GOŁDAP. W dniach 5 i 6 grudnia odbył się otwarty turniej tenisa stołowego z okazji 450-lecia nabycia praw miejskich przez Gołdap. W zawodach udział wzięło 136 zawodników z województw: warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Rywalizowali oni w 15 kategoriach. Imprezę objął honorowym patronatem burmistrz Gołdapi, dzięki któremu ufundowano nagrody. Zawody otworzyła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi Anna Budzińska.
Zarząd UKS Gołdap Zdrój dziękuje pani Agnieszce Podbielskiej za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów sportowych.
Wyniki w poszczególnych kategoriach:
- skrzat - chłopcy
1 miejsce – Paweł Gajewczyk – Pisanica
2 miejsce – Fabian Sokołowski - Pisanica
3 miejsce – Julian Gieczewski – Giżycko
4 miejsce – Hubert Orłowski – Giżycko
5-6 miejsce – Krystian Sienkiewicz – Giżycko
5-6 miejsce – Karol Bielecki – Olecko - skrzat - dziewczęta
1 miejsce – Iga Baniewska – Giżycko
2 miejsce – Oliwia Szydłowska - Olecko
3 miejsce – Justyna Ziarko – Pisanica
4 miejsce – Aleksandra Bronk – Giżycko
5-6 miejsce – Kornelia Święcka – Gołdap
5-6 miejsce – Julia Kaczmar - Giżycko
7-8 miejsce – Iga Morawska - Giżycko
7-8 miejsce – Hanna Kaczmar - Giżycko - żak - chłopcy
1 miejsce – Dominik Dzikoński – Pisanica
2 miejsce – Jan Saulewicz - Olecko
3 miejsce – Kamil Kresin – Giżycko
4 miejsce – Szymon Kozłowski – Białystok
5-6 miejsce – Paweł Gajewczyk – Pisanica
5-6 miejsce – Fabian Sokołowski - Pisanica
7-8 miejsce – Bartosz Jurski - Giżycko
7-8 miejsce – Bartosz Orzoł – Giżycko - żak - dziewczęta
1 miejsce – Natalia Kiersnowska – Białystok
2 miejsce – Magdalena Gajewczyk - Pisanica
3 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica
4 miejsce – Maja Sowa – Gołdap
5-6 miejsce – Nikola Dzikońska – Pisanica
5-6 miejsce – Iga Baniewska - Giżycko
7-8 miejsce – Kornelia Święcka - Gołdap
7-8 miejsce – Julia Milewska - Olecko - młodzik - chłopcy
1 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica
2 miejsce – Kacper Święcki - Gołdap
3 miejsce – Dominik Dzikoński – Giżycko
4 miejsce – Kamil Kresin – Giżycko
5-6 miejsce – Mateusz Zdanuczyk – Białystok
5-6 miejsce – Szymon Kozłowski - Białystok
7-8 miejsce – Kacper Zubrzycki - Ełk
7-8 miejsce – Dominik Zubrzycki – Ełk
9-12 miejsce – Alan Wojtanis – Gołdap - młodzik - dziewczęta
1 miejsce – Olga Zubrzycki – Białystok
2 miejsce – Karolina Godlewska - Białystok
3 miejsce – Natalia Kiersnowska – Białystok
4 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica
5-6 miejsce – Magdalena Gajewczyk – Pisanica
5-6 miejsce – Alicja Krynica - Pisanica
7-8 miejsce – Maja Sowa - Gołdap
7-8 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica
9-12 miejsce – Oliwia Serafin – Gołdap
9-12 miejsce – Amelia Łoboda – Gołdap
9-12 miejsce – Martyna Brzezińska – Gołdap
9-12 miejsce – Hanna Galińska – Gołdap - kadet - chłopcy
1 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
2 miejsce – Maciej Ziarko - Pisanica
3 miejsce – Piotr Saliński – Olecko
4 miejsce – Bartłomiej Budzyński – Ełk
5-6 miejsce – Mateusz Zdanuczyk – Białystok
5-6 miejsce – Kacper Święcki - Gołdap
7-8 miejsce – Kacper Zubrzycki - Ełk
7-8 miejsce – Rafał Kowalik – Węgorzewo
9-12 miejsce – Alan Wojtanis – Gołdap
9-12 miejsce – Jakub Chodorowski – Ełk
9-12 miejsce – Dominik Zubrzycki – Ełk - kadet - dziewczęta
1 miejsce – Olga Zubrzycki – Białystok
2 miejsce – Karolina Godlewska - Białystok
3 miejsce – Julia Jankowska – Gołdap
4 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica
5-6 miejsce – Amelia Łoboda – Gołdap
5-6 miejsce – Alicja Krynica – Pisanica - junior - chłopcy
1 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
2 miejsce – Dominik Święcki – Gołdap/LO
3 miejsce – Kacper Malinowski – Pisanica
4 miejsce – Marcel Rutkowski – Pisanica
5-6 miejsce – Piotr Saliński – Olecko
5-6 miejsce – Damian Jarzyna - Gołdap
7-8 miejsce – Bartłomiej Budziński - Ełk
7-8 miejsce – Rafał Kowalik – Węgorzewo
9-12 miejsce – Sebastian Lutecki – Gołdap
9-12 miejsce – Mateusz Wojtkiewicz – Węgorzewo
9-12 miejsce – Jakub Chodorowski – Ełk
9-12 miejsce – Marcel Lutecki – Gołdap
13-16 miejsce – Kacper Brzozowski – Gołdap - junior - dziewczęta
1 miejsce – Julia Jankowska – Gołdap
2 miejsce – Wiktoria Jaśkiewicz - Gołdap
3 miejsce – Martyna Brzezińska - Gołdap - weteran 40-50 lat
1 miejsce – Marcin Jarkowski – Białystok
2 miejsce – Grzegorz Wesołowski - Gołdap
3 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi
4 miejsce – Wojciech Piotrowski – Białobrzegi
5-6 miejsce – Marek Rodziewicz – Białystok
5-6 miejsce – Bogdan Wikarski - Gołdap
7-8 miejsce – Robert Szupieńko - Olecko
7-8 miejsce – Bogdan Zieliński – Suwałki
9-12 miejsce – Mariusz Bronk – Giżycko
9-12 miejsce – Mariusz Gulczyński – Gołdap - weteran +50 lat
1 miejsce – Stanisław Malinowski – Ełk
2 miejsce – Kazimierz Żyliński - Burdewiszki
3 miejsce – Marek Różycki – Gołdap
4 miejsce – Krzysztof Antropik – Sokółka
5-6 miejsce – Beata Baranowska – Sokółka
5-6 miejsce – Zygmunt Zajączkowski–Giżycko - weteran +60 lat
1 miejsce – Janusz Orłów – Krasnopol
2 miejsce – Henryk Jankowski–Ełk - open, kobiety
1 miejsce – Beata Baranowska – Sokółka
2 miejsce – Julia Jankowska - Gołdap
3 miejsce – Agnieszka Jankowska – Gołdap - open
1 miejsce – Rafał Marczykowski – Białystok
2 miejsce – Łukasz Mikucki - Pisz
3 miejsce – Marcin Jarkowski – Białystok
4 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi
5-6 miejsce – Jakub Barszczewski – Słobódka
5-6 miejsce – Dominik Święcki – Gołdap/LO
7-8 miejsce – Kazimierz Żyliński - Burdewiszki
7-8 miejsce – Paweł Zieliński – Pisz
9-12 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
9-12 miejsce – Sebastian Nogacki – Pisz
9-12 miejsce – Kacper Święcki – Gołdap
9-12 miejsce – Janusz Orłów– Krasnopol
13-16 miejsce – Wojciech Piotrowski – Białobrzegi
13-16 miejsce – Bogdan Zieliński – Suwałki
13-16 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap
13-16 miejsce – Szymon Siłkowski – Białobrzegi
17-24 miejsce – Dariusz Winikajtys – Ełk
17-24 miejsce – Julia Jankowska – Gołdap
17-24 miejsce – Radosław Ulewicz – Gołdap
17-24 miejsce – Maciej Bronakowski – Białobrzegi
17-24 miejsce – Mateusz Jaworowski – Rajgród
17-24 miejsce – Mariusz Bronk – Giżycko
17-24 miejsce – Bartłomiej Budziński – Ełk
17-24 miejsce – Marek Rodziewicz – Białystok
25-32 miejsce – Mariusz Gulczyński – Gołdap
25-32 miejsce – Wojciech Gajewski – Ełk
25-32 miejsce – Robert Szupieńko– Olecko
25-32 miejsce – Krzysztof Antropik – Sokółka
25-32 miejsce – Paweł Ruszczyk – Ełk
25-32 miejsce – Mateusz Zdanuczyk – Białystok
25-32 miejsce – Jakub Wierzbicki – Ełk - gra podwójna
1 miejsce – Sebastian Nogacki / Łukasz Mikucki – Pisz / Pisz
2 miejsce – Rafał Marczykowski / Marek Rodziewicz–Białystok / Białystok
3 miejsce – Marek Różycki / Paweł Zieliński – Gołdap / Pisz
4 miejsce – Szymon Siłkowski / Maciej Bronakowski – Białobrzegi / Białobrzegi
5-6 miejsce – Marcin Jarkowski / Mateusz Zdanuczyk – Białystok / Białystok
5-6 miejsce – Jakub Barszczewski / Bogdan Zieliński–Słobódka / Suwałki
7-8 miejsce – Kazimierz Żyliński / Janusz Orłów–Burdewiszki / Krasnopol
7-8 miejsce – Dominik Święcki / Mateusz Marcinkiewicz– Gołdap / Gołdap
9-12 miejsce – Beata Baranowska / Krzysztof Antropik – Sokółka / Sokółka
9-12 miejsce – Michał Bronakowski / Wojciech Piotrowski – Białobrzegi / Białobrzegi
9-12 miejsce – Jakub Wierzbicki / Bartłomiej Budziński – Ełk / Ełk
9-12 miejsce – Stanisław Malinowski / Wojciech Gajewski – Ełk / Ełk
13-16 miejsce – Kacper Święcki / Mariusz Gulczyński – Gołdap / Gołdap
UKS Gołdap Zdrój