LIDZBARK WARMIŃSKI. 2 lutego w Lidzbarku Warmińskim odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów, Kadetów i Młodzików w Tenisie Stołowym. Zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych zapewnili sobie udział w Grand Prix Polski.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Gołdapi. Dawid Chilicki, obecnie zawodnik Lidzbarka Warmińskiego, będzie reprezentował nasze województwo w dwóch kategoriach: młodzik i kadet. Mateusz Marcinkiewicz wywalczył drugie miejsce w kategorii młodzik, szesnaste w kategorii kadet, jedenaste w kategorii junior.

KATEGORIA: Młodziczka

limit krajowy na Grand Prix Polski
Natalia BOGDANOWICZ - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

Wyniki turnieju
1. Zofia MADEJ - KS Dekorglass Działdowo - awans na 3 Grand Prix Polski Młodzików
2. Natalia BRZEZIŃSKA - KS Dekorglass Działdowo
3. Maria PIECKOWSKA - KS Dekorglass Działdowo
4. Elżbieta PROSTKO - UKS Konieczki Ełk
5. Maria SKARŻYŃSKA- UKS ABC ŻAK Pisanica
6. Paulina PAWŁOWSKA - UKS ABC ŻAK Pisanica
7. Alicja KRYNICKA - UKS ABC ŻAK Pisanica
8. Zofia DZIĘCIOŁ - AZS UWM Olsztyn

KATEGORIA: Młodzik
limit krajowy na Grand Prix Polski
Artur GROMEK - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński
Dawid CHILICKI - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

Wyniki turnieju
1. Michał LIPOWSKI - KS Dekorglass Działdowo - awans na 3 GPP Młodzików
2. Mateusz MARCINKIEWICZ - UKS Gołdap Zdrój
3. Kryspin STOLARCZYK - KS Dekorglass Działdowo
4. Adam PIOTROWSKI - KS Dekorglass Działdowo
5. Paweł WITKOWSKI - LKS WEL Lidzbark Welski
6. Mateusz SMURZYŃSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda
7. Bartosz ZIĘBA - UKS Giżycko
8. Maciej ZIARKO - LUKS ABC ŻAK Pisanica
9. Tadeusz DZIĘCIOŁ - AZS UWM Olsztyn
10. Jan GÓRALSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda
11. Szymon KOSEK - MLKS Ostródzianka; Ostróda
12. Jakub NARUSZEWICZ - MLKS;Czarni Olecko
13. Oleg STEFANOWICZ - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński
14. Filip DANIŁOWICZ - MLKS Czarni Olecko
15. Michał LIEBNER - LKS WEL Lidzbark Welski
16. Hubert BOGDANOWICZ - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

KATEGORIA: Kadetka
1. Natalia BOGDANOWICZ-KS TS WarmiaLidzbark Warmiński - awans na 3 GPP Kadetów
2. Zofia MADEJ - KS Dekorglass Działdowo
3. Zuzanna MADEJ - KS Dekorglass Działdowo
4. Alicja JARKOWSKA - MLKS Ostródzianka Ostróda
5.Anna GÓRALSKA - MLKS Ostródzianka Ostróda
6. Natalia BRZEZIŃSKA - KS Dekorglass Działdowo
7. Elżbieta PROSTKO - UKS Konieczki Ełk
8. Maria PIECKOWSKA - KS Dekorglass Działdowo
9. Gabriela ZIARKO - UKS Konieczki Ełk

KATEGORIA: Kadet

limit krajowy na Grand Prix Polski
Mateusz RUTKOWSKI-KS Dekorglass Działdowo
Igor JANKOWSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda

Wyniki turnieju
1. Dawid CHILICKI - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński - awans na 3 GPP Kadetów
2. Artur GROMEK - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński
3. Michał LIPOWSKI - KS Dekorglass Działdowo - awans na 3 GPP Młodzików
4. Jakub ANZEL - KS Dekorglass Działdowo
5. Kacper MALINOWSKI - LUKS ABC ŻAK Pisanica
6. Igor CHOJNACKI - LKS WEL Lidzbark Welski
7. Kryspin STOLARCZYK - KS Dekorglass Działdowo
8. Mikołaj MALINOWSKI - UKS KonieczkiEłk
9. Paweł WASILEWSKI - AZS UWM Olsztyn
10.Adam PIOTROWSKI - KS Dekorglass Działdowo
11. Paweł WITKOWSKI - LKS WEL Lidzbark Welski
12. Wiktor CZOSSEK - MLKS Ostródzianka Ostróda
13. Antoni DRYGALSKI - KS Dekorglass Działdowo
14. Michał LIEBNER - LKS WEL Lidzbark Welski
15. Mateusz MALINOWSKI - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński
16. Mateusz MARCINKIEWICZ - UKS Gołdap Zdrój
17. Oleg STEFANOWICZ - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński
18. Hubert BOGDANOWICZ - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński
19. Jakub WIERZBICKI - UKS;Konieczki Ełk

KATEGORIA : JUNIORKA
1. Natalia BOGDANOWICZ-KS TS WarmiaLidzbark Warmiński- awans na 3 GPP JUNIORÓW
2. Marta KAWIAK - MLKS "Ostródzianka" Ostróda
3. Zuzanna MADEJ - KS Dekorglass Działdowo
4. Joanna ŁUSZCZYŃSKA - MLKS "Czarni" Olecko
5. Dominika MIEZIANKO - - MLKS "Czarni" Olecko

KATEGORIA : JUNIOR

limit krajowy na Grand Prix Polski
Szymon KOLASA - MLKS Ostródzianka Ostróda
Maksymilian MIASTOWSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda
Łukasz SOKOŁOWSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda
Patryk LEWANDOWSKI KS Dekorglass Działdowo

Wyniki turnieju
1.Mateusz RUTKOWSKI - KS Dekorglass Działdowo - awans na 3 GPP JUNIORÓW
2. Jakub BIELICKI - KS Dekorglass Działdowo
3. Jakub SZYMAŃSKI - KS Dekorglass Działdowo
4. Artur GROMEK - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński
5. Igor JANKOWSKI - MLKS Ostródzianka Ostróda
6. Marcel RUTKOWSKI - LUKS ABC ŻAK Pisanica
7. Kacper MALINOWSKI - LUKS ABC ŻAK Pisanica
8. Igor CHOJNACKI - LKS WEL Lidzbark Welski
9. Paweł WITKOWSKI - LKS WEL Lidzbark Welski
10. Jakub KLIMCZEWSKI- MLKS OstródziankaOstróda
11. Mateusz MARCINKIEWICZ - UKS Gołdap Zdrój
12. Jakub ANZEL - KS Dekorglass Działdowo
13. Mateusz MALINOWSKI - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński
14. Antoni DRYGALSKI - KS Dekorglass Działdowo
15. Paweł WASILEWSKI - AZS UWM Olsztyn
16. Oleg STEFANOWICZ - KS TS Warmia Lidzbark Warmiński

 

 




Wyszukiwarka

Loading