OLECKO. 25 kwietnia w hali Lega w Olecku po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej obostrzeniami epidemiologicznymi najmłodsi tenisiści stołowi stanęli do rywalizacji w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Tenisie Stołowym w kategoriach skrzat i żak. Wystartowało łącznie 52 uczestników m.in. z Olsztyna, Elbląga, Ostródy, Pisanicy, Lidzbarka Welskiego, Lidzbark Warmińskiego, Giżycka, Działdowa, Gołdapi i Olecka. Gołdap reprezentowały: Kornelia Święcka, która w kategorii skrzatki uplasowała się na miejscu 7-8 oraz Maja Sowa, która w kategorii żaczki zajęła miejsce 9-12.

 • Kategoria skrzatki:
  1.Stefanowicz Milena- KTS TS Warmia Lidzbark Warmiński
  2.Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko
  3.Baniewska Iga – GKTS Giżycko
  4.Szarmach Julia – MLKS Ostródzianka Ostróda
  5-6.Bronk Aleksandra- GKTS Giżycko
  5-6. Morawska Iga – GKTS Giżycko
  7-8. Święcka Kornelia – UKS Gołdap Zdrój
  7-8. Kaczmar Julia – GKTS Giżycko
  9.Kaczmar Hanna – GKTS Giżycko

 • Kategoria skrzaty:
  1.Szczepański Fabian – Dekorglass Działdowo
  2.Walasek Michał – Dekorglass Działdowo
  3.Szarmach Antoni – MLKS Ostródzianka Ostróda
  4.Sokołowski Fabian – LUKS ABC Żak Pisanica
  5-6.Bielecki Karol – MLKS Czarni Olecko
  5-6. Gieczewski Julian – GKTS Giżycko
  7-8 .Brodowski Tobiasz – MLKS Czarni Olecko
  7-8. Orłowski Hubert – GKTS Giżycko
  9.Julicki Oliwier – EKS Mlexer Elbląg

 • Kategoria żaczki:
  1.Skuza Karolina- LKS WEL Lidzbark Welski
  2.Gajewczyk Magdalena – LUKS ABC Żak Pisanica
  3.Wysocka Gabriela – MLKS Czarni Olecko
  4.Przybylska Aleksandra – LUKS ABC Żak Pisanica
  5-6.Czaplejewicz Lena – MLKS Czarni Olecko
  5-6.Dzikońska Nikola – LUKS ABC Żak Pisanica
  7-8.Tazuszel Oliwia – EKS Mlexer Elbląg
  7-8.Nizgorska Lena – LKS WEL Lidzbark Welski
  9-12.Sowa Maja – UKS Gołdap Zdrój
  9-12. Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko
  9-12.Milewska Julia – MLKS Czarni Olecko
  9-12.Łozińska Natalia – LKS WEL Lidzbark Welski
  13-16.Czarnomorzec Julia LKS WEL Lidzbark Welski
  13-16. Baniewska Iga – GKTS Giżycko
  13-16. Szarmach Julia – MLKS Ostródzianka Ostróda
  13-16. Stefanowicz Milena- KTS TS Warmia Lidzbark Warmiński

 • Kategoria żaki:
  1.Piotrkowski Rafał – Dekorglass Działdowo
  2.Stachowiak Adam – KS AZS UWM Olsztyn
  3.Rochon Grzegorz – Dekorglass Działdowo
  4. Szczepański Fabian – Dekorglass Działdowo
  5-6. Walasek Michał – Dekorglass Działdowo
  5-6 Stefański Aleksy – EKS Mlexer Elbląg
  7-8.Saulewicz Jan – MLKS Czarni Olecko
  7-8 Węgrzynowski Alan – LKS WEL Lidzbark Welski
  9-12.Kresin Kamil – GKTS Giżycko
  9-12 . Sokołowski Fabian – LUKS ABC Żak Pisanica
  9-12. Bartnicki Mikołaj – Dekorglass Działdowo
  9-12. Szarmach Antoni – MLKS Ostródzianka Ostróda
  13-16.Kędzior Tomasz – EKS Mlexer Elbląg
  13-16. Włodarski Aleksander – EKS Mlexer Elbląg
  13-16. Madej Franciszek – Dekorglass Działdowo
  13-16. Gorczyczewski Piotr – LKS WEL Lidzbark Welski
  17 Julicki Oliwier – EKS Mlexer Elbląg

 

 


Czytaj też:

Koncert laureatów konkursu piosenki

GOŁDAP. Wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności - organizatorzy Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej, zapraszają wszystkich uczestników festiwalu oraz amatorów piosenek turystycznych i zabaw harcerskich na koncert laureatów.

Więcej…

Apple fotografuje ulice Gołdapi

GOŁDAP. Dziś na ulicach Gołdapi spotkać można samochód Apple z zamontowanym na dachu modułem fotograficznym. Amerykańska firma gromadzi dane do funkcji Map Apple o nazwie Rozejrzyj się, odpowiednika google’owej usługi Street View czyli widoku w 360 stopniach różnych miast i lokalizacji.

Więcej…

Zmiana organizacji ruchu nie na rękę firmom

GOŁDAP. W ostatnim czasie zmieniła się organizacja ruchu na ul. Granicznej. Na kilkudziesięciometrowym odcinku wprowadzony został zakaz ruchu pojazdów (znak B-1 z tabliczką „nie dotyczy służb i pracowników przejścia granicznego”). Ta zmiana znacznie utrudniła życie firmom mieszczącym się przy ul. Granicznej.

Więcej…

Życzenia dla Biblioteki Publicznej w Gołdapi

GOŁDAP. W związku z przypadającym jubileuszem powstania biblioteki, zorganizowany został konkurs pod hasłem „Życzenia dla Biblioteki Publicznej w Gołdapi z okazji 75. rocznicy jej powstania”. Wpłynęły 33 zgłoszenia w trzech kategoriach wiekowych.

Więcej…

Czerwcowe nowości w wypożyczalni dla dzieci

GOŁDAP. Biblioteka Publiczna w Gołdapi powiększyła swoje zbiory o nowe książki, które można wypożyczyć w wypożyczalni dla dzieci.

Więcej…

Tężnie, pijalnia wód - rozmowa z Jarosławem Dzienisem

GOŁDAP. Czy epidemia odbiła się na ilości osób odwiedzających strefę uzdrowiskową w Gołdapi? Czym jest zakład przyrodoleczniczy funkcjonujący od wielu lat w strukturze z PWiK i czy ma coś wspólnego nowo budowanym zakładem przez gminę? Czy tężnie potrzebują już remontu? Czy PWiK pozwoli grillować w strefie uzdrowiskowej? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z prezesem PWiK Jarosławem Dzienisem, w której odpowiada on na te i inne pytania.

Więcej…

Nagroda Starosty Gołdapskiego - poznaj kandydatów

GOŁDAP. Starostwo Powiatowe w Gołdapi pozytywnie zweryfikowało pod kątem formalnym złożone wnioski o przyznanie tegorocznej Nagrody Starosty Gołdapskiego oraz podało dane zgłoszonych osób i firm.

Więcej…

Kolizyjna środa

GMINA GOŁDAP. Do trzech zdarzeń drogowych doszło wczoraj na terenie gminy Gołdap. We wszystkich przyczyną była nieuwaga kierowców i nieprawidłowe manewry cofania. Policjanci apelują o ostrożna i rozważną jazdę.

Więcej…

Podsumowanie kontroli legalności zatrudnienia

WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE. Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od początku roku ujawnili nieprawidłowości w zatrudnieniu 91 cudzoziemców. To bilans kontroli legalności zatrudnienia prowadzonych na Warmii i Mazurach.

Więcej…

Policyjne podsumowanie długiego weekendu

POWIAT GOŁDAPSKI. Zakończył się długi weekend związany ze świętem Bożego Ciała. Gołdapscy funkcjonariusze policji dbali o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu jak również turystów przemieszczających się przez nasz powiat. Bilans świątecznego weekendu to 4 kolizje i jeden nietrzeźwy kierujący.

Więcej…

Na jeziorze wywróciła się żaglówka

GOŁDAP. Do wywrócenia się żaglówki doszło dziś w południe na Jeziorze Gołdap. Do wody wpadły 3 osoby (w tym dziecko) oraz pies.

Więcej…

Pożar w bloku, ewakuowano mieszkańców

GOŁDAP. O 8:28 dyżurny straży otrzymał dziś informację po pożarze w bloku przy ul. Armii Krajowej w Gołdapi. Okazało się, że palił się jeden z boksów w piwnicy. W związku z dużym zadymieniem zapadła decyzja o ewakuacji mieszkańców budynku.

Więcej…

Pożar torfowiska w Bałupianach

BAŁUPIANY. 3 czerwca około godziny 15:30 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze torfowiska w Bałupianach. Na miejscu okazało się, że pali się torfowisko z korzeniami drzew oraz składowany podczas suszenia torf.

Więcej…

Część zwierząt nie przeżyło pożaru

BRONISZE. Do pożaru doszło dziś w południe w Broniszach. Płonął budynek gospodarczy ze zwierzętami w środku i wiata. Niestety, część zwierząt nie przeżyło zdarzenia.

Więcej…

Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach

GLIWICE. W dniach 5 i 6 czerwca w Gliwicach siedmioosobowa grupa gołdapskich pływaków pod opieką trenera Adama Kozłowskiego walczyła o najwyższe lokaty w kraju w mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach. Wicemistrzynią Polski na dystansie 200m. została Laura Kozłowska.

Więcej…

Minisiatkówka z okazji Dnia Dziecka

GOŁDAP. Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi odbył się VII Turniej Siatkarskich „Dwójek” Chłopców (rocz. 2010 i mł.) o Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” Gołdap.

Więcej…

Dzieci z Rominty dostały piłki

GOŁDAP. 1 czerwca Akademię Piłkarską MKS Rominta Gołdap odwiedzili właściciele Zakładu Ogólnobudowlanego S.C. Słowikowscy, którzy podarowali z okazji Dnia Dziecka 33 piłki.

Więcej…

Dzień Dziecka na sportowo w SP3

GOŁDAP. Z okazji Dnia Dziecka na boisku szkolnym został zorganizowany został turniej piłki nożnej chłopców o puchar dyrektora szkoły. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach.

Więcej…

Zawody tenisowe w Giżycku

GIŻYCKO. 22 maja w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Tenisie Stołowym w kategoriach skrzat i żak oraz eliminacje do mistrzostw Polski w kategorii żak. W zawodach wzięły udział dwie gołdapianki. 

Więcej…

Przywieźli z Giżycka 46 medali

GIŻYCKO. W dniach 29 i 30 maja zawodnicy MUKS Piorun Gołdap wystartowali w zawodach pływackich w Giżycku. Dla starszych zawodników był to sprawdzian po długiej przerwie, natomiast dla nowych, młodych był to debiut w zawodach.

Więcej…

Tenisowe mistrzostwa województwa w Ostródzie

OSTRÓDA. Gołdapianin Dominik Święcki (UKS Gołdap Zdrój / LO) został wicemistrzem województwa w tenisie stołowym w grze deblowej.

Więcej…