GOŁDAP. 1 grudnia młodzi zawodnicy MUKS Piorun Gołdap, podopieczni trenera Adama Kozłowskiego, wystartowali w Mikołajkowych Zawodach Pływackich w Ełku. Efekt jest zdumiewający - wszyscy wrócili z medalami. Do zawodów zgłosiło się 160 zawodników z 12 klubów. 10 pływaków z naszego miasta przywiozło 14 medali: 6 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe. Atmosfera zawodów była iście mikołajkowa, gdyż na starcie pojawił się sam mikołaj. Wszystkie dzieci otrzymały także słodki upominek. Na szczególne gratulacje zasłużyły nasze najmłodsze zawodniczki: Zuzia Radziszewska oraz Karolina Roczeń, które po raz pierwszy startowały w tak dużych zawodach.

Oto wyniki naszych zawodników:

 • Laura Kozłowska
  1 miejsce 50m stylem grzbietowym
  1 miejsce 50m stylem dowolnym
 • Inga Puchalska
  1 miejsce 50m stylem grzbietowym
  1 miejsce 50m stylem dowolnym
 • Hanna Prochowicz
  1 miejsce 50m stylem dowolnym
 • Nikola Piotrowska
  1 miejsce 50m stylem klasycznym
 • Juliusz Walkiewicz
  2 miejsce 50m stylem grzbietowym
  2 miejsce 50m stylem dowolnym
 • Wojciech Prochowicz
  2 miejsce 50m stylem klasycznym
  3 miejsce 50m stylem klasycznym
 • Karolina Jarocka
  2 miejsce 50m stylem dowolnym
 • Philip Popadic
  2 miejsce 50m stylem dowolnym
 • Karolina Roczeń
  2 miejsce 50m stylem dowolnym
 • Zuzia Radziszewska
  3 miejsce 50m stylem dowolnym

MUKS Piorun Gołdap

 

 


Wyszukiwarka

Loading