GOŁDAP. 17 lutego w Gołdapi odbył się otwarty turniej tenisa stołowego – XIII Memoriał Bernarda Zackiewicza. Do rywalizacji przystąpili nie tylko gołdapianie i amatorzy z pobliskich miejscowości (najwięcej z Pisanicy i Giżycka). Przyjechali tenisiści z Podlasia, także Litwini i Rosjanie. W kategoriach dziecięcych i młodzieżowych dominowali zawodnicy z Pisanicy.

Turniej open wygrał Robert Karniej z Olecka. Wśród weteranów bezkonkurencyjny okazał się Rosjanin Romas Gieczas, natomiast najlepszym zawodnikiem gospodarzy Mateusz Marcinkiewicz. Sędzia głównym turnieju był Zbigniew Bobryk.



kategoria open
1. Karniej Robert - Olecko
2. Anisimow Danił - Sowieck (Rosja)
3. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
4. Gieczas Romas - Nieman (Rosja)
5-6. Rutkowski Marcel - Pisanica
5-6. Deska Paweł - Ostróda
7-8. Skrzekut Roman - Białobrzegi
7-8. Marcinkiewicz Mateusz - Gołdap
9-12. Różycki Marek - Gołdap
9-12. Domalewski Damian - Słobódka
9-12. Wesołowski Grzegorz - Gołdap
9-12. Breński Jacek - Szczytno
13-16. Malinowski Kacper - Pisanica
13-16. Karniej Andrzej - Olecko
13-16. Mitsyk Walerij - Nieman (Rosja)
13-16. Aksinowicz Piotr - Słobódka
17-24. Dobrzyński Jarosław - Białobrzegi
17-24. Sewastynowicz Łukasz - Szczebra
17-24. Barszczewski Jakub - Słobódka
17-24. Aleksiejew Andriej - Gusiew (Rosja)
17-24. Boroziniec Dimitr - Gusiew (Rosja)
17-24. Maciorowski Krystian - Grajewo
17-24. Waszkiewicz Rafał - Suwałki
17-24. Siekaniec Leszek - Gawliki Wielkie
25-32. Motybel Jacek - Szczebra
25-32. Zieliński Bogdan - Suwałki
25-32. Maciorowski Michał - Grajewo
25-32. Szupieńko Robert - Olecko
25-32. Ziarko Maciej - Pisanica
25-32. Bartnicki Łukasz - Olecko
25-32. Janiszewski Mariusz - Grajewo
25-32. Laskowski Wiesław - Grajewo

kategoria weterani (+40 lat)
1. Gieczas Romas - Nieman (Rosja)
2. Skrzekut Roman - Białobrzegi
3. Mitsyk Walerij - Nieman (Rosja)
4. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
5-6. Boroziniec Dimitr - Gusiew (Rosja)
5-6. Wesołowski Grzegorz - Gołdap
7-8. Zieliński Bogdan - Suwałki
7-8. Różycki Marek - Gołdap
9-12. Aleksiejew Andriej - Gusiew (Rosja)
9-12. Bagiński Jan - Płaska
9-12. Maciorowski Michał - Grajewo
9-12. Breński Jacek - Szczytno
13-16. Janiszewski Mariusz - Grajewo
13-16. Motybel Jacek - Szczebra
13-16. Karniej Andrzej - Olecko
13-16. Laskowski Wiesław - Grajewo
17-20. Dobrzyński Jarosław - Białobrzegi
17-20. Siekaniec Leszek - Gawliki Wielkie
17-20. Wieliczko Robert - Gawliki Wielkie
17-20. Iwanicki Leszek - Rostek

kategoria gołdapska
1. Marcinkiewicz Mateusz
2. Różycki Marek
3. Wesołowski Grzegorz

kategoria kl. 0
1. Gajewczyk Paweł - Pisanica
2. Sokołowski Fabian - Pisanica
3. Ziarko Justyna - Pisanica
4. Gościńska Maja - Stary Folwark

kategoria kl. 1-2 SP, dziewczęta
1. Gajewczyk Magdalena - Pisanica
2. Przybylska Aleksandra - Pisanica
3. Czaplejewicz Lena - Olecko
4. Remiszko Magdalena - Stary Folwark
5-6. Aftyka Julia - Giżycko
5-6. Stankiewicz Martyna - Stary Folwark
7-8. KrawczukJulia - Stary Folwark
7-8. Sowa Maja - Gołdap
9-12. Dzikońska Nikola - Pisanica
9-12. Jarmołowicz Weronika - Stary Folwark
9-12. Andrulewicz Natalia - Stary Folwark
9-12. Omilianowicz Kinga - Stary Folwark

kategoria kl. 1-2 SP, chłopcy
1. Dzikoński Dominik - Pisanica
2. Salewicz Jan - Olecko
3. Sołkajtys Gitys - Wyłkawyszki (Litwa)
4. Kresin Kamil - Giżycko
5-6. Drobiszewski Filip - Olecko
5-6. Prusinowski Aleks - Kolno
7-8. Ciak Paweł - Giżycko
7-8. Sławiński Kacper - Giżycko
9-12. Gołuch Kacper - Stary Folwark
9-12. Zera Krzysztof - Giżycko
9-12. Hołubowicz Filip - Stary Folwark
9-12. Topolski Tomasz - Stary Folwark

kategoria: kl. 3-4 SP, dziewczęta
1. Skarżyńska Maria - Pisanica
2. Krynicka Alicja - Pisanica
3. Popowska Izabela - Grajewo
4. Andruszkiewicz Amelia - Stary Folwark

kategoria: kl. 3-4 SP, chłopcy
1. Ziemba Bartosz - Giżycko
2. Ziarko Maciej - Pisanica
3. Krymski Artur - Pisanica
4. Bartninkas Wakares - Wyłkawyszki (Litwa)
5-6. Dabrawolski Krystopas - Wyłkawyszki (Litwa)
5-6. Daniłowicz Filip - Olecko
7-8. Wojtanis Aleks - Gołdap
7-8. Skowroń Lubomir - Gawliki Wielkie
9-12. Zalewski Marcin Gołdap
9-12. Baniel Jakub - Gołdap
9-12. Pawłowski Piotr - Pisanica
9-12. Warnajtys Justas - Wyłkawyszki (Litwa)

kategoria kl. 5-8 SP, dziewczęta
1. Jankowska Julia - Gołdap
2. Słuchocka Natalia - Stary Folwark
3. Pawłowska Paulina - Pisanica
4. Bagińska Oliwia - Gołdap
5-6. Adamczewska Aleksandra - Stary Folwark
5-6. Kalwajtys Julita - Lisy
7-8. Kulewicz Zuzanna - Lisy
7-8. Aniołowska Patrycja - Lisy

kategoria kl. 5-8 SP, chłopcy
1. Malinowski Kacper - Pisanica
2. Marcinkiewicz Mateusz - Gołdap
3. Babarskas Orestas - Wyłkawyszki (Litwa)
4. Dondera Patryk - Grajewo
5-6. Steplis Dajwydas - Wyłkawyszki (Litwa)
5-6. Hautt Daniel - Grajewo
7-8. Herbszt Hubert - Gawliki Wielkie
7-8. Matelak Kacper - Gawliki Wielkie
9-12. Kubylis Aurymas - Wyłkawyszki (Litwa)
9-12. Janiszewski Sebastian - Grajewo
9-12. Aleksandravicius Nojus - Wyłkawyszki (Litwa)
9-12. Chrzanowski Patryk - Kolno
13-16. Saliński Piotr - Olecko
13-16. Lutecki Marcin - Dubeninki
13-16. Brezgieł Paweł - Stary Folwark
13-16. Piekarz Patryk - Gawliki Wielkie
17-24. Kozłowski Jakub - Olecko
17-24. Goszczyk Dawid - Lisy
17-24. Wasyliszyn Kacper - Lisy
17-24. Diminskas Zygimontas - Wyłkawyszki (Litwa)
17-24. Alboszta Bartosz - Stary Folwark
17-24. Wasiliszyn Marcin - Lisy
17-24. Prusinowski Szymon - Kolno
17-24. Kalwajtys Mateusz - Lisy

kategoria szkoły ponadpodstawowe, chłopcy
1. Rutkowski Marcel - Pisanica
2. Jarzyna Damian - Gołdap
3. Wesołowski Damian - Gołdap
4. Puhacewicz Daniel - Grajewo
5-6. Kisłowski Michał - Gołdap
5-6. Bernatowicz Jakub - Gołdap
7-8. Kisłowski Kacper - Gołdap
7-8. Wawrukiewicz Cezary - Dubeninki
9-10. Tramp Mateusz - Gołdap
9-10. Lutecki Sebastian - Dubeninki

 

 




Wyszukiwarka

Loading