GOŁDAP. W dniach 23 i 24 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Gołdapi. Zawody otworzyła dyrektor szkoły nr 2 pani Anna Budzińska. W turnieju wzięło udział 126 zawodników z województw warmińsko mazurskiego i podlaskiego, także liczna grupa z Rosji (obwód kaliningradzki) . Rodzice zawodników UKS Gołdap Zdrój oraz organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek dla zawodników i zawodniczek w obu dniach trwania turnieju. Rywalizacja przebiegała w piętnastu kategoriach. Sponsorem nagród była gmina Gołdap, organizatorami zawodów: Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi i UKS Gołdap Zdrój, nagłośnienie zapewnił Dom Kultury z Gołdapi.


 

 


Wyniki:

  • kategoria skrzatka:
    miejsce 1 – Palina Kopyłowa – Kaliningrad
    miejsce 2 – Elina Simonaviciote – Zielenograck
    miejsce 3 – Maja Sowa – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 4 – Oliwia Szydłowska – Olecko
    miejsce 5/6 – Diana Sołdatowa – Kaliningrad
    miejsce 5/6 – Nikola Dzikońska – Pisanica
    miejsce 7/8 – Julia Milewska – Olecko
    miejsce 7/8 – Iga Baniewska – Giżycko
    miejsce 9/12 – Justyna Ziarko – Pisanica
    miejsce 9/12 – Kornelia Święcka – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 9/12 – Idalia Krynicka – Pisanica

  • kategoria skrzat:
    miejsce 1 – Timofei Gassan – Zielenograck
    miejsce 2 – Jan Saulewicz – Olecko
    miejsce 3 – Artem Jakowlew – Zielenograck
    miejsce 4 – Fabian Sokołowski – Pisanica
    miejsce 5/6 – Paweł Gajewczyk – Pisanica
    miejsce 5/6 – Evgenii Gajduk – Zielenograck

  • kategoria żaczki:
    miejsce 1 – Ewa Mielnik – Kaliningrad
    miejsce 2 – Elina Simonaviciote – Zielenograck
    miejsce 3 – Daria Litwinienko – Zielenograck
    miejsce 4 – Magdalena Gajewczyk – Pisanica
    miejsce 5/6 – Alicja Krynicka – Pisanica
    miejsce 5/6 – Safija Karpowa – Kaliningrad
    miejsce 7/8 – Gabriela Wysocka – Olecko
    miejsce 7/8 – Aleksandra Przybylska – Pisanica
    miejsce 9/12 – Maja Sowa – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 9/12 – Daria Serafin – SP-2 Gołdap

  • kategoria żak:
    miejsce 1 – Bartosz Ziemba – Giżycko
    miejsce 2 – Dominik Dzikoński – Pisanica
    miejsce 3 – Danit Grusza – Kaliningrad
    miejsce 4 – Artiom Bojciuk – Kaliningrad
    miejsce 5/6 – Nikita Wasiliew – Kaliningrad
    miejsce 5/6 – Nikita Fiedorenko – Kaliningrad
    miejsce 7/8 – Jan Saulewicz – Olecko
    miejsce 7/8 – Matwiej Szelepow – Kaliningrad
    miejsce 9/12 – Kamil Kresin – Giżycko
    miejsce 9/12 – Krzysztof Zera – Giżycko
    miejsce 9/12 – Timofei Gassan – Zielenograck
    miejsce 9/12 – Denis Dostatnij – Kaliningrad
    miejsce 13/16 – Szymon Fiedorowicz – Olecko
    miejsce 13/16 – Szymon Skura – Giżycko
    miejsce 13/16 – Paweł Ciak – Giżycko

  • kategoria młodziczka:
    miejsce 1 – Daria Sobol – Kaliningrad
    miejsce 2 – Maria Skarżyńska – Pisanica
    miejsce 3 – Alicja Krynicka – Pisanica
    miejsce 4 – Veselina Romanienko – Zielenograck
    miejsce 5/6 – Gabriela Wysocka – Olecko
    miejsce 5/6 – Paulina Pawłowska – Pisanica
    miejsce 7/8 – Hanna Galińska – SP-2 Gołdap
    miejsce 7/8 – Daria Kuleshowa – Kaliningrad
    miejsce 9/12 – Maja Fiedorowicz – Olecko
    miejsce 9/12 – Wiktoria Pietryga – Olecko

  • kategoria młodzik:
    miejsce 1 – Ilia Polewoj – Kaliningrad
    miejsce 2 – Walerii Guszin – Kaliningrad
    miejsce 3 – Maciej Ziarko – Pisanica
    miejsce 4 – Kacper Święcki – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 5/6 – Bartosz Ziemba – Giżycko
    miejsce 5/6 – Maksim Pietrow – Kaliningrad
    miejsce 7/8 – Piotr Saliński – Olecko
    miejsce 7/8 – Kamil Kresin – Giżycko
    miejsce 9/12 – Alan Wojtanis – SP-2 Gołdap
    miejsce 9/12 – Dominik Dzikoński – Pisanica
    miejsce 9/12 – Igor Spasow – Kaliningrad
    miejsce 9/12 – Artur Krymski – Pisanica
    miejsce 13/16 – Kacper Jadeszko – SP-2 Gołdap
    miejsce 13/16 – Filip Daniłowicz – Olecko
    miejsce 13/16 – Marcel Zalewski – SP-2 Gołdap

  • kategoria kadetka:
    miejsce 1 – Julia Jankowska – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 2 – Maria Skarżyńska – Pisanica
    miejsce 3 – Wiktoria Tylmanowa – Kaliningrad
    miejsce 4 – Paulina Pawłowska – Pisanica
    miejsce 5/6 – Daria Kuleshowa – Kaliningrad

  • kategoria kadet:
    miejsce 1 – Mateusz Marcinkiewicz – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 2 – Maciek Ziarko – Pisanica
    miejsce 3 – Igor Zinczuk – Kaliningrad
    miejsce 4 – Władimir Kowrygo – Kaliningrad
    miejsce 5/6 – Andriej Klecko – Kaliningrad
    miejsce 5/6 – Sebastian Janiszewski – Grajewo
    miejsce 7/8 – Patryk Dondera – Grajewo
    miejsce 7/8 – Karen Airapietian – Kaliningrad
    miejsce 9/12 – Marcel Lutecki – Dubeninki
    miejsce 9/12 – Dima Leonienko – Kaliningrad
    miejsce 9/12 – Maciej Puhacewicz – Grajewo

  • kategoria szkoły średnie dziewczęta:
    miejsce 1 – Alina Karibina – Kaliningrad
    miejsce 2 – Liana Łobanowa – Kaliningrad
    miejsce 3 – Daria Gorska – Kaliningrad
    miejsce 4 – Julia Jankowska – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 5/6 – Ada Olędzka – ZSZ Gołdap
    miejsce 5/6 – Aleksandra Brzozowska – ZSZ Gołdap

  • kategoria szkoły średnie chłopcy:
    miejsce 1 – Dimitrii Kolesnikow – Kaliningrad
    miejsce 2 – Mateusz Marcinkiewicz – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 3 – Dominik Święcki – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 4 – Kacper Malinowski – Pisanica
    miejsce 5/6 – Damian Wesołowski – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 5/6 – Daniel Puhacewicz – Grajewo
    miejsce 7/8 – Dawid Rakowski – ZSZ Gołdap
    miejsce 7/8 – Sebastian Lutecki – ZSZ Gołdap

  • kategoria open kobiet:
    miejsce 1 – Beata Baranowska – Sokólka
    miejsce 2 – Julia Jankowska – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 3 – Monika Ławecka – Giżycko
    miejsce 4 – Krystyna Witkowska – Giżycko
    miejsce 5/6 – Iwona Wojciulewicz – Giżycko

  • kategoria open:
    miejsce 1 – Romas Gieczas – Nieman
    miejsce 2 – Łukasz Mikucki – Pisz
    miejsce 3 – Andrej Muhamediarow – Kaliningrad
    miejsce 4 – Roman Skrzekut – Białobrzegi
    miejsce 5/6 – Marek Różycki – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 5/6 – Grzegorz Wesołowski – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 7/8 – Karol Żukowski – Sokółka
    miejsce 7/8 – Kuba Barszczewski – Słobódka
    miejsce 9/12 – Artur Klej – Sokółka
    miejsce 9/12 – Michał Bronakowski – Białobrzegi
    miejsce 9/12 – Krzysztof Lubecki – Sokółka
    miejsce 9/12 – Maksim Barabanow – Kaliningrad
    miejsce 13/16 – Dominik Święcki – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 13/16 – Wojciech Kuczko – Sokółka
    miejsce 13/16 – Damian Domalewski – Słobódka
    miejsce 13/16 – Andriej Ozierickij – Czerniachowsk
    miejsce 17/24 – Mateusz Marcinkiewicz – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 17/24 – Igor Bobrowski – Słobódka
    miejsce 17/24 – Mateusz Marczykowski – Grajewo
    miejsce 17/24 – Andrej Aleksiejew – Gusiew
    miejsce 17/24 – Arkadiusz Michalski – Sokółka
    miejsce 17/24 – Marcin Zawistowski – Grajewo
    miejsce 17/24 – Andrzej Karniej – Olecko
    miejsce 17/24 – Mariusz Janiszewski – Grajewo
    miejsce 25/32 – Radosław Gawryluk – Gołdap
    miejsce 25/32 – Krzysztof Antropik – Sokółka
    miejsce 25/32 – Tadeusz Dąbrowski – Sokółka
    miejsce 25/32 – Mariusz Mosakowski – Gołdap
    miejsce 25/32 – Kacper Święcki – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 25/32 – Walerij Micyk – Nieman

  • kategoria weteran 40-50 lat:
    miejsce 1 – Andrej Muhamediarow – Kaliningrad
    miejsce 2 – Grzegorz Wesołowski – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 3 – Roman Skrzekut – Białobrzegi
    miejsce 4 – Krzysztof Lubecki – Sokółka
    miejsce 5/6 – Wojciech Kuczko – Sokółka
    miejsce 5/6 – Michał Bronakowski – Białobrzegi
    miejsce 7/8 – Artur Klej – Sokółka
    miejsce 7/8 – Andrej Aleksiejew – Gusiew
    miejsce 9/12 – Radosław Gawryluk – Gołdap
    miejsce 9/12 – Mariusz Mosakowski – Gołdap
    miejsce 9/12 – Mariusz Janiszewski – Grajewo

  • kategoria weteran + 50 lat:
    miejsce 1 – Romas Gieczas – Nieman
    miejsce 2 – Marek Różycki – UKS Gołdap Zdrój
    miejsce 3 – Andrzej Karniej – Olecko
    miejsce 4 – Walerij Micyk – Nieman
    miejsce 5/6 – Krzysztof Antropik – Sokółka
    miejsce 5/6 – Andriej Ozierickij – Czerniachowsk
    miejsce 7/8 – Beata Baranowska – Sokółka
    miejsce 7/8 – Tadeusz Dąbrowski – Sokółka

  • kategoria gra podwójna:
    miejsce 1 – Romas Gieczas / Andrej Muhamediarow – Nieman / Kaliningrad
    miejsce 2 – Damian Domalewski/Kuba Barszczewski – Słobódka / Słobódka
    miejsce 3 – Krzysztof Lubecki / Karol Żukowski – Sokółka / Sokółka
    miejsce 4 – Łukasz Mikucki/ Maksim Barabanow – Pisz / Kaliningrad
    miejsce 5/6 – Andrzej Karniej/Michał Bronakowski – Olecko / Białobrzegi
    miejsce 5/6 – Wojciech Kuczko / Artur Klej – Sokółka / Sokółka
    miejsce 7/8 – Mateusz Marcinkiewicz/Dominik Święcki – Gołdap / Gołdap
    miejsce 7/8 – Walerij Micyk / Andriej Ozierickij – Nieman / Czerniachowsk
    miejsce 9/12 – Mateusz Marczykowski / Marcin Zawistowski – Grajewo / Grajewo
    miejsce 9/12 – Krzysztof Antropik / Beata Baranowska – Sokółka / Sokółka
    miejsce 9/12 – Arkadiusz Michalski / Tadeusz Dąbrowski – Sokółka / Sokółka
    miejsce 9/12 – Grzegorz Wesołowski / Marek Różycki – Gołdap / Gołdap
    miejsce 13/16 – Mariusz Mosakowski / Radosław Gawryluk – Gołdap / Gołdap
    miejsce 13/16 – Kacper Święcki / Igor Bobrowski – Gołdap / Słobódka

Wyszukiwarka

Loading