ROSJA. 22 grudnia w Czerniachowsku odbył się Świąteczny Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy „Olimp” Czerniachowsk.

Organizatorzy serdecznie przywitali wszystkich uczestników zawodów. Wystąpiły w nich 32 osoby. Zawody rozgrywane były w kategorii open. Miasto Gołdap reprezentował Marek Różycki i Grzegorz Wesołowski. Obaj dotarli do półfinałów. W klasyfikacji końcowej na piątym miejscu uplasował się Grzegorz Wesołowski, na szóstym miejscu Marek Różycki. Za zajecie miejsc w pierwszej szóstce otrzymali pamiątkowe zestawy do kawy z wizerunkiem miasta Kaliningrad.

Zawodnicy z Gołdapi wręczyli upominki organizatorom oraz zawodnikom ufundowane przez Starostwo Powiatowe z Gołdapi, gminę Gołdap i UKS Gołdap Zdrój.

5stycznia pięciu zawodników z Gołdapi wystąpi w Otwartym Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego w Gusiewie.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka