ROSJA. 5 stycznia w Gusiewie odbył się świąteczny otwarty turniej tenisa stołowego. Rywalizacja przebiegała w czterech kategoriach wiekowych. Zawodnicy z Gołdapi zaprezentowali się rewelacyjnie, wywalczyli siedem punktowanych miejsc.

W kategorii do 18 lat pierwsze miejsce zajął Dominik Święcki, drugie miejsce Mateusz Marcinkiewicz, zaś trzecie Damian Wesołowski.

W kategorii open kobiet pierwsze miejsce zajęła Julia Jankowska, w kategorii open mężczyzn drugie miejsce przypadło Grzegorzowi Wesołowskiemu, czwarte Mateuszowi Marcinkiewiczowi, piąte Markowi Różyckiemu, a szóste Dominikowi Świeckiemu.

Tenisiści z Gołdapi wręczyli upominki organizatorom oraz zawodnikom ufundowane przez Starostwo Powiatowe z Gołdapi, gminę Gołdap i UKS Gołdap Zdrój.

UKS Gołdap Zdrój

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading