GOŁDAP. Na zaproszenie dzieci i rodziców z Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap (na spotkanie dotarły również dzieci z filii w Baniach Mazurskich) do naszego miasta przyjechali zawodnicy z występującej w Ekstraklasie Jagiellonii" Białystok: Tomas Prikryl (reprezentant Czech) oraz młodzieżowy reprezentant Ukrainy Oleg Horin. Miał jeszcze dojechać bramkarz Grzegorz Sandomierski, lecz odniósł kontuzję w dniu przyjazdu do Gołdapi.

Nasi goście ciepło wyrażali się o naszej Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap doceniając to, że pomimo znacznej odległości dzielącej nas od Białegostoku, w ciągu dwóch lat naszej działalności kibicowaliśmy chłopakom z Jagiellonii już kilkukrotnie.

W trakcie wizyty piłkarze odpowiadali na liczne pytania dzieciaków oraz rodziców. Później zorganizowali konkurs, w którym nagrodą były bilety na mecze Jagi. Piłkarze rozdali także sporo plakatów z autografami, a także ustawiali się do wspólnych zdjęć.

Spotkanie odbyło się w kinie Kultura w Gołdapi. Burmistrza reprezentowała pani skarbnik gminy Joanna Łabanowska, której nasi goście wręczyli pamiątkową koszulkę z autografami zawodników.

Chcemy podziękować burmistrzowi oraz Markowi Kowalczukowi za pomoc w organizacji tego ciekawego spotkania.

K. Zaręba

 

 


Wyszukiwarka

Loading