Loading
 
 
 
 


PISANICA. 29 i 30 września w Pisanicy odbył się XV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem Oprócz zawodników z najbliższej okolicy (Ełk, Grajewo, Olecko, Augustów, Białobrzegi), wystąpili tenisiści z Suwałk, Gołdapi, Słobódki, Białegostoku i Lidzbarka Welskiego.

Wiele pojedynków stało na dość wysokim poziomie, choć to dopiero początek sezonu. Gołdapianie wywalczyli pięć miejsc na podium. Najlepiej zaprezentowała się Julia Jankowska. W kategorii młodzik zajęła drugie miejsce, w kategorii szkoły gimnazjalne pierwsze miejsce, Mateusz Marcinkiewicz w kategorii młodzik zajął pierwsze miejsce, Kacper Święcki w kategorii żak drugie miejsce, zaś Marek Różycki trzecie miejsce w kategorii weteran.

kategoria: żak - chłopcy
1. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi
2. Święcki Kacper - UKS Gołdap- Zdrój
3. Chrzanowski Patryk - UKS TS ÓsemkaBiałystok
4. Ziarko Maciej - LUKS ABC ŻakPisanica
5-6. Krymski Artur - LUKS ABC ŻakPisanica
5-6. Wesołowski Hubert - LKS Wel Lidzbark Welski
7-8. Kopeć Gracjan - SP Pisanica
7-8. Saulewicz Jan - MLKS Czarni Olecko
9-10. Pawłowski Piotr - LUKS ABC Żak Pisanica
9-10. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica

kategoria: młodzik - chłopcy
1. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap- Zdrój
2. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi
3. Chrzanowski Patryk - UKS TS Ósemka Białystok
4. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Olesiejuk Rafał - UKS TS Ósemka Białystok
5-6. Krymski Artur - LUKS ABC Żak; Pisanica
7-8. Liebner Michał - LKS Wel Lidzbark Welski
7-8. Wesołowski Hubert - LKS Wel Lidzbark Welski
9-10. Rynkiewicz Oliwier - SP Pisanica
9-10. Kondratowicz Adrian - SP Pisanica

kategoria: młodzik - dziewczęta
1. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica
2. Jankowska Julia - UKS Gołdap- Zdrój
3. Pingot Zuzanna - LKS "Wel Lidzbark Welski
4. Pawłowska Paulina - LUKS ABC Żak Pisanica
5-6. Krynicka Alicja - LUKS ABC ŻakPisanica
5-6. Witkowska Julia - LKS Wel Lidzbark Welski

kategoria: gimnazjum - chłopcy
1. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Żak Pisanica
2. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica
3. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi
4. Szczuka Kamil - UKS TS Ósemka Białystok
5-6. Chojnacki Igor - LKS WelLidzbark Welski
5-6. Święcki Dominik - UKS Gołdap- Zdrój
7-8. Markowski Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
7-8. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap- Zdrój
9-11. Toczyłowski Szymon - UKS Białobrzegi
9-11. Liebner Michał - LKS Wel Lidzbark Welski
9-11. Olesiejuk Rafał - UKS TS Ósemka Białystok

kategoria: gimnazjum - dziewczęta
1. Jankowska Julia - UKS Gołdap- Zdrój
2. Pawłowska Paulina - LUKS ABC Pisanica
3. Kondracka Ewelina - Gim. Pisanica
4. Szymulewska Klaudia - Gim. Pisanica
5. Żuk Joanna - Gim. Pisanica

kategoria: szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy
1. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Pisanica
2. Malinowski Kacper - LUKS ABC Pisanica
3. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi
4. Misiun Kacper - UKS Gołdap- Zdrój
5-6. Święcki Dominik - UKS Gołdap- Zdrój
5-6. Toczyłowski Szymon - UKS Białobrzegi
7-8. Krymski Artur - LUKS ABC ŻakPisanica
7-8. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi.

kategoria: szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
1. Skarżyńska Maria - LUKS ABC; Pisanica
2. Krynicka Alicja - LUKS ABC Pisanica

kategoria: weterani
1. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
2. Omelianiuk Tadeusz - Augustów
3. Różycki Marek - Gołdap
4. Szeszko Henryk - Białobrzegi
5. Laskowski Wiesław - Grajewo

kategoria: open
1. Bronakowski Michał - UKS Białobrzegi
2. Barszczewski Jakub - UKS Tygrysy Słobódka
3. Królewicz Tyberiusz - MLUKS MOSiR Grajewo
4. Domalewski Damian - UKS Tygrysy Słobódka
5-6. Żyliński Kazimierz - Burdeniszki
5-6. Omelianiuk Tadeusz - Augustów
7-8. Święcki Dominik - UKS Gołdap- Zdrój
7-8. Staszkiewicz Dariusz - Suwałki
9-12. Aksinowicz Piotr - UKS Tygrysy Słobódka
9-12. Szymański Karol - Suwałki
9-12. Rutkowski Marcel - LUKS ABC;ŻakPisanica
9-12. Malinowski Kacper - LUKS ABC ŻakPisanica
13-16. Toczyłowski Szymon - UKS Białobrzegi
13-16. Maciorowski Krystian - MLUKS MOSiR Grajewo
13-16. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi
13-16. Waszkiewicz Rafał - Suwałki
17-22. Krynicki Radosław - Ełk
17-22. Hoyan Rusłan - Grajewo
17-22. Zieliński Bogdan - Suwałki
17-22. Laskowski Wiesław - Grajewo
17-22. Misiun Kacper - UKS Gołdap- Zdrój
17-22. Szeszko Karol - UKS Białobrzegi