GOŁDAP. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi zaprasza na charytatywny turniej piłki nożnej, który odbędzie się 5 stycznia w hali OSiR. Zagrają drużyny: MOKS Słoneczny Stok Białystok z trenerem Adrian Citko i reprezentantami Polski w składzie, Rominta Gołdap, Iryd Gołdap oraz Hotel Roberts Mikołajki, której kapitanem jest Patryk Gondek, doskonale znany i ceniony piłkarz występujący obecnie na trzecioligowych boiskach.

Podczas turnieju odbędzie się kilka licytacji, nie zabraknie również występów gołdapskich solistów oraz zbiórki do puszek, z których całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację pana Edwarda Murawela.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading