LIDZBARK WARMIŃSKI. W sobotę, 30 marca w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym. W turnieju wystąpiło dwóch zawodników z Gołdapi. Dawid Chilicki (obecnie Lidzbark Warmiński) zajął dwa trzecie miejsca, zaś Mateusz Marcinkiewicz (UKS Gołdap Zdrój) znalazł się na miejscu 7-8. (MR)

  • gra pojedyncza - młodzik

1. Gromek Artur- KSTS „Warmia” Lidzbark Warmiński
2. Sakowicz Mateusz - KS Spójnia Warszawa
3. Chilicki Dawid - KSTS „Warmia” Lidzbark Warmiński
4. Massalski Borys - UKS Return Piaseczno
5/6. Sprzączak Fabian - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
5/6. Stąporek Krzysztof - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
7/8. Kostecki Adam - GLKS Nadarzyn
7/8. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój
9/12. Szczypek Jakub - KS Spójnia Warszawa
9/12. Lipowski Michał - KS Dekorglass Działdowo
9/12. Smurzyński Mateusz - MLKS „Ostródzianka” Ostróda
9/12. Stolarczyk Kryspin - KS Dekorglass Działdowo
13/16.Ogrodnik Tomasz - UKS Return Piaseczno
13/16. Garwoła Piotr- Bogoria Grodzisk Mazowiecki
13/16. Piotrowski Adam - KS Dekorglass Działdowo
13/16. Maciaszczyk Aleksy - GLKS Nadarzyn
17/20. Paździorko Igor - MLKS „Ostródzianka” Ostróda
17/20. Bogdanowicz Hubert - KSTS „Warmia” Lidzbark Warmiński
17/20. Sadowski Kami l- Bogoria Grodzisk Mazowiecki
17/20. Stefanowicz Oleg - KSTS „Warmia” Lidzbark Warmiński

  • gra pojedyncza - młodziczki

1. Zembowicz Antonina - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
2. Bogdanowicz Natalia - KSTS „Warmia” Lidzbark Warmiński
3. Śliwka Zofia - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
4. Madej Zofia - KS Dekorglass Działdowo
5/6. Mirecka Milena - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
5/6. Sas Dorota - GLKS Nadarzyn
7/8.. Oskiera Aleksandra - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
7/8. Zawadzka Olga - GLKS Nadarzyn
9/12. Rajkowska Katarzyna - SLKS „Olimpijczyk” Jeżewo
9/12. Rajkowska Sylwia - SLKS „Olimpijczyk” Jeżewo
9/12. Pacelt Anna - MLKS Pogoń Siedlce
9/12. Brzezińska Natalia - KS Dekorglass Działdowo
13.Borowska Patrycja - UKS Return Piaseczno

  • gra podwójna - młodzik

1. Stąporek Krzysztof - Bogoria Grodzisk Mazowiecki / Sprzączak Fabian - Bogoria Grodzisk Mazowiecki
2. Sakowicz Mateusz - KS Spójnia Warszawa / Szczypek Jakub - KS Spójnia Warszawa
3. Gromek Artur - KSTS „Warmia” Lidzbark Warmiński / Chilicki Dawid - KSTS „Warmia” Lidzbark Warmiński
4. Massalski Borys - UKS Return Piaseczno / Ogrodnik Tomasz- UKS Return Piaseczno
5/6. Lipowski Michał - KS Dekorglass Działdowo / Stolarczyk Kryspin- KS Dekorglass Działdowo
5/6. Kostecki Adam - GLKS Nadarzyn / Maciaszczyk Aleksy - GLKS Nadarzyn
7/8. Garwoła Piotr- Bogoria Grodzisk Mazowiecki/ Sadowski Kamil- Bogoria Grodzisk Mazowiecki
7/8. Smurzyński Mateusz- MLKS „Ostródzianka” Ostróda / Paździorko Igor- MLKS „Ostródzianka” Ostróda

 

 




Wyszukiwarka

Loading