Loading


GOŁDAP. Dziś odbył się XXIV Półmaraton Gusiew - Gołdap. W zawodach wzięło udział 89 osób. Strat tradycyjnie znajdował się między Smirnowem a Olchowatką w obwodzie kaliningradzkim. Meta była na pl. Zwycięstwa w Gołdapi.

Dystans 21097 metrów najszybciej pokonał Vasily Nesterov (Amberman, Kaliningrad, 1:17:59). Wśród pań pierwsza przybiegła Nina Kruglova (Zuk-biegacz Gusev Gumbinnen, Gusiew, 1:29:33).

W zawodach wzięło udział tylko dwóch Polaków: Jacek Wilanowski (OSiR Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński) i Kamil Przemielewski (Olecko Biega, Stożne), którzy na mecie zameldowali się w czwartej dziesiątce. Pozostali uczestnicy to Rosjanie.

Organizatorami zawodów byli: OSiR w Gołdapi i Administracja Rejonu Gusiew Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!