ROSJA. 23 lutego w Czerniachowsku z okazji Dnia Obrony Ojczyzny odbył się otwarty turniej tenisa stołowego. Wystąpiło w nim 32 zawodników. Miasto Gołdap reprezentował Marek Różycki. Zawody rozgrywane były w kategorii open, w czterech grupach. Do turnieju głównego awansowało dwóch zawodników z każdej grupy z najlepszym bilansem po rozegraniu wszystkich pojedynków. Zawodnik z Gołdapi awansował z pierwszego miejsca.

W turnieju głównym rozegrano mecze w dwóch grupach. W klasyfikacji końcowej Marek Różycki uplasował na pierwszym miejscu z bilansem 10-1 (o miejscu zadecydował bezpośredni pojedynek w fazie grupowej wygrany 3-2 w piątym secie do 16), drugie miejsce zajął Velery Kamajew (Czeniachowsk) 10-1, trzecie Andrej Aleksejew (Gusiew) 10-2, zaś czwarte Aleksandr Lagodski 10-3.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading