GOŁDAP, BANIE MAZ. W dniach 15-21 lipca dzieci z Akademii Piłkarskiej 2017 z filii w Gołdapi i Baniach Mazurskich uczestniczyły w pierwszym obozie sportowym ukierunkowanym na piłkę nożną. Jako bazę wybraliśmy malowniczą mazurską miejscowość Wydminy nieopodal Giżycka.

Nasi mali piłkarze oprócz treningów piłkarskich codziennie brali udział w dostosowanych do swojego wieku treningach motorycznych z elementami gimnastyki, akrobatyki, treningu siłowego, dziecięcego crossfitu itp. które poprowadził trener personalny Michał Piszczek.

Rozegraliśmy 5 sparingów, w tym z przygotowującą się do mistrzostw Polski drużyną gimnastyczek z Gdańska.

Pogoda i humory dopisały, więc dzieciaki wróciły bardzo zadowolone i na pewno z chęcią powrócą po przerwie wakacyjnej do treningów, które nasza Akademia Piłkarska 2017 rozpoczyna już w pierwszym tygodniu sierpnia.

K. Zaręba

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading