Loading
 
 
 
 



GOŁDAP. W dniach 17 i 18 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi odbył się I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa UKS Gołdap Zdrój. W zawodach udział wzięło 79 zawodników z miejscowości takich jak: Gołdap, Kaliningrad, Suwałki, Giżycko, Dubeninki, Żytkiejmy, Pisanica, Ełk, Stary Folwark, Olecko, Białobrzegi, Bakałarzewo oraz Słobódka. Uczestnicy rywalizowali w 14 kategoriach. Imprezę sportową objął patronatem burmistrz Gołdapi Tomasz Luto, dzięki któremu został ufundowany poczęstunek dla uczestników turnieju. Sponsorem był również starosta gołdapski Andrzej Ciołek, który ufundował odzież sportową w postaci koszulek na potrzeby UKS Gołdap Zdrój.

Zawody otworzyła dyrektor SP2 Anna Budzińska, starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz prezes UKS Gołdap Zdrój Marek Chilicki.

Najwięcej miejsc na podium wywalczyły drużyny z Pisanicy i Gołdapi (każda po 12).



  • kategoria skrzat - dziewczęta:

1 miejsce – Lena Czaplejewicz – Olecko
2 miejsce – Magdalena Gajewczyk – Pisanica
3 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica
4 miejsce – Julia Aftyka – Giżycko
5-6 miejsce – Gabriela Wysocka – Olecko
5-6 miejsce – Weronika Jarmołowicz – Stary Folwark

  • kategoria skrzat - chłopcy:

1 miejsce – Dominik Dzikoński – Pisanica
2 miejsce – Jan Saulewicz – Olecko
3 miejsce – Kamil Kresin – Giżycko
4 miejsce – Kacper Sławiński – Giżycko
5-6 miejsce – Krzysztof Zera – Giżycko
5-6 miejsce – Dawid Wierzbicki – Ełk
7-8 miejsce – Filip Drobiszewski – Olecko

  • kategoria żak - dziewczęta:

1 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica
2 miejsce – Alicja Krynicka – Pisanica
3 miejsce – Lena Czaplejewicz – Olecko
4 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica
5-6 miejsce – Magdalena Gajewczyk – Pisanica
5-6 miejsce – Amelia Andruszkiewicz – Stary Folwark
7-8 miejsce – Julia Hołubowicz – Stary Folwark
7-8 miejsce – Kamila Jurewicz – SP-2 Gołdap
9-12 miejsce – Aleksandra Mądzik – SP-2 Gołdap

  • kategoria żak - chłopcy:

1 miejsce – Kacper Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica
3 miejsce – Artur Krymski – Pisanica
4 miejsce – Jan Saulewicz – Olecko
5-6 miejsce – Marcel Zalewski – SP-2 Gołdap
5-6 miejsce – Filip Daniłowicz – Olecko

  • kategoria młodzik - dziewczęta:

1 miejsce – Natalia Słuchocka – Stary Folwark
2 miejsce – Paulina Pawłowska – Pisanica
3 miejsce – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
4 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica
5-6 miejsce – Alicja Krynicka – Pisanica
5-6 miejsce – Aleksandra Adamczewska – Stary Folwark
7-8 miejsce – Emilia Zalewska – SP-2 Gołdap
7-8 miejsce – Dominika Żukowska – SP-2 Gołdap
9-12 miejsce – Justyna Ćwik – Boćwinka
9-12 miejsce – Monika Oleksy – SP-2 Gołdap

  • kategoria młodzik - chłopcy:

1 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2 miejsce – Kacper Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
3 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica
4 miejsce – Artur Krymski – Pisanica
5-6 miejsce – Mateusz Klekotko – Olecko
5-6 miejsce – Konrad Śliwiński – SP-2 Gołdap
7-8 miejsce – Grzegorz Pacewicz – Żytkiejmy
7-8 miejsce – Paweł Brezgieł – Stary Folwark
9-12 miejsce – Filip Sobolewski – Ełk
9-12 miejsce – Bartosz Alboszta – Stary Folwark
9-12 miejsce – Jakub Chodorowski – Ełk

  • kategoria gimnazjum - dziewczęta:

1 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad/UKS Gołdap Zdrój
2 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica
3 miejsce – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
4 miejsce – Oliwia Bagińska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
5-6 miejsce – Natalia Tawiś – SP-2 Gołdap
5-6 miejsce – Paulina Pawłowska – Pisanica
7-8 miejsce – Julia Konieczny – SP-2 Gołdap

  • kategoria gimnazjum - chłopcy:

1 miejsce – Dominik Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2 miejsce – Weronika Panina – Kaliningrad/UKS Gołdap Zdrój
3 miejsce – Marcel Rutkowski – Pisanica
4 miejsce – Kacper Malinowski – Pisanica
5-6 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
5-6 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica
7-8 miejsce – Kacper Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
7-8 miejsce – Jakub Bernatowicz – Dubeninki
9-12 miejsce – Marcel Lutecki – Dubeninki
9-12 miejsce – Piotr Kopeć – Stary Folwark
9-12 miejsce – Jakub Wierzbicki – Ełk
9-12 miejsce – Hubert Kalwajtys – Żytkiejmy
13-16 miejsce – Hubert Wiśniewski – Żytkiejmy
13-16 miejsce – Maciej Gryko – SP-2 Gołdap

  • kategoria szkoły ponadgimnazjalne - dziewczęta:

1 miejsce – Julia Jankowska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2 miejsce – Oliwia Bagińska – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój

  • kategoria szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy:

1 miejsce – Piotr Aksinowicz – Słobódka
2 miejsce – Kacper Malinowski – Pisanica
3 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
4 miejsce – Maciej Bronakowski – Białobrzegi
5-6 miejsce – Marcel Rutkowski – Pisanica
5-6 miejsce – Bartosz Wasilewski – Słobódka
7-8 miejsce – Dominik Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
7-8 miejsce – Kacper Misiun – ZSZ Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
9-12 miejsce – Damian Wesołowski – ZSZ Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
9-12 miejsce – Bartosz Kupryjanowicz – ZSZ Gołdap
9-12 miejsce – Patryk Świacki – ZSZ Gołdap
9-12 miejsce – Dawid Rakowski – ZSZ Gołdap

  • kategoria open:

1 miejsce – Robert Karniej – Olecko
2 miejsce – Karol Szymański – Bakałarzewo
3 miejsce – Damian Domalewski – Słobódka
4 miejsce – Piotr Aksinowicz – Słobódka
5-6 miejsce – Maciej Bronakowski – Białobrzegi
5-6 miejsce – Kazimierz Żyliński – Suwałki
7-8 miejsce – Dominik Święcki – SP-5 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
7-8 miejsce – Marek Różycki – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
9-12 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi
9-12 miejsce – Kacper Misiun – ZSZ Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
9-12 miejsce – Marcin Chlebus – Olecko
9-12 miejsce – Kacper Malinowski – Pisanica
13-16 miejsce – Andrzej Karniej – Olecko
13-16 miejsce – Marcel Rutkowski – Pisanica
13-16 miejsce – Wojciech Piotrowski – Rajgród
13-16 miejsce – Dariusz Staszkiewicz – Suwałki
17-24 miejsce – Bartosz Cudnowski – Pisanica
17-24 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
17-24 miejsce – Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi
17-24 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
17-24 miejsce – Bogdan Wikarski – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
17-24 miejsce – Łukasz Bartnicki – Olecko
17-24 miejsce – Waldemar Polanis – Suwałki
17-24 miejsce – Jakub Barszczewski – Słobódka

  • kategoria weteran 40-50 lat:

1 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi
3 miejsce – Dariusz Staszkiewicz – Suwałki
4 miejsce – Bogdan Wikarski – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
5-6 miejsce – Wojciech Piotrowski – Rajgród

  • kategoria weteran + 50 lat:

1 miejsce – Marek Różycki – Gołdap/UKS Gołdap Zdrój
2 miejsce – Kazimierz Żyliński – Suwałki
3 miejsce – Andrzej Karniej – Olecko
4 miejsce – Jarosław Dobrzyński – Białobrzegi

  • kategoria gra podwójna:

1 miejsce – Robert Karniej / Marcin Chlebus – Olecko
2 miejsce – Jakub Barszczewski / Damian Domalewski – Słobódka
3 miejsce – Piotr Aksinowicz / Marek Różycki – Słobódka/Gołdap
4 miejsce – Maciej Bronakowski / Michał Bronakowski – Białobrzegi
5-6 miejsce – Dominik Święcki / Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
5-6 miejsce – Andrzej Karniej / Kazimierz Żyliński – Olecko/Suwałki
7-8 miejsce – Grzegorz Wesołowski / Bogdan Wikarski – Gołdap
7-8 miejsce – Dariusz Staszkiewicz / Waldemar Polanis – Swałki
9-12 miejsce – Wojciech Piotrowski / Jarosław Dobrzyński – Rajgród/Białobrzegi