POWIAT BRZEZIŃSKI. III Spartakiada „7” Powiatów za nami. Gospodarzem tegorocznych rozgrywek był powiat brzeziński. W zmaganiach udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych czterech powiatów: gołdapskiego, węgorzewskiego, łobeskiego i brzezińskiego. Towarzyszyli im samorządowcy.

29 maja młodzież konkurowała w dwóch dyscyplinach: piłce siatkowej oraz tenisie stołowym. Rozgrywkom towarzyszyła zacięta, ale zdrowa rywalizacja. Następnego dnia odbyła się kolejna konkurencja, tym razem w biegach przełajowych.

Do zawodów starannie przygotowali się uczniowie z powiatu gołdapskiego, którzy uplasowali się na bardzo dobrych miejscach. Chłopcy wygrali turniej siatkówki, dziewczęta zajęły miejsce drugie. W sztafetowym biegu mieszanym nasz powiat zajął drugie miejsce. W indywidualnym turnieju tenisa stołowego w kategorii dziewcząt zdobyliśmy brązowy medal, a w kategorii chłopców nasz zawodnik zajął miejsce czwarte. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się podczas obchodów Święta Powiatu Brzezińskiego.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i dołożyli wszelkich starań, aby zintegrować młodzież z zaprzyjaźnionych powiatów. Ostatniego dnia drogą losowania wyłoniono również kolejnego organizatora, a został nim powiat gołdapski. Kolejna spartakiada należy do nas!

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading