IŁAWA. 22 czerwca nasi najmłodsi piłkarze z Akademii Piłkarskiej 2017 z filii w Gołdapi oraz Baniach Mazurskich uczestniczyli w silne obsadzonym turnieju „Skrzat CUP” zorganizowanym przez Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej. Odbył się on w Iławie.

Dzieci z roczników 2012 i 2013 rywalizowały z takimi drużynami jak: Stomil Olsztyn, Olimpia Elbląg, Sokół Ostróda, Huragan Morąg oraz Jeziorak Iława. Rozegraliśmy 5 spotkań (2 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 przegrane).

W turnieju tym rywalizowało prawie 500 dzieci z aż 39 drużyn z całego województwa. Organizatorzy zapewnili maluchom mnóstwo atrakcji. Otrzymaliśmy również wspaniałe nagrody indywidualne od Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wyjazd naszych najmłodszych piłkarzy z "Akademii Piłkarskiej 2017" doszedł do skutku dzięki dofinansowaniu przez firmę "Marbud" Mariusza Szczepańskiego - bardzo dziękujemy.

K. Zaręba

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading