GOŁDAP. W minioną sobotę, 28 września w Lesie Kumiecie obył się Cross Gołdapski. W zawodach wzięło udział łącznie ponad czterystu uczestników. W zależności od wieku, biegacze mieli do pokonania od 200 do 7200 metrów. Na wszystkich na mecie czekały pamiątkowe medale, a na najlepsze trójki dyplomy i puchary. W kategorii open dla najlepszych były też nagrody finansowe. Po biegu na wszystkich uczestników czekała grochówka oraz herbata. Zawody prowadził Stanisław Luty.

Wyniki zawodów w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych są tutaj. Wyniki biegu głównego nie zostały dotychczas przez OSiR opublikowane.

Była to 27 edycja tej biegowej imprezy. Cross Gołdapski pierwszy raz odbył się w 1993 roku z inicjatywy NSZZ „Solidarność” Regionu Pojezierze. OSiR - organizator tegorocznej edycji - zaliczył w tym roku wpadkę związaną właśnie z numeracją. Na plakatach, dyplomach, medalach, na stronie internetowej i w regulaminie było bowiem różnie podawane. Jednym razem było, że jest to 17 edycja, innym razem, że 18, a w jeszcze innych miejscach, że 27 lub 28.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading