PISANICA. 19 i 20 października w Pisanicy odbył się XVI Otwarty Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Frekwencja była znakomita. Wystartowało około 150 graczy z Podlasia (Suwałki, Białystok, Grajewo, Augustów, Kolno, Białobrzegi, Stary Folwark, Słobódka, Rajgród), Mazur (Ełk, Giżycko, Gołdap, Olecko, Pisz) i Rosji (Kaliningrad, Gusiew, Oziersk). Rywalizowano w wielu kategoriach indywidualnych, rozgrywano również deble.

Osiem miejsc punktowanych zdobyli zawodnicy UKS Gołdap Zdrój.

Warto podkreślić bardzo dobry poziom w kategoriach dziecięcych, gdyż wielu zawodników z tych grup wiekowych uczestniczyło w ostatnich turniejach Grand Prix Polski żaków i młodzików. W kategorii open dominowali zawodnicy występujący aktualnie, bądź w przeszłości w II lidze. Mała miejscowość na pograniczu dwóch województw i tym razem zadbała o miłą atmosferę i świetny poziom sportowy oraz organizacyjny. Pamiątkowymi pucharami ufundowanymi przez wójta gminy Kalinowo Andrzeja Bezdzieckiego nagrodzono czołowych zawodników oraz najmłodszą uczestniczkę turnieju.


  • kategoria skrzat - chłopcy
    1. Saulewicz Jan - MLKS Czarni Olecko
    2. Tworkowski Szymon - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    3. Sokołowski Fabian - LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Gajewczyk Paweł - LUKS ABC Żak Pisanica
    5. Sawicki Krzysztof - Chodorówka Nowa

  • kategoria skrzat - dziewczęta
    1. Ostrowska Anna - GKTS Giżycko
    2. Dzikońska Nikola - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Milewska Julia - MLKS Czarni Olecko
    4. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój
    5-6. Ziarko Justyna - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Twarowska Natalia - GKTS Giżycko
    7-8. Remiszko Alicja - UKS Remik Stary Folwark
    7-8. Święcka Kornelia - UKS Gołdap Zdrój
    9. Krynicka Idalia - LUKS ABC Żak Pisanica (najmłodszy zawodnik - 4 lata)

  • kategoria żak - chłopcy
    1. Perkowski Kacper - UKS ATS Białystok
    2. Ziemba Bartosz - GKTS Giżycko
    3. Kuźma Jakub - UKS ATS Białystok
    4. Kresin Kamil - GKTS Giżycko
    5-6. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Tworkowski Szymon - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    7-8. Saulewicz Jan - MLKS Czarni Olecko
    7-8. Prusinowski Aleks - KOKiS Kolno
    9-12. Kopeć Gracjan - SP Pisanica
    9-12. Zubrzycki Dominik - UKS Konieczki Ełk
    9-12. Ciak Paweł - GKTS Giżycko
    9-12. Zera Krzysztof- GKTS Giżycko
    13-15. Sławiński Kacper - GKTS Giżycko
    13-15. Klukowski Patryk - Żanowo
    13-15. Zduniak Sebastian - UKS Konieczki Ełk

  • kategoria żak - dziewczęta
    1. Kiersnowska Natalia - UKS TS Ósemka Białystok
    2. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Wysocka Gabriela - MLKS Czarni Olecko
    5-6. Jurczyk Zaryna - UKS TS Ósemka Białystok
    7-8. Święcka Kornelia - UKS Gołdap Zdrój
    7-8. Sowa Maja - UKS Gołdap Zdrój
    9-10. Remiszko Magdalena - UKS Remik Stary Folwark
    9-10. Jakubowska Natalia - UKS Remik Stary Folwark

  • kategoria młodzik - chłopcy
    1. Jurczuk Michał - UKS ATS Białystok
    2. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi
    3. Perkowski Kacper - UKS ATS Białystok
    4. Ziemba Bartosz - GKTS Giżycko
    5-6. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
    7-8. Krymski Artur - LUKS ABC Żak Pisanica
    7-8. Rybaczuk Mateusz - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    9-12. Kresin Kamil - GKTS Giżycko
    9-12. Święcki Kacper - UKS Gołdap Zdrój
    9-12. Prusinowski Aleks - KOKiS Kolno
    9-12. Saliński Piotr - MLKS Czarni Olecko
    13-16. Tworkowski Dawid - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    13-16. Kuźma Jakub - UKS ATS Białystok
    13-16. Alboszta Bartosz - UKS Remik Stary Folwark
    13-16. Zubrzycki Kacper - UKS Konieczki Ełk
    17-18. Klukowski Błażej - Żarnowo
    17-18. Sławiński Kacper - GKTS Giżycko

  • kategoria młodzik - dziewczęta
    1. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Kiersnowska Natalia - UKS TS Ósemka Białystok
    4. Pawłowska Paulina - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Jurczyk Zaryna - UKS TS Ósemka Białystok
    5-6. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC Żak Pisanica
    7-8. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica
    7-8. Łubowicz Maja - SP Pisanica
    9. Sokołowska Kinga - SP Pisanica

  • kategoria  kadet - chłopcy
    1. Szczuka Kamil - UKS TS Ósemka Białystok
    2. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój
    3. Jurczuk Michał - UKS ATS Białystok
    4. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi
    5-6. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Kotowicz Oliwier - UKS TS Ósemka Białystok
    7-8. Dondera Patryk - MOSiR Grajewo
    7-8. Janiszewski Sebastian - MOSiR Grajewo
    9-12. Krymski Artur - LUKS ABC Żak Pisanica
    9-12. Budziński Bartłomiej - UKS Konieczki Ełk
    9-12. Rybaczuk Mateusz - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    9-12. Kopeć Piotr - UKS Remik Stary Folwark
    13-16. Sobolewski Filip - UKS Konieczki Ełk
    13-16. Tworkowski Dawid - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    13-16. Markowski Arkadiusz - SP Pisanica
    13-16. Sobolewski Mikołaj - UKS Konieczki Ełk

  • kategoria kadet - dziewczęta
    1. Prostko Elżbieta - UKS Konieczki Ełk
    2. Jankowska Julia - UKS Gołdap Zdrój
    3. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Pawłowska Paulina - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Kondratowicz Oliwia - SP Pisanica
    5-6. Łubowicz Maja - SP Pisanica
    7. Sokołowska Kinga - SP Pisanica

  • kategoria  szkoły średnie - chłopcy
    1. Święcki Dominik - UKS Gołdap Zdrój
    2. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój
    3. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi
    4. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Kowalewski Jakub - UKS Białobrzegi
    7. Bobrowski Igor - UKS Tygrysy Słobódka

  • kategoria szkoły średnie - dziewczęta
    1. Panina Weronika - Kaliningrad (Rosja)
    2. Jankowska Julia - UKS Gołdap Zdrój
    3. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica

  • kategoria weterani (+50 lat)
    1. Orłów Janusz - Krasnopol
    2. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
    3. Omelianiuk Tadeusz - Augustów
    4. Różycki Marek - Gołdap
    5-6. Szeszko Henryk - Białobrzegi
    5-6. Bagiński Jan - Białobrzegi
    7-8. Dobrzyński Jarosław - Białobrzegi
    7-8. Laskowski Wiesław - Grajewo

  • kategoria open
    1. Królewicz Tyberiusz - Ełk
    2. Mikucki Łukasz - MUKS Piłeczka Pisz
    3. Skrzekut Roman - UKS Białobrzegi
    4. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
    5-6. Bronakowski Michał - UKS Białobrzegi
    5-6. Zieliński Paweł - MUKS Piłeczka Pisz
    7-8. Wesołowski Grzegorz - UKS Gołdap Zdrój
    7-8. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój
    9-12. Omelianiuk Tadeusz - Augustów
    9-12. Barszczewski Jakub - UKS Tygrysy Słobódka
    9-12. Domalewski Damian - UKS Tygrysy Słobódka
    9-12. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi
    13-16. Laskowski Wiesław - Grajewo
    13-16. Orłów Janusz - Krasnopol
    13-16. Hojan Rusłan - Grajewo
    13-16. Boroziniec Dymitri - Gusiew (Rosja)
    17-24. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Żak Pisanica
    17-24. Różycki Marek - UKS Gołdap Zdrój
    17-24. Święcki Dominik - UKS Gołdap Zdrój
    17-24. Łagudski Aleksander - Oziersk (Rosja)
    17-24. Aleksiejew Andriej - Gusiew (Rosja)
    17-24. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi
    17-24. Piotrowski Wojciech - Rajgród
    17-24. Bartnicki Łukasz - Olecko
    25-32. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica
    25-32. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica
    25-32. Kowalewski Jakub - UKS Białobrzegi
    25-32. Maciorowski Krystian - MLUKS MOSiR Grajewo
    25-32. Panina Weronika - Kaliningrad (Rosja)
    25-32. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica
    25-32. Szupieńko Robert - Olecko
    25-32. Ruszczyk Paweł - Golubka
    33-38. Bobrowski Igor - UKS Tygrysy Słobódka
    33-38. Dobrzyński Jarosław - UKS Białobrzegi
    33-38. Poniatowski Marek - Bełda
    33-38. Winikajtys Dariusz - Golubka
    33-38. Motybel Jacek - UKS Białobrzegi
    33-38. Suchocki Sławomir - Słobódka

  • kategoria gry podwójne
    1. Żyliński Kazimierz / Orłów Janusz
    2. Barszczewski Jakub/ Domalewski Damian
    3. Mikucki Łukasz / Zieliński Paweł
    4. Różycki Marek / Wesołowski Grzegorz
    5-6. Bronakowski Michał / Skrzekut Roman
    5-6. Boroziniec Dymitri / Aleksiejew Andriej
    7-8. Rutkowski Marcel / Hojan Rusłan
    7-8. Malinowski Kacper / Bronakowski Maciej
    9-12. Święcki Dominik / Marcinkiewicz Mateusz
    9-12. Szeszko Henryk / Motybel Jacek
    9-12. Maciorowski Krystian / Królewicz Tyberiusz
    9-12. Omelianiuk Tadeusz / Szeszko Karol
    13-15. Panina Weronika / Łagudski Aleksander
    13-15. Szupieńko Robert / Bartnicki Łukasz
    13-15. Bagiński Jan / Dobrzyński Jarosław

Wyszukiwarka

Loading