GOŁDAP. 16 listopada odbyła się już szósta edycja Gołdap Fight Night. Tegoroczne wydarzenie było poświęcone głównie boksowi olimpijskiemu. Po raz kolejny impreza okazała się wielkim sukcesem. Kilka dni przed wydarzeniem nie było już dostępnych na nie biletów, wszystkie zostały sprzedane.

Gala rozpoczęła się o godzinie 17. Zawodnicy zawalczyli po raz pierwszy w Polsce o oficjalne medale WBA, najstarszej federacji boksu zawodowego na świecie. Później wszyscy zgromadzeni mogli zobaczyć wyrównany mecz boksu olimpijskiego po między Husarią Gołdap a Akademią Boksu Andrija Kotelnyka z Ukrainy. Zawodnicy w tym meczu walczyli o oficjalne medale federacji WBC. Wszystkie pojedynki były na bardzo wysokim poziomie.

Na koniec imprezy wystąpił znany wokalista KaeN. Pomiędzy pojedynkami występowali zaś znani z youtube Antek i Szwagier. Wszyscy zgromadzeni mogli również zobaczyć znanego pięściarza z Ukrainy, byłego zawodowego mistrza świata federacji WBA Andrija Kotelnyka.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym osobom w organizację gali, w szczególności wszystkim sponsorem oraz burmistrzowi Gołdapi.

organizator GFN


fot. zby-net

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka