GOŁDAP. W dniach 5-6 stycznia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się międzynarodowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora OSiR w Gołdapi. Organizatorem imprezy sportowej był UKS Gołdap Zdrój.

W zawodach udział wzięło 57 zawodników z Polski, Rosji i Włoch. Uczestnicy wystartowali w 14 kategoriach wiekowych. Imprezę objął patronatem burmistrz Gołdapi Tomasz Luto, dzięki któremu został ufundowany poczęstunek oraz nagrody rzeczowe dla uczestników turnieju. Zawody otworzyli dyrektor SP2 w Gołdapi Anna Budzińska i dyrektor OSiR Mariusz Kowalczuk.

Dziękujemy panu burmistrzowi za pomoc i wsparcie finansowe, pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi za udostępnienie sali gimnastycznej, panu dyrektorowi OSiR za ufundowanie nagród oraz zawodnikom za liczne przybycie.

W klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu uplasowali się gospodarze - Gołdap zdobyła 13 miejsc na podium, na drugiej pozycji była Pisanica - 12, na trzeciej Rosjanie - 7.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został piętnastoletni Dominik Święcki z UKS Gołdap Zdrój, zajmując cztery pozycje na podium zawodów (dwa pierwsze miejsca w kategoriach młodzieżowych, dwa drugie w kategoriach seniorskich)

UKS Gołdap Zdrój



kategoria skrzat dziewczęta:
1 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica
2 miejsce – Lena Czaplejewicz – Olecko
3 miejsce – Magdalena Gajewczyk – Pisanica
4 miejsce – Gabriela Wysocka – Olecko
5-6 miejsce – Maja Sowa – Gołdap
5-6 miejsce – Kornelia Święcka – Gołdap

kategoria skrzat chłopcy:
1 miejsce – Dominik Dzikoński – Pisanica
2 miejsce – Jan Saulewicz – Olecko
3 miejsce – Filip Drobiszewski – Olecko

kategoria żak dziewczęta:
1 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica
2 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica
3 miejsce – Lena Czaplejewicz – Olecko
4 miejsce – Hanna Galińska – SP-2 Gołdap
5-6 miejsce – Kamila Jurewicz – SP-2 Gołdap
5-6 miejsce – Magdalena Gajewczyk – Pisanica

kategoria żak chłopcy:
1 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica
2 miejsce – Kacper Święcki – SP-5 Gołdap
3 miejsce – Dominik Dzikoński – Pisanica
4 miejsce – Alan Wojtanis – SP-2 Gołdap
5-6 miejsce – Piotr Pawłowski – Pisanica
5-6 miejsce – Jan Saulewicz – Olecko
7-8 miejsce – Filip Daniłowicz – Olecko
7-8 miejsce – Marcel Zalewski – SP-2 Gołdap

kategoria młodzik dziewczęta:
1 miejsce – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap
2 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica
3 miejsce – Paulina Pawłowska – Pisanica
4 miejsce – Monika Oleksy – SP-2 Gołdap

kategoria młodzik chłopcy:
1 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2
2 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica
3 miejsce – Kacper Święcki – SP-5 Gołdap
4 miejsce – Mateusz Klekotko – Olecko
5-6 miejsce – Jakub Naruszewicz – Olecko

kategoria gimnazjum dziewczęta:
1 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad
2 miejsce – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap
3 miejsce – Paulina Pawłowska – Pisanica
4 miejsce – Oliwia Bagińska – SP-2 Gołdap

kategoria gimnazjum chłopcy:
1 miejsce – Dominik Święcki – SP-5 Gołdap
2 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad
3 miejsce – Kacper Malinowski – Pisanica
4 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap
5-6 miejsce – Marcel Rutkowski – Pisanica
5-6 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica
7-8 miejsce – Damian Jarzyna – SP-5 Gołdap
7-8 miejsce – Maciej Gryko – SP-2 Gołdap

kategoria szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta:
1 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad
2 miejsce – Oliwia Bagińska – SP-2 Gołdap
3 miejsce – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap

kategoria szkoły ponadgimnazjalne chłopcy:
1 miejsce – Dominik Święcki – SP-5 Gołdap
2 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap
3 miejsce – Maciej Bronakowski – Białobrzegi
4 miejsce – Kacper Misiun – ZSZ Gołdap
5-6 miejsce – Damian Wesołowski – ZSZ Gołdap
5-6 miejsce – Patryk Świacki – ZSZ Gołdap

kategoria open:
1 miejsce – Romas Gieczas – Nieman
2 miejsce – Dominik Święcki – SP-5 Gołdap
3 miejsce – Robert Klafczyński – Zabrze
4 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi
5-6 miejsce – Maciej Bronakowski – Białobrzegi
5-6 miejsce – Łukasz Mikucki – Pisz
7-8 miejsce – Damian Domalewski – Słobódka
7-8 miejsce – Tyberiusz Królewicz – Grajewo
9-12 miejsce – Roman Skrzekut – Białobrzegi
9-12 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap
9-12 miejsce – Dimitrij Boroziniec – Gusiew
9-12 miejsce – Mateusz Marczykowski – Grajewo
13-16 miejsce – Krystian Maciorowski – Grajewo
13-16 miejsce – Andrzej Oziericki – Czerniachowsk
13-16 miejsce – Marek Różycki – Gołdap
13-16 miejsce – Walerij Micyk – Nieman
17-24 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap
17-24 miejsce – Andrzej Aleksiejew – Gusiew
17-24 miejsce – Aleksander Łagucki – Oziersk
17-24 miejsce – Bogdan Zieliński – Suwałki
17-24 miejsce – Wiesław Laskowski – Grajewo
17-24 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad
17-24 miejsce – Bogdan Wikarski – Gołdap
25-32 miejsce – Rafał Waszkiewicz – Suwałki
25-32 miejsce – Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi
25-32 miejsce – Emanuel Dominci – Grajewo

kategoria weteran 40-50 lat:
1 miejsce – Robert Klafczyński – Zabrze
2 miejsce – Roman Skrzekut – Białobrzegi
3 miejsce – Dimitrij Boroziniec – Gusiew
4 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi
5-6 miejsce – Bogdan Zieliński – Suwałki
5-6 miejsce – Aleksander Łagucki – Oziersk
7-8 miejsce – Bogdan Wikarski – Gołdap
7-8 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap
9-12 miejsce – Andrzej Aleksiejew – Gusiew

kategoria weteran + 50 lat:
1 miejsce – Romas Gieczas – Nieman
2 miejsce – Walerij Micyk – Nieman
3 miejsce – Marek Różycki – Gołdap
4 miejsce – Andrzej Oziericki – Czerniachowsk
5-6 miejsce – Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi
5-6 miejsce – Wiesław Laskowski – Grajewo

kategoria gra podwójna:
1 miejsce – Łukasz Mikucki / Mateusz Marczykowski – Pisz/Grajewo
2 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz / Dominik Święcki – Gołdap
3 miejsce – Romas Gieczas / Walerij Micyk – Nieman
4 miejsce – Maciej Bronakowski / Michał Bronakowski – Białobrzegi
5-6 miejsce – Grzegorz Wesołowski / Bogdan Wikarski – Gołdap
5-6 miejsce – Bogdan Zieliński / Rafał Waszkiewicz – Suwałki
7-8 miejsce – Roman Skrzekut / Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi
7-8 miejsce – Andrzej Oziericki / Aleksander Łagucki – Czerniachowsk / Oziersk
9-12 miejsce – Marek Różycki / Damian Domalewski – Gołdap/Słobódka
9-12 miejsce – Andrzej Aleksiejew / Dimitrij Boroziniec – Gusiew

 

 




Wyszukiwarka

Loading