Loading


GOŁDAP. Kolejna gala sportów walki "Gołdap Fight Night Round V", organizowana przez klub Husaria Gołdap, odbędzie się 29 września. Między ringowymi linami zawodnicy gołdapskiego klubu zmierzą się z reprezentantami z najróżniejszych stron Polski, a także zagranicy.

Główną walką wieczoru będzie bokserski pojedynek Damiana Szafrana ze Slavisą Simeunovicem - reprezentantem Bośni i Hercegowiny.

- To stary ringowy lis, walczył w przeszłości z naprawdę solidnymi pięściarzami m.in. z dobrze znanym naszej publiczności Przemysławem Opalachem. Odradzano mi tego przeciwnika. Wielu mówiło "to za dużo jak na debiut, nie dasz rady". Czy faktycznie? Możliwe. Chcę jednak podjąć to ryzyko. Podczas przygotowań i między samymi linami dam z siebie wszystko. Wierzę, że pokażemy ze Slavisą dobre widowisko.

Damian Szafran, Husaria Gołdap

Planowany jest też mecz bokserski Polska - Rosja, w ramach kórego odbyć się ma 5 walk w różnych kategoriach wagowych i wiekowych. Bilety na imprezę będą do kupienia we wrześniu.


 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!