GOŁDAP. Już 16 listopada w hali OSiR w Gołdapi odbędzie się na kolejna edycja gali Gołdap Fight Night. W tym roku organizatorzy przygotowali masę atrakcji, ale przede wszystkim solidną dawkę sportowych emocji. 19 specjalnie wyselekcjonowanych walk, w tym mecz bokserski Polska (Husaria Gołdap) vs Ukraina (Akademia Boksu Kotelnyka). Gosciem specjalnym będzie srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Sydney, ukraiński bokser WBA Andrij Kotelnyk. W programie również koncert rapera związanego ze światem bosku Kaen’a, a także występ grupy Szwagry wszystkich szwagrów czyli Antka i Szwagra z youtubowego kanału ŚmiechawaTV.

Bilety są do kupienia w Centrum Informacji Turystycznej przy pl. Zwycięstwa 16. Kosztują 30zł (standard) lub 35zł (premium).

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka