OLECKO. 16 marca w hali Lega w Olecku odbył się turniej tenisa stołowego o puchar prezesa MLKS Czarni Olecko. Oficjalnego rozpoczęcia zawodów dokonał prezes klubu Marek Wójcik. W rywalizacji uczestniczyło 134 pingpongistów, w tym spora grupa gości z Litwy oraz zawodnicy z Rosji.

Trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe statuetki, dyplomy i upominki. Wszystkim wręczono wejściówki na pływalnię. Przygotowano również słodki poczęstunek, kawę i herbatę. Wyróżniono również najmłodszego uczestnika turnieju, którym okazała się Alicja Remiszko (2012), oraz najstarszego Józefa Polakowskiego (1950).

Zawodnicy z Gołdapi na podium stanęli 4 razy.

kategoria I – niepełnosprawni:

1. Agnieszka Milewska (WTZ Olecko)
2. Hanna Milewska (WTZ Olecko)
3. Klaudia Romotowska (WTZ Olecko)

1. Dembowski Krzysztof (Start Białystok)
2. Trochim Krzysztof (Start Białystok)
3. Kiczka Tomasz (WTZ Olecko)
4. Pawiński Piotr (WTZ Olecko)
5. Radosław Pałęga (WTZ Olecko)

kategoria II - rocznik 2010 i młodsi (klasy 1 i 2):

1. Przybylska Aleksandra (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
2. Czaplejewicz Lena (MLKS Czarni Olecko)
3. Gajewczyk Magdalena ( LUKS ABC ŻAK Pisanica)
4. Remiszko Magdalena ( UKS REMIK STARY FOLWARK)
5-6.Wysocka Gabriela (MLKS Czarni Olecko)
5-6. Stankiewicz Martyna ( UKS REMIK STARY FOLWARK)
7-8. Remiszko Alicja ( UKS REMIK STARY FOLWARK)
7-8. Jarmułowicz Weronika ( UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Miłkowska Zofia (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Jakubowska Natalia (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Andruszkiewicz Weronika (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Omilianowicz Kinga (UKS REMIK STARY FOLWARK)
13. Gościńska Maja (UKS REMIK STARY FOLWARK)

1.Gytis Saukaitys (Litwa)
2. Dzikoński Dominik (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3. Kresin Kamil (UKS Giżycko)
4. Saulewicz Jan (MLKS Czarni Olecko)
5-6. Zera Krzysztof (UKS Giżycko)
5-6. Sławiński Kacper (UKS Giżycko)
7-8. Danielus Venclovas (Litwa)
7-8. Matas Valentukanis (Litwa)
9-12. Hołubowicz Filip (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Arasim Maksymilian (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Drobiszewski Filip (MLKS Czarni Olecko)
9-12.Topolski Tomasz (UKS REMIK STARY FOLWARK)
13. Naszkiewicz Piotr (UKS REMIK STARY FOLWARK)

kategoria III - rocznik 2008 i młodsi (klasy 3 i 4):

1. Krynicka Alicja (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
2. Skarżyńska Maria (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3. Czaplejewicz Lena (MLKS Czarni Olecko)
4. Andruszkiewicz Amelia (UKS REMIK STARY FOLWARK)
5-6. Wysocka Gabriela (MLKS Czarni Olecko)
5-6. Chołubowicz Julia (UKS REMIK STARY FOLWARK)

1. Szeszko Karol (UKS BIAŁOBRZEGI)
2. Ziemba Bartosz (UKS Giżycko)
3. Ziarko Maciej (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
4. Święcki Kacper (UKS Gołdap Zdrój)
5-6. Krymski Artur (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6. Ozalas Adas (Litwa)
7-8. Dabravolski Kriskepas (Litwa)
7-8. Bartninkas Vakonis (Litwa)
9-12. Varnaitis Justas (Litwa)
9-12. Daniłowicz Filip (MLKS Czarni Olecko)
9-12. Kresin Kamil (UKS Giżycko)
9-12. Saukaitis Gytis ( Litwa)
13-16. Drobiszewski Filip (MLKS Czarni Olecko)
13-16. Pawłowski Piotr (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
13-16. Zalewski Marcel (UKS Gołdap Zdrój)
13-16. Saulewicz Jan (MLKS Czarni Olecko)
17. Banial Jakub (UKS Gołdap Zdrój)

kategoria IV - rocznik 2007-2004 (klasy 5-8):

1. Suchocka Natalia (UKS REMIK STARY FOLWARK)
2. Jankowska Julia (UKS Gołdap Zdrój)
3. Mazuraityte Liepa (Litwa)
4. Pawłowska Paulina (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6. Skarżyńska Maria (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6. Adamczewska Aleksandra (UKS REMIK STARY FOLWARK)
7. Vaitunaityte Ula (Litwa)

1. Marcinkiewicz Mateusz (UKS Gołdap Zdrój)
2. Malinowski Kacper (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3. Bronakowski Maciej (UKS BIAŁOBRZEGI)
4. Brazaitis Rokas (Litwa)
5-6. Ziarko Maciej (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6. Święcki Dominik (UKS Gołdap Zdrój)
7-8. Aleksandravicius Nojus (Litwa)
7-8. Szeszko Karol (UKS BIAŁOBRZEGI)
9-12. Rosvydas Stemplys (Litwa)
9-12. Bulota Augustas (Litwa)
9-12. Ziemba Bartosz (UKS Giżycko)
9-12. Valikavicius Deivydas (Litwa)
13-16. Kozłowski Jakub (MLKS Czarni Olecko)
13-16. Babarskas Orestas (Litwa)
13-16. Daniłowicz Filip (MLKS Czarni Olecko)
13-16. Saliński Piotr (MLKS Czarni Olecko)
17-24. Wojtach Szymon (Ełk)
17-24. Matulewicz Kamil (Augustów)
17-24. Diminskas Zygmuntas (Litwa)
17-24. Kubilius Aurimas (Litwa)
17-24. Klekotko Mateusz (MLKS Czarni Olecko)
17-24. Bartnicki Rafał (MLKS Czarni Olecko)

kategoria V - rocznik 2003-1999:

1. Łuszczyńska Joanna (MLKS Czarni Olecko)
2. Jankowska Julia (UKS Gołdap Zdrój)
3. Miezianko Dominika (MLKS Czarni Olecko)
4. Pawłowska Paulina (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

1. Baranowski Kamil (Łomża)
2. Malinowski Kacper (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3. Armanawicius Dzugas (Litwa)
4. Brazaitis Rokas (Litwa)
5-6.Rutkowski Marcel (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6.Bronakowski Maciej (UKS BIAŁOBRZEGI)
7-8. Marcinkiewicz Mateusz ( UKS Gołdap Zdrój)
7-8. Święcki Dominik (UKS Gołdap Zdrój)
9-12. Toczyłowski Szymon (UKS BIAŁOBRZEGI)
9-12. Jankauskas Ugnus (Litwa)
9-12. Valukievicius Deiwidas (Litwa)
9-12. Laskowski Hubert (Łomża)

kategoria VI - Open:

1. Maciorowski Krystian (Grajewo)
2. Dobrowolski Maciej (Łomża)
3. Skrzekut Roman (UKS BIAŁOBRZEGI)
4. Kairys Andrius (Litwa)
5-6. Baranowski Kamil (Łomża)
5-6. Armanawicius Dzugas (Litwa)
7-8. Bronakowski Michał (UKS BIAŁOBRZEGI)
7-8. Anismow Danił (Rosja)
9-12. Gieczas Romas (Rosja)
9-12. Wesołowski Grzegorz (UKS Gołdap Zdrój)
9-12. Staśkiewicz Darek (UKS REMIK STARY FOLWARK)
9-12. Zawistowski Marcin (Grajewo)
13-16. Laskowski Wiesław (Grajewo)
13-16. Święcki Dominik (UKS Gołdap Zdrój)
13-16. Marczykowski Mateusz (Grajewo)
13-16. Babarskas Orestos (Litwa)
17-24. Skrocki Tomasz (Olecko)
17-24. Marcinkiewicz Mateusz (UKS Gołdap Zdrój)
17-24. Bronakowski Maciej (UKS BIAŁOBRZEGI)
17-24. Sewastianowicz Łukasz (UKS BIAŁOBRZEGI)
17-24. Pietrołaj Tadeusz (Olecko)
17-24. Toczyłowski Szymon (UKS BIAŁOBRZEGI)
17-24. Fechner Hubert (Białystok)
17-24. Micyk Walery (Rosja)
25-32. Oziricki Andrej (Rosja)
25-32. Najda Grzegorz (Ełk)
25-32. Fiedorczuk Janusz (Promień Mońki)
25-32.Łuszczyńska Joanna (MLKS Czarni Olecko)
25-32.Szeszko Karol (UKS BIAŁOBRZEGI)
25-32. Dembowski Krzysztof (Start Białystok)
25-32. Jankauskas Ugnius (Litwa)
25-32. Dobrzyń Jarosław (UKS Białobrzegi)
33-44. Bartnicki Łukasz (MLKS Czarni Olecko)
33-44. Nawrot Jan (Olecko)
33-44. Mocarski Jan (Łomża)
33-44. Laskowski Hubert (Łomża)
33-44. Miezianko Dominika (MLKS Czarni Olecko)
33-44. Krupiński Grzegorz (Olecko)
33-44. Trochim Krzysztof (Start Białystok)
33-44.Zaręba Adam (Ełk)
33-44.Brzeziński Stanisław (Łomża)
33-44. Cieszyński Marcin (Promień Mońki)
33-44. Motybel Jacek (UKS BIAŁOBRZEGI)
33-44. Szupieńko Robert (Olecko)

kategoria VII - powyżej 50 roku życia:

1. Różycki Marek (UKS Gołdap Zdrój)
2. Żyliński Kazimierz (Krasnopol)
3. Gieczas Romas (Rosja)
4. Micyk Walery (Rosja)
5-6. Oziricki Andrej (Rosja)
5-6. Omelianiuk Tadeusz (Augustów)
7-8.Dobrzyński Jarosław (UKS BIAŁOBRZEGI)
7-8. Nawrot Jan (Olecko)
9-12. Skrocki Tomasz (Olecko)
9-12. Warsiewicz Karol (Olecko)
9-12. Fiedorczuk Janusz (Promień Mońki)
9-12. Dembowski Krzysztof (Start Białystok)

kategoria VIII - powyżej 60 roku życia:

1. Orłów Janusz (Krasnopol)
2. Trochim Adam (Olecko)
3. Bagiński Jan (Płaska)
4.Laskowski Wiesław (Grajewo)
5-6.Mocarski Jan (Łomża)
5-6. Szeszko Henryk (UKS BIAŁOBRZEGI)
7-8. Polakowski Józef (Olecko)
7-8. Omelianiuk Zdzisław (Augustów)
9-12. Brzeziński Stanisław (Łomża)
9-12. Konopczyński Zbysław (Lenarty)

 

 




Wyszukiwarka

Loading