DZIAŁDOWO. 21 września w Działdowie odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w tenisie stołowym kategorii młodzik i kadet. Wystąpiło w nim czterech zawodników z Gołdapi. Najlepiej zaprezentował się Dawid Chilicki (obecnie KSTS Warmia Lidzbark Warmiński).



  • młodziczki
    1. Skarżyńska Maria LUKS ABC „Żak” Pisanica
    2. Rucińska Lena LKS „Wel” Lidzbark Warmiński
    3. Grzywacz Gabriela ITS Jeziorak Iława
    4. Pingot Zuzanna LKS „Wel” Lidzbark Warmiński
    5-6. Gajewczyk Magdalena LUKS ABC „Żak” Pisanica
    5-6. Krynicka Alicja LUKS ABC „Żak” Pisanica
    7-8. Przybyszewska Aleksandra LUKS ABC „Żak” Pisanica
    7-8. Wrzosek Agata ITS Jeziorak Iława
    9. Pieckowska Maria KS Dekorglass Działdowo

  • młodzicy
    1. Smoter Adam KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    2. Stolarczyk Kryspin KS Dekorglass Działdowo
    3. Ziemba Bartosz GKTS Giżycko
    4. Piotrowski Adam KS Dekorglass Działdowo
    5-6. Paździorka Igor MLKS Ostródzianka Ostróda
    5-6. Cyps Albo Zyps Alan KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    7-8. Święcicki Kacper UKS Gołdap Zdrój
    7-8. Dzięcioł Tadeusz AZS UWM Olsztyn
    9-12. Ziarko Maciej LUKS ABC „Żak” Pisanica
    9-12. Góralski Jan MLKS Ostródzianka Ostróda
    9-12 Kempka Iwo KS Dekorglass Działdowo
    9-12. Saliński Piotr Czarni Olecko
    13-16. Korzeniewski Andrzej AZS UWM Olsztyn
    13-16. Kempka Krzysztof KS Dekorglass Działdowo
    13-16. Dzikoński Dominik LUKS ABC „Żak” Pisanica
    13-16. Stefanowicz Oleg KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    17-21. Zduniak Jakub UKS Konieczki Ełk
    17-21. Liebner Michał LKS „Wel” Lidzbark Welski
    17-21. Zubrzycki Kacper UKS Konieczki Ełk
    17-21. Wrzosek Michał ITS Jeziorak Iława
    17-21. Kowalik Remigiusz EKS Mlexser Elbląg

  • kadetki
    1. Bobek Weronika KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    2. Brzezińska Natalia KS Dekorglass Działdowo
    3. Zofia Madej KS Dekorglass Działdowo
    4. Góralska Anna MLKS Ostródzianka Ostróda
    5-6. Prosko Elżbieta UKS Konieczki Ełk
    5-6. Skarżyńska Maria LUKS ABC „Żak” Pisanica
    7-8. Jankowska Julia UKS Gołdap Zdrój
    7-8. Krynicka Alicja LUKS ABC „Żak” Pisanica
    9-12. Kamińska Zofia ITS Jeziorak Iława
    9-12. Wrzosek Agata ITS Jeziorak Iława
    9-12. Pieckowska Maria KS Dekorglass Działdowo

  • kadeci
    1. Gromek Artur KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    2. Chilicki Dawid KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    3. Anzel Jakub KS Dekorglass Działdowo
    4. Smoter Adam KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    5-6. Lipowski Michał KS Dekorglass Działdowo
    5-6. Stolarczyk Kryspin KS Dekorglass Działdowo
    7-8. Piotrowski Adam KS Dekorglass Działdowo
    7-8. Paździorka Igor MLKS Ostródzianka Ostróda
    9-12. Cyps Albo Zyps Alan KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    9-12. Ziarko Maciej LUKS ABC „Żak” Pisanica
    9-12. Marcinkiewicz Mateusz UKS Gołdap Zdrój
    9-12. Okulus Adam EKS Mlexer Elbląg
    13-16. Gajewski Wojciech UKS Konieczki Ełk
    13-16. Góralski Jan MLKS Ostródzianka Ostróda
    13-16. Łoziński Miłosz LKS „Wel” Lidzbark Welski
    13-16. Stefanowicz Oleg KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
    17-18. Wrzosek Michał ITS Jeziorak Iława
    17-18. Dzikoński Dominik LUKS ABC „Żak” Pisanica

 

 


Wyszukiwarka

Loading