BRZEG DOLNY. W Brzegu Dolnym w dniach 11-14 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. W turnieju indywidualnym występowało sześcioro reprezentantów Warmii i Mazur. W deblu brązowy medal zdobyli Artur Gromek i Dawid Chilicki. W turnieju drużynowym reprezentacja województwa wywalczyła wicemistrzostwo Polski. Natalia Bogdanowicz odpadła w ćwierćfinałach singla i debla, w 1/4 finału gry pojedynczej przegrał Artur Gromek, a w 1/8 Dawid Chilicki.

Gołdapianin Dawid Chilicki od początku swojej kariery sportowej trenował w klubach w Gołdapi: UKS Jantar, a następnie UKS Gołdap Zdrój. Trenerami prowadzącymi byli Marek Różycki, Bogdan Wikarski i Grzegorz Wesołowski. Od siedmiu miesięcy Dawid trenuje w profesjonalnym klubie w Lidzbarku Warmińskim. W zajęciach treningowych uczestniczy trzy razy dziennie. W najbliższym okresie będzie brał udział w zgrupowaniu kadry województwa, obozie treningowym w Norwegii oraz w turnieju międzynarodowym w Wilnie. (MR)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading