GUSIEW. 12 czerwca w kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Gusiewie odbył się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości. Organizatorzy serdecznie przywitali wszystkich uczestników zawodów. W turnieju wystąpiło 25 zawodników i siedem zawodniczek.

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach: open mężczyzn i open kobiet. Gołdap reprezentowali Marek Różycki i Grzegorz Wesołowski.

Zawodników podzielono na dwie grupy, pierwsze czwórki awansowały do ścisłego finału. Z pierwszej grupy z kompletem punktów awansował Grzegorz Wesołówki ,z pozycji drugiej Andrei Ładodski . Z drugiej grupy awansowali Dimitrii Boroziniec i Marek Różycki.

W ścisłym finale po zaciętych i wyrównanych pojedynkach Grzegorz Wesołowski zakończył turniej bez porażki i uplasował się ma pierwszym miejscu. Po jednej porażce zaliczyli Dimitrii Boroziniec oraz Marek Różycki. Po podliczeniu bilansu różnicy setów na drugim miejscu uplasował się Dimitrii Boroziniec (Gusiew), zaś gołdapianin zakończył rywalizację na miejscu trzecim. Andrei Łagodski (Oziersk) z trzema porażkami sklasyfikowany został na czwartym miejscu.

Pierwsza trójka turniej została uhonorowana przez organizatorów wyjątkowymi medalami wyłożonymi bursztynem.

Po zakończonych zawodach wręczano zawodnikom oraz organizatorom turnieju upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe z Gołdapi oraz gminę Gołdap.

 

 


Wyszukiwarka

Loading