GOŁDAP. Na zaproszenie dzieci i rodziców z Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap (na spotkanie dotarły również dzieci z filii w Baniach Mazurskich) do naszego miasta przyjechali zawodnicy z występującej w Ekstraklasie Jagiellonii" Białystok: Tomas Prikryl (reprezentant Czech) oraz młodzieżowy reprezentant Ukrainy Oleg Horin. Miał jeszcze dojechać bramkarz Grzegorz Sandomierski, lecz odniósł kontuzję w dniu przyjazdu do Gołdapi.

Nasi goście ciepło wyrażali się o naszej Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap doceniając to, że pomimo znacznej odległości dzielącej nas od Białegostoku, w ciągu dwóch lat naszej działalności kibicowaliśmy chłopakom z Jagiellonii już kilkukrotnie.

W trakcie wizyty piłkarze odpowiadali na liczne pytania dzieciaków oraz rodziców. Później zorganizowali konkurs, w którym nagrodą były bilety na mecze Jagi. Piłkarze rozdali także sporo plakatów z autografami, a także ustawiali się do wspólnych zdjęć.

Spotkanie odbyło się w kinie Kultura w Gołdapi. Burmistrza reprezentowała pani skarbnik gminy Joanna Łabanowska, której nasi goście wręczyli pamiątkową koszulkę z autografami zawodników.

Chcemy podziękować burmistrzowi oraz Markowi Kowalczukowi za pomoc w organizacji tego ciekawego spotkania.

K. Zaręba

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka