GOŁDAP. W dniach 27-28 grudnia w Gołdapi odbyły się zajęcia z boksu dla zawodników klubu Husaria Gołdap oraz zaproszonego klubu bokserskiego ze Szczytna. Udział w nich wzięła grupa 26 osób w różnym wieku i o różnym stażu doświadczenia treningowego.

27 grudnia poprowadził je były reprezentant Ukrainy w boksie amatorskim Viacheslav Bulkovskyi. Pokazał elementy pięściarstwa ukraińskiego i na koniec drugiego treningu wręczył upominki zawodnikom oraz trenerowi za ostatnie osiągnięcia na Litwie. Na co dzień Ukrainiec jest bardzo znanym jubilerem, który wykonywał swoje prace choćby dla takich znanych pięściarzy jak Floyd Mayweather Jr , Oleksandr Usyk czy Vasyl Lomachenko.

W kolejnym dniu zajęcia zostały poprowadzone przez bardzo doświadczonego trenera Marka Majewskiego. Starał się on jak zawsze przekazać swoją ogromną wiedzę dokładnie i z dużą ilością informacji, aby każdy z uczestników mógł jak najwięcej zapamiętać. Teraz Husaria Gołdap szykuję się do kolejnego sezonu startowego oraz założonych planów na 2019 rok.

Husaria Gołdap

 

 
Wyszukiwarka

Loading