ABC Żak Pisanica
2. Tworkowski Szymon – MOKS Słoneczny Stok Białystok
3. Kresin Kamil – GKTS Giżycko
4. Kozłowski Szymon – UKS Dojlidy Białystok
5-6. Sokołowski Fabian – LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Ciborowski Bartosz – UKS Dojlidy Białystok
7-8. Wierzbicki Dawid – UKS Konieczki Ełk
7-8. Szeszko Mikołaj – UKS Białobrzegi
9-11. Orzoł Bartosz – GKTS Giżycko
9-11. Sawicki Krzysztof – Chodorówka Nowa
9-11. Romaniuk Aleksander – UKS Dojlidy Białystok - kat. młodzik – dziewczęta
1. Skarżyńska Maria – LUKS ABC Żak Pisanica
2. Krynicka Alicja – LUKS ABC Żak Pisanica
3. Gajewczyk Magdalena – LUKS ABC Żak Pisanica
4. Dzikońska Nikola – LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Wysocka Gabriela – MLKS Czarni Olecko
5-6. Brzezińska Martyna – UKS Gołdap Zdrój - kat. młodzik – chłopcy
1. Szeszko Karol – UKS Białobrzegi
2. Ziarko Maciej – LUKS ABC Żak Pisanica
3. Święcki Kacper – UKS Gołdap Zdrój
4. Kresin Kamil – GKTS Giżycko
5-6. Dzikoński Dominik – LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Kuźma Jakub – ATS Białystok
7-8. Zdanuczyk Mateusz – UKS Dojlidy Białystok
7-8. Tworkowski Szymon – MOKS Słoneczny Stok Białystok
9-12. Zubrzycki Dominik – UKS Konieczki Ełk
9-12. Zubrzycki Kacper – UKS Konieczki Ełk
9-12. Kozłowski Szymon – UKS Dojlidy Białystok
9-12. Romaniuk Aleksander – UKS Dojlidy Białystok
13. Ciborowski Bartosz – UKS Dojlidy Białystok - kat. kadet – dziewczęta
1. Skarżyńska Maria – LUKS ABC Żak Pisanica
2. Jankowska Julia – UKS Gołdap Zdrój
3. Prostko Elżbieta – UKS Konieczki Ełk
4. Krynicka Alicja – LUKS ABC Żak Pisanica
5. Brzezińska Martyna – UKS Gołdap Zdrój - kat. kadet – chłopcy
1. Marcinkiewicz Mateusz – UKS Gołdap Zdrój
2. Kuźma Jakub – ATS Białystok
3. Szeszko Karol – UKS Białobrzegi
4. Ziarko Maciej – LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Zdanuczyk Mateusz – UKS Dojlidy Białystok
5-6. Święcki Kacper – UKS Gołdap Zdrój
7-8. Zubrzycki Dominik – UKS Konieczki Ełk
7-8. Zubrzycki Kacper – UKS Konieczki Ełk