GOŁDAP. W dniach 15 i 16 lutego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się XIV Międzynarodowy Memoriał im. Bernarda Zackiewicza w tenisie stołowym. Od wielu lat impreza cieszy się ogromnym powodzeniem. W turnieju w poszczególnych kategoriach wystąpiło łącznie ponad 200 zawodników i zawodniczek z Rosji, Litwy oraz województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Patronatem honorowym imprezę objęli starosta gołdapski i burmistrz Gołdapi. W rozpoczęciu zawodów uczestniczyli: sekretarz powiatu Anna Makowska, zastępca burmistrza Gołdapi Jacek Morzy, dyrektor szkoły nr 2 Anna Budzińska. Oficjalnego otwarcia memoriału dokonał prezes stowarzyszenia Gołdapska Rada Sportu Andrzej Sokołowski, pomysłodawca tej imprezy sportowej. Słodki poczęstunek zapewnili rodzice zawodników klubu UKS Gołdap Zdrój. Zaprzyjaźniona sekcja boksu Husaria pod kierownictwem trenera Damiana Szafrana zaprezentowała pokaz treningu bokserskiego, w którym uczestniczyli uczestnicy memoriału. (MR)

  • kategoria skrzatka:
    1 miejsce – Elina Simonavichute – Litwa
    2 miejsce – Maja Sowa - Gołdap
    3 miejsce – Nikola Dzikońska - Pisanica
    4 miejsce – Verbara Skalenko - Rosja
    5-6 miejsce – Diana Sołdatowa - Rosja
    5-6 miejsce – Julia Milewska - Olecko
    7-8 miejsce – Natalia Andrulewicz – Stary Folwark
    7-8 miejsce – Iga Baniewska – Giżycko
    9-12 miejsce – Kornelia Święcka – Gołdap
    9-12 miejsce – Lena Jachimowicz – Stary Folwark
    9-12 miejsce – Justyna Ziarko – Pisanica
    9-12 miejsce – Weronika Andruszkiewicz – Stary Folwark
    13-16 miejsce – Maja Gościńska – Stary Folwark
    13-16 miejsce – Zuzanna Arasimowicz – Stary Folwark
    13-16 miejsce – Idalia Krynicka – Pisanica
    13-16 miejsce – Hanna Gulczyńska – Gołdap

  • kategoria skrzat:
    1 miejsce – Timofei Gassan – Rosja
    2 miejsce – Szymon Tworkowski - Białystok
    3 miejsce – Jan Saulewicz - Olecko
    4 miejsce – Artem Iakovlev - Rosja
    5-6 miejsce – Evgenii Gaiduk - Rosja
    5-6 miejsce – Fabian Sokołowski - Pisanica
    7-8 miejsce – Bartosz Jurski – Giżycko
    7-8 miejsce – Gierman Tukavkin – Rosja
    9-12 miejsce – Bartosz Orzoł – Giżycko
    9-12 miejsce – Kajus Kucinskas – Litwa
    9-12 miejsce – Maciej Dzienis – Olecko
    9-12 miejsce – Danielius Venclovas – Litwa

  • kategoria żaczka:
    1 miejsce – Elizaveta Gura – Rosja
    2 miejsce – Vliana Bechkova - Rosja
    3 miejsce – Karolina Godlewska - Białystok
    4 miejsce – Alicja Krynicka - Pisanica
    5-6 miejsce – Maja Sowa - Gołdap
    5-6 miejsce – Elina Simonavichute – Rosja
    7-8 miejsce – Verbara Skalenko - Rosja
    7-8 miejsce – Oliwia Serafin – Gołdap
    9-12 miejsce – Julia Krawczuk – Stary Folwark
    9-12 miejsce – Weronika Jarmołowicz – Stary Folwark
    9-12 miejsce – Diana Sołdatova – Rosja
    9-12 miejsce – Gabriela Wysocka – Olecko
    13-16 miejsce – Amelia Andruszkiewicz – Stary Folwark
    13-16 miejsce – Julia Hołbowicz – Stary Folwark
    13-16 miejsce – Kornelia Święcka – Gołdap
    13-16 miejsce – Natalia Jakubowska – Stary Folwark

  • kategoria żak:
    1 miejsce – Kacper Perkowski – Białystok
    2 miejsce – Dominik Dzikoński - Pisanica
    3 miejsce – Szymon Grycuk - Białystok
    4 miejsce – Vlad Sechenov - Rosja
    5-6 miejsce – Gytis Saukaitys - Litwa
    5-6 miejsce – Szymon Tworkowski - Białystok
    7-8 miejsce – Matvey Shelepov – Rosja
    7-8 miejsce – Didier Skotnicki – Rosja
    9-12 miejsce – Timofei Gassan – Rosja
    9-12 miejsce – Denis Dostatny – Rosja
    9-12 miejsce – Jakub Kuźma – Białystok
    9-12 miejsce – Aleks Prusinowski – Kolno
    13-16 miejsce – Arnas Sutrikas – Litwa
    13-16 miejsce – Artem Iakovlev – Rosja
    13-16 miejsce – Fabian Sokołowski – Pisanica
    13-16 miejsce – Kamil Kresin – Giżycko
    17-24 miejsce – Piotr Naszkiewicz – Stary Folwark
    17-24 miejsce – Szymon Skura – Giżycko
    17-24 miejsce – Filip Niewiadomski – Więcki
    17-24 miejsce – Filip Hołbowicz – Stary Folwark
    17-24 miejsce – Evgenii Gaiduk - Rosja
    17-24 miejsce – Gierman Tukavkin - Rosja
    17-24 miejsce – Evgenii Leśniewski - Rosja
    25-32 miejsce – Kacper Goliczewski - Grajewo
    25-32 miejsce – Krzysztof Zera – Giżycko
    25-32 miejsce – Tomasz Topolski – Stary Folwark

  • kategoria młodziczka:
    1 miejsce – Veselina Romanienko – Rosja
    2 miejsce – Vliana Bechkova - Rosja
    3 miejsce – Elizaveta Gura – Rosja
    4 miejsce – Karolina Godlewska - Białystok
    5-6 miejsce – Maria Skarżyńska - Pisanica
    5-6 miejsce – Daria Kuleshova – Rosja
    7-8 miejsce – Alicja Krynicka - Pisanica
    7-8 miejsce – Izabela Popowska – Grajewo
    9-12 miejsce – Aleksandra Mądzik – Gołdap
    9-12 miejsce – Emilia Zalewska – Gołdap
    9-12 miejsce – Hanna Galińska – Gołdap

  • kategoria młodzik:
    1 miejsce – Michał Jurczuk – Białystok
    2 miejsce – Kacper Perkowski - Białystok
    3 miejsce – Maciej Ziarko - Pisanica
    4 miejsce – Kacper Święcki - Gołdap
    5-6 miejsce – Jakub Kuźma - Białyskok
    5-6 miejsce – Piotr Saliński - Olecko
    7-8 miejsce – Szymon Grycuk – Białyskok
    7-8 miejsce – Vlad Sechenov – Rosja
    9-12 miejsce – Matvey Shepepov – Rosja
    9-12 miejsce – Jegor Spasov – Rosja
    9-12 miejsce – Stanisław Krutul – Białystok
    9-12 miejsce – Dawid Tworkowski – Białystok
    13-16 miejsce – Vakaris Bartninkas – Litwa
    13-16 miejsce – Artur Krymski – Pisanica
    13-16 miejsce – Gytis Saukaitis – Litwa
    13-16 miejsce – Denis Dostatny – Rosja
    17-24 miejsce – Didier Skotnicki – Rosja
    17-24 miejsce – Cezary Chutkowski – Kolno
    17-24 miejsce – Dominik Dzikoński – Pisanica
    17-24 miejsce – Evgenii Leśniewski - Rosja
    17-24 miejsce – Kamil Kresin - Giżycko
    17-24 miejsce – Aleks Prusinowski - Kolno
    17-24 miejsce – Jakub Wróblewski - Olecko
    17-24 miejsce – Aurimas Kubilius - Litwa

  • kategoria kadetka:
    1 miejsce – Julia Jankowska – Gołdap
    2 miejsce – Maria Skarżyńska - Pisanica
    3 miejsce – Daria Kuleshova – Rosja

  • kategoria kadet:
    1 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
    2 miejsce – Maciej Ziarko - Pisanica
    3 miejsce – Kacper Święcki - Gołdap
    4 miejsce – Artur Krymski - Pisanica
    5-6 miejsce – Jegor Spasov - Rosja
    5-6 miejsce – Jakub Kozłowski - Olecko
    7-8 miejsce – Wiktor Raszkowski – Olecko
    7-8 miejsce – Tomasz Redziński – Gołdap
    9-12 miejsce – Wiktor Mądzik – Gołdap
    9-12 miejsce – Karol Bandysz – Galwiecie
    9-12 miejsce – Dawid Tworkowski – Białystok
    9-12 miejsce – Alan Budziejko – Gołdap
    13-16 miejsce – Piotr Górski – Gołdap
    13-16 miejsce – Oskar Kozłowski – Gołdap

  • kategoria szkoły średnie dziewczęta:
    1 miejsce – Weronika Panina – Rosja
    2 miejsce – Julia Jankowska – Gołdap

  • kategoria szkoły średnie chłopcy:
    1 miejsce – Dominik Święcki – LO Gołdap
    2 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz - Gołdap
    3 miejsce – Kacper Malinowski - Pisanica
    4 miejsce – Damian Wesołowski - Gołdap
    5-6 miejsce – Michał Olszewski - Gołdap
    5-6 miejsce – Jakub Pawelski - Gołdap
    7-8 miejsce – Kacper Soroka – Gołdap

  • kategoria weteran 40-50 lat:
    1 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap
    2 miejsce – Dima Boroziniec – Rosja
    3 miejsce – Michał Bronakowski - Białobrzegi
    4 miejsce – Grzegorz Kukawski – Szczytno
    5-6 miejsce – Aleksandr Łagucki – Rosja
    5-6 miejsce – Władimir Jarosz - Rosja
    7-8 miejsce – Jacek Motybel – Białobrzegi
    7-8 miejsce – Wojciech Piotrowski – Białobrzegi
    9-12 miejsce – Andrej Aleksiejev – Rosja
    9-12 miejsce – Kamat Mutalimov – Rosja
    9-12 miejsce – Robert Szupienko – Olecko
    9-12 miejsce – Mariusz Janiszewski – Grajewo

  • kategoria weteran + 50 lat:
    1 miejsce – Marek Różycki – Gołdap
    2 miejsce – Romas Gieczas – Rosja
    3 miejsce – Andrzej Karniej – Olecko
    4 miejsce – Walery Micyk – Rosja
    5-6 miejsce – Kazimierz Wróblewski – Szczytno
    5-6 miejsce – Wiesław Laskowski – Grajewo
    7-8 miejsce – Marian Janicki – Olecko
    7-8 miejsce – Jacek Breński – Szczytno
    9-12 miejsce – Jan Bagiński – Białobrzegi
    9-12 miejsce – Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi
    9-12 miejsce – Andrej Oziericki – Rosja
    9-12 miejsce – Michaił Popov – Rosja
    13-16 miejsce – Mariusz Mossakowski – Gołdap
    13-16 miejsce – Leonia Voroncov – Rosja

  • kategoria open kobiet:
    1 miejsce – Weronika Panina – Rosja
    2 miejsce – Julia Jankowska – Gołdap
    3 miejsce – Monika Ławecka – Giżycko
    4 miejsce – Daria Kuleshova – Rosja
    5-6 miejsce – Małgorzata Konopko – Giżycko
    5-6 miejsce – Iwona Wojciulewicz – Giżycko
    7-8 miejsce – Agnieszka Chudzik – Giżycko

  • kategoria open mężczyzn:
    1 miejsce – Sebastian Nogacki – Pisz
    2 miejsce – Łukasz Mikucki – Pisz
    3 miejsce – Dominik Święcki – Gołdap
    4 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi
    5-6 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap
    5-6 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz– Gołdap
    7-8 miejsce – Andrzej Karniej – Olecko
    7-8 miejsce – Kamil Bagan – Suwałki
    9-12 miejsce – Maciej Bronakowski – Białobrzegi
    9-12 miejsce – Weronika Panina – Rosja
    9-12 miejsce – Krystian Maciorowski – Grajewo
    9-12 miejsce – Dima Boroziniec – Białobrzegi
    13-16 miejsce – Jakub Barszczewski – Słobódka
    13-16 miejsce – Danit Anisimov – Rosja
    13-16 miejsce – Kazimierz Wróblewski – Szczytno
    13-16 miejsce – Walery Micyk – Rosja
    17-24 miejsce – Aleksandr Łagucki – Rosja
    17-24 miejsce – Wojciech Piotrowski – Białobrzegi
    17-24 miejsce – Jacek Breński – Szczytno
    17-24 miejsce – Marek Różycki – Gołdap
    17-24 miejsce – Jacek Motybel – Białobrzegi
    17-24 miejsce – Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi
    17-24 miejsce – Kamat Mutalimov – Rosja
    17-24 miejsce – Romas Gieczas – Rosja
    25-32 miejsce – Michaił Popov – Rosja
    25-32 miejsce – Andrej Oziericki – Rosja
    25-32 miejsce – Mariusz Mossakowski – Gołdap
    25-32 miejsce – Eryk Rozmysłowski – Gołdap
    25-32 miejsce – Janusz Mossakowski – Gołdap
    25-32 miejsce – Władimir Jarosz - Rosja
    25-32 miejsce – Wiesław Laskowski - Grajewo
    25-32 miejsce – Grzegorz Kukawski - Szczytno
    33-48 miejsce – Mariusz Gulczyński – Gołdap
    33-48 miejsce – Andrej Aleksiejev – Rosja
    33-48 miejsce – Mariusz Janiszewski – Grajewo
    33-48 miejsce – Rober Szupienko – Olecko
    33-48 miejsce – Kacper Święcki – Gołdap

  • kategoria gra podwójna:
    1 miejsce – Sebastian Nogacki / Łukasz Mikucki – Pisz/Pisz
    2 miejsce – Dominik Święcki / Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap/Gołdap
    3 miejsce – Grzegorz Wesołowski / Michał Bronakowski – Gołdap/Białobrzegi
    4 miejsce – Jakub Barszczewski / Kamil Bagan – Słobódka/Suwałki
    5-6 miejsce – Romas Gieczas / Danit Anisimov – Rosja/Rosja
    5-6 miejsce – Michaił Popov / Aleksandr Łagucki – Rosja/Rosja
    7-8 miejsce – Mariusz Janiszewski / Wiesław Laskowski – Grajewo/Grajewo
    7-8 miejsce – Wojciech Piotrowski / Maciej Bronakowski – Białobrzegi/Białobrzegi
    9-12 miejsce – Leonia Voroncov / Daria Kuleshova – Rosja/Rosja
    9-12 miejsce – Marek Różycki / Weronika Panina – Gołdap/Rosja
    9-12 miejsce – Walery Micyk / Andrej Oziericki – Rosja/Rosja
    9-12 miejsce – Grzegorz Kukawski / Jacek Breński – Szczytno/ Szczytno
    13-16 miejsce – Kamat Mutalimov / Władimir Jarosz – Rosja/Rosja
    13-16 miejsce – Krystian Maciorowski / Michał Maciorowski – Grajewo/Grajewo
    13-16 miejsce – Mariusz Gulczyński / Kacper Święcki – Gołdap/Gołdap
    13-16 miejsce – Jacek Motybel / Jan Bagiński – Białobrzegi/Białobrzegi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading