GOŁDAP. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozegrano wczoraj charytatywny turniej piłki nożnej. Zagrały w nim cztery drużyny: MOKS Słoneczny Stok Białystok, Rominta Gołdap, Iryd Gołdap oraz Hotel Roberts Mikołajki. Zwyciężyła drużyna z Mikołajek.

To jednak nie wynik sportowy najbardziej liczył się tego dnia, a wynik zbiórki na pomoc w leczeniu i rehabilitację Edwarda Murawela z Surmin. Mężczyzna znajduje się w śpiączce po tym, jak w ubiegłoroczne wakacje w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia został porażony przez prąd. Przez cztery godziny z licytacji przeprowadzonych między meczami, sprzedaży ciast i datków do puszki udało się zebrać 6.465,47zł.

Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, wspierany przez OSP Surminy i gołdapskich wolontariuszy. Imprezę prowadził jak zawsze niezawodny Stanisław Luty.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka