JEZIORANY. 7 kwietnia w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jezioranach odbył się V Memoriał Stanisława Sieradzkiego w Tenisie Stołowym. W ten sposób uczczono pamięć byłego nauczyciela propagującego tę dyscyplinę w gminie Jeziorany. W najciekawszej kategorii open zwyciężył Tomasz Golian, który okazał się lepszy od Marka Różyckiego z Gołdapi. Trzeci był Mateusz Rutkowski (Działdowo).

W kategorii do 50 roku życia wśród 28 zawodników trzecie miejsce zajął Tomasz Golian (Olsztyn), drugie należało do Marcina Wróblewskiego (Lidzbark Warmiński), a wygrał najmłodszy zawodnik biorący udział w tej kategorii wiekowej Mateusz Rutkowski (Działdowo). W rywalizacji osób powyżej 50 roku życia (22 zawodników) najlepszy okazał się Zbigniew Ratuszniak (Kętrzyn), a za nim uplasowali się kolejno Marek Różycki (Gołdap) i Andrzej Karniej (Olecko)


  • kategoria do 50 lat
    1. Rutkowski Mateusz
    2. Wróblewski Marcin
    3. Golian Tomasz
    4. Wawrzyniak Przemysław
    5. Karniej Robert
    6. Frączek Piotr
    7. Święcki Dominik
    8. Ługowski Krzysztof
    9. Samsel Mariusz
    10. Deska Paweł
    11. Gołaszewski Jakub
    12. Frączek Andrzej
    13. Tomaszewski Wojciech
    14. Marcinkiewicz Mateusz
    15. Kukawski Grzegorz
    16. Gromek Krzysztof
    17. Żubrowski Andrzej
    18. Polański Wojciech
    19. Wesołowski Grzegorz
    20. Ropelewski Tomasz
    21. Borkowski Adam
    22. Dadura Marcin
    23. Rabij Grzegorz
    24. Świątkowski Kamil
    25. Żywice Michał
    26. Martyniak Dorota
    27. Martyniak Bartłomiej
    28. Dadura Marcin

  • kategoria 50 lat i więcej
    1. Ratuszniak Zbigniew
    2. Różycki Marek
    3. Karniej Andrzej
    4. Bartycha Dariusz
    5. Kuczyński Edmund
    6. Skrzypczyk Mirosław
    7. Skrętkowski Wiesław
    8. Głębocki Janusz
    9. Krawczyk Bolesław
    10. Grochowski Leszek
    11. Wróblewski Kazimierz
    12. Bucholc Wlademar
    13. Korsak Tomasz
    14. Miciun Stanisław
    15. Lasiuk Czesław
    16. Korzunowicz Mirosław
    17. Pizoń Roman
    18. Boliszewski Mariusz
    19. Korsak Jolanta
    20. Błociński Dariusz
    21. Piotrowski Dariusz
    22. Dudziec Krzysztof

  • kategoria open
    1. Golian Tomasz
    2. Różycki Marek
    3. Rutkowski Mateusz
    4. Święcki Dominik
    5. Karniej Robert
    6. Wawrzyniak Przemysław
    7. Krawczyk Bolesław
    8. Bartycha Dariusz
    9. Wróblewski Marcin
    10. Marcinkiewicz Mateusz
    11. Ługowski Krzysztof
    12. Wesołowski Grzegorz
    13. Karniej Andrzej
    14. Wróblewski Kazimierz
    15. Rabij Grzegorz
    16. Gołaszewski Jakub
    17. Bucholc Waldemar
    18. Skrętkowski Wiesław
    19. Ropelewski Tomasz
    20. Grochowski Leszek
    21. Boliszewski Mariusz
    22. Żywiec Michał
    23. Gromek Krzysztof
    24. Tomaszewski Wojciech
    25. Korzunowicz Mirosław
    26. Walencik Arkadiusz
    27. Polański Wojciech
    28. Korsak Jolanta
    29. Świątkowski Kamil
    30. Korsak Tomasz
    31. Błociński Dariusz
    32. Borkowski Adam
    33. Kuczyński Edmund
    34. Martyniak Dorota
    35. Miciun Stanisław
    36. Kukawski Grezgorz
    37. Piotrowski Dariusz
    38. Martyniak Bartłomiej

 

 


Wyszukiwarka

Loading